Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

No masz rację.

Nawet dobrze sobie zapisać powtórkę jak już wyjdzie w miare dobrze i wtedy można się ściagać z duchem.

Zauważyłem że dobrze też wyłączyć wszystkie wspomagacze bo potrafią spowolnić na tak krótkim odcinku.

No ale trzeba mieć nerwy do tego :)

Mi daje w kość lic. B-5 peugeotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet dobrze sobie zapisać powtórkę jak już wyjdzie w miare dobrze i wtedy można się ściagać z duchem.

Z.

ja wlasnie tak robilem i tez mam wszystkie zlote..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbliższy wyścig jaki planuje przejść to Suzuka 1000km ale jak pomyślę ile h przy tym posiedzę to mi się odechciewa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo to puść B-speca :D

Ja kończe zbierać $$ na formułe 1.

puszcze B-speca w takim sprzęcie to nagrabi mi kasiory, wtedy będe miał większe pole manewru z autami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo to puść B-speca :D

Ja kończe zbierać $$ na formułe 1.

puszcze B-speca w takim sprzęcie to nagrabi mi kasiory, wtedy będe miał większe pole manewru z autami.

Eeee na razie nie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julo a wiesz że b-spec w późniejszych wyścigach jest (poje**ny) tzn. dużo okrążeń jest :wallbash: więc np. zawody formułek to dobre pare godzin

Mnie ten B-spec jak na razie nie zachęca w ogóle i nawet go jeszcze nie odpalałem :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julo a wiesz że b-spec w późniejszych wyścigach jest (poje**ny) tzn. dużo okrążeń jest :wallbash: więc np. zawody formułek to dobre pare godzin

Wiem, mam kolega go puszcza to zostawia na noc :polew:

Ja póki co traktuje go jako wspomaganie w trzepaniu kapusty - juz prawie mam 5 baniek, nie dużo brakuje do F1.

Jak mi sie znudzi albo musze cos innego w domu zrobić to właczam B-spec, jak mu nie idzie to próbuje mu czasem pomóc w wyścigu, tj. podpowiedzieć kiedy ma wyprzedzać, ale na ogół jak dostanie dobre auto i dobre opony to daje rade.

Dałem @insane_Infinity Lamborbini Gallardo, żeby nie mówił że nie ma czym sie wozić i nie musiał w jakieś NFS shifty jeździć :D

Tylko daliśmy ciała... bo nie dopuszczają go do zawodów sezonowych, bo nie spełnia wymogów do tego wyścigu co 2miliony sie dostaje za 1 miejsce. Takzę jutro podmianka - Gallardo za lexusa i powinien 2 banieczki zdobyć. A z taką kasą to już można pokozaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pewnie to strasznie lamerskie pytanie ale kurde jak w tym GT5 w tej społeczności dodać znajomych ?

Wodzę w Społeczności ale tam nigdzie nie ma opcji dodania znajomego :/[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 18:42_________________________________________________Pablo wysłałem Ci zaproszenie ;-) a w grze Cię pewnie zobaczę jak potwierdzisz je ;-)

heh to nie lamerskie tylko pewnie źle zrozumiałeś co pisał PABLO (w grze nie dodajesz znajomych) znajomych tylko możesz dodawać przez PSN i jak już ich będziesz miał to Ci znajomi którzy mają GT5 będą widnieć w społeczności GT5 i ot cała filozofia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pablo że mnie wpisałeś, bo jakoś przeoczyłem ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gramy dzisiaj o 22:00 :?: :naughty:

Panowie pewnie to strasznie lamerskie pytanie ale kurde jak w tym GT5 w tej społeczności dodać znajomych ?

Wodzę w Społeczności ale tam nigdzie nie ma opcji dodania znajomego :/[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 18:42_________________________________________________Pablo wysłałem Ci zaproszenie ;-) a w grze Cię pewnie zobaczę jak potwierdzisz je ;-)

Odpalam ps3 i lookam :wink4:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 21:22_________________________________________________

Dzięki Pablo że mnie wpisałeś, bo jakoś przeoczyłem ten wątek.

Spoko :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 21:22_________________________________________________

12

Kocky - psn - kockyy123

Już dopisuję :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pewnie to strasznie lamerskie pytanie ale kurde jak w tym GT5 w tej społeczności dodać znajomych ?

Wodzę w Społeczności ale tam nigdzie nie ma opcji dodania znajomego :/[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 18:42_________________________________________________Pablo wysłałem Ci zaproszenie ;-) a w grze Cię pewnie zobaczę jak potwierdzisz je ;-)

heh to nie lamerskie tylko pewnie źle zrozumiałeś co pisał PABLO (w grze nie dodajesz znajomych) znajomych tylko możesz dodawać przez PSN i jak już ich będziesz miał to Ci znajomi którzy mają GT5 będą widnieć w społeczności GT5 i ot cała filozofia :)

a no zauważyłem to już wcześniej ;-)[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 21:41_________________________________________________ja prawdopodobnie będę po 22-giej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też raczej więcej czasu nie mam ...[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 21:58_________________________________________________tylko u mnie łącze jedyne 2Mb więc mogą być lagi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już też powoli wpadam w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...