Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi się NASCAREM udało, a tym Lotusem ni ciula :-(

NASCAREM masz całość na ZŁOTO ?? AMATOR NOWICJUSZ I ZAWODOWIEC ??

jeśli tak to szacuneczek :notworthy:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zawodowca jeszcze nie ;-) nie mam ostatnio czasu na ciupanie

Opublikowano

noi stało się :naughty: NASCAR cały na złoto i wszystkie licencje złote :naughty: Ogr jakie masz PSNid ? moje to moicz

Opublikowano

noi stało się :naughty: NASCAR cały na złoto i wszystkie licencje złote :naughty: Ogr jakie masz PSNid ? moje to moicz

Graty, ja na razie nie przechodzę GT5 bo mam inne tytuły który właśnie kończę i biorę się niebawem za ukończenie pozostałych licencji na złoto :kox:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 23:38_________________________________________________

Na all komputera ma wyjść nie długo nowy patch także już będą omijać jak będziesz stał autem na ich linii :wink4:

co to jest 'all komputera' ? :polew:

Zielony a co ty takiś dowcipniś :shocked::decayed:

O jedno "l" dałem za dużo przez przypadek :wink4::tongue4:

Opublikowano

Zielony a co ty takiś dowcipniś :shocked::decayed:

O jedno "l" dałem za dużo przez przypadek :wink4::tongue4:

ok. w to takim razie - co to jest 'al komputera' ? :polew:

Opublikowano

Graty, ja na razie nie przechodzę GT5 bo mam inne tytuły który właśnie kończę

taka fajoska gra a ty w inne ciupiesz ??? nie rozumiem :bag:

Opublikowano

Zielony a co ty takiś dowcipniś :shocked::decayed:

O jedno "l" dałem za dużo przez przypadek :wink4::tongue4:

ok. w to takim razie - co to jest 'al komputera' ? :polew:

Wpisz w google :polew:

W tym wypadku chora inteligencja komputera :decayed:

Graty, ja na razie nie przechodzę GT5 bo mam inne tytuły który właśnie kończę

taka fajoska gra a ty w inne ciupiesz ??? nie rozumiem :bag:

No widzisz tak wyszło ale nie lubię zostawiać tego czego jeszcze nie ukończyłem :)

Opublikowano

Fajnie się czyta komentarze pod tym artem :sarcastic:

Opublikowano

T-żółw jakie masz PSn ID ?

masz już mnie dodanego dawno Kris coś coś tam :wink4:

karwa miałem na krótko pożyczone Uncharted 2 i musiałem skończyć, gra za***ista :good: nawet lepsza od jedynki...czekam na 3

więc teraz wracam do GT5 :)

Opublikowano

a to KrisH to Ty :wink4: oki będę wiedział, ja poluje na tanie BORDERLANDS bo w GT za bardzo nie mam gdzie jeździć w Aspec muszę grindować żeby mi lvl skoczył, a Bspec nudne więc jak się zajmuję synem to z tego korzystam.

T-żółw wbijaj na facebooka i ściągaj Jaguara :naughty:

Opublikowano

T-żółw wbijaj na facebooka i ściągaj Jaguara :naughty:

:mysli:

Opublikowano

T-żółw wbijaj na facebooka i ściągaj Jaguara :naughty:

:mysli:

no co ?

Opublikowano

moicz coś mi nie idze z tym jagiem :(, pokazuje, ze tylko 75% odblokowane i jest tylko kod na kombinezon :(

daje sobie z tym spokój :decayed:

Opublikowano

poczekam aż żona przyjdzie wejde na jej konto i Ci załatwie jaga :naughty:

Opublikowano

tak patrze i stwierdzam ,ze zrobilo sie za spokojnie wiec.....

FM3 Rulez :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

tak patrze i stwierdzam ,ze zrobilo sie za spokojnie wiec.....

FM3 Rulez :decayed:

heh dobre moskal :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.