Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czy będzie mniejsza dynamika?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam panowie pytanie, aktualnie mam 15, czy jak założe 16 felgi do A4 1.9 to będzie odczuwalne mniejsze przyśpieszenie i będa wieksze drgania na naszych dziurach? Dzieki z góry za pomoc

Opublikowano

Nie będzie, co innego gdyby to były 18 czy 19 na które wśród niektórych panuje tutaj szał :wink4:

Opublikowano

Witam

Mam panowie pytanie, aktualnie mam 15, czy jak założe 16 felgi do A4 1.9 to będzie odczuwalne mniejsze przyśpieszenie i będa wieksze drgania na naszych dziurach? Dzieki z góry za pomoc

Nie odczujesz tej zmiany...

Opublikowano

16 to dobra dojazdówka nie poczujesz różnicy

Opublikowano

ja nie poczułem różnicy między 15' 205 ,a 17' 225 także przy 16 tym bardziej nie poczujesz

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za opinie :)

Opublikowano

a czemu nie chcesz zarzucić większej felgi niż 16''?

Opublikowano
  • Autor

Heh podkarpacie nie jest znane z dobrych dróg także zawieszenie nie uciągłoby długo :P

Opublikowano

no może i tak :> ale pomyśl chociaż nad 17'' będzie lepiej się prezentować :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale spalanie większe;/ dla mnie 16 wystarczy:) ale dzięki za zachęte :P

Opublikowano

ale spalanie większe;/

:polew: :polew: nie odczujesz tego, uwierz mi :wink4:

Opublikowano

ale spalanie większe;/ dla mnie 16 wystarczy:) ale dzięki za zachęte :P

Załóż 14 spalanie będzie mniejsze :polew:

Opublikowano

Heh podkarpacie nie jest znane z dobrych dróg także zawieszenie nie uciągłoby długo :P

Nie przesadzaj..., ja na 18" jeżdżę i nie narzekam :)

Opublikowano
  • Autor

na 18 ale masz kawałek silnika sławek:P na dobry początek 16 wystarczy :>

Opublikowano

ale spalanie większe;/

:polew: :polew: nie odczujesz tego, uwierz mi :wink4:

wiara nie ma nic do tego, praw fizyki na ten moment jeszcze audi nie oszukuje :gwizdanie: 0,5l / 100 trzeba sobie doliczyc do sredniego spalania zmieniajac 205/55 na 225/45

dlatego jak juz zmieniac to na 225/35 :decayed: spali tyle co na 225/45

Opublikowano
  • Autor

i sie stało:D kupiłem 205/55/16

Opublikowano

brawo, męski rozmiar :decayed:

Opublikowano

Jak masz teraz 15" i oponę 195/65 i założysz 16" i oponę 205/55 to średnica zewnętrzna koła będzie nawet trochę mniejsza po zmianie ale różnica jest tak nie wielka, że nie da się poczuć. Jedyną rzeczą, którą odczujesz to troszkę ciężej kierownica będzie chodzić przy kręceniu w miejscu i na koleinach też czuć nieco różnicę w zachowaniu auta przy miękim zawiasie 1BA

Opublikowano
Jedyną rzeczą, którą odczujesz to troszkę ciężej kierownica będzie chodzić przy kręceniu w miejscu

co TY gadasz :blink:

ja nie czuję różnicy czy kręcę na 16 czy na 19

Opublikowano

między 15 a 17 też nie czułem żadnej różnicy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.