Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

A ja czesze teraz wszystko B-specem, jeszcze troche i mnie dogoni w lvl.

Tak samo kasiore bije i auta zdobywa.

Aucisków mam juz ponad 100. A A-spec moze bardziej siąde jak kiere kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

B-Spec wygrywa więcej samochodów klasy premium :good: ale po co komu ten tryb w grze tego nadal nie rozumiem :wallbash:

Uwierzcie że ani razu jeszcze od kąt kupiłem GT5 nie włączyłem tego trybu :decayed:

Dokładnie po kij to komuś nie rozumiem, może do przejścia długich wyścigów 24h bo się chyba da tam skrócić czas, nie :?: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba dopiero w sobote bede....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba dopiero w sobote bede....

W sobotę będzie ciężko się ustawić bo większość będzie gdzieś zapewne :drunk: ale w Niedziele po spocie wieczorem jak najbardziej jeśli nie możesz w tygodniu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B-Spec wygrywa więcej samochodów klasy premium :good: ale po co komu ten tryb w grze tego nadal nie rozumiem :wallbash:

Uwierzcie że ani razu jeszcze odkąd kupiłem GT5 nie włączyłem tego trybu :decayed:

Dokładnie po kij to komuś nie rozumiem, może do przejścia długich wyścigów 24h bo się chyba da tam skrócić czas, nie :?: :mysli:

nie byłbym tego taki pewien z tym skracaniem czasu :gwizdanie: (B-spec ma dłuższe wyścigi :wallbash:) a do wytrzymałościowych jeszcze nie doszedłem[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 22:29_________________________________________________są nowe sezonowe ale zupełnie inne niż te poprzednie i tu pytanie ma ktoś pożyczyć ferrari f2010 lub 2007 ? (formułkę) zaznaczam że potrzebowałbym tylko do tych zawodów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B-Spec wygrywa więcej samochodów klasy premium :good: ale po co komu ten tryb w grze tego nadal nie rozumiem :wallbash:

Uwierzcie że ani razu jeszcze odkąd kupiłem GT5 nie włączyłem tego trybu :decayed:

Dokładnie po kij to komuś nie rozumiem, może do przejścia długich wyścigów 24h bo się chyba da tam skrócić czas, nie :?: :mysli:

nie byłbym tego taki pewien z tym skracaniem czasu :gwizdanie: (B-spec ma dłuższe wyścigi :wallbash:) a do wytrzymałościowych jeszcze nie doszedłem[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 22:29_________________________________________________są nowe sezonowe ale zupełnie inne niż te poprzednie i tu pytanie ma ktoś pożyczyć ferrari f2010 lub 2007 ? (formułkę) zaznaczam że potrzebowałbym tylko do tych zawodów :decayed:

To zaraz sprawdzę te sezonowe, a nie można przejść ich F1 Gran Turismo :mysli:

To będzie trzeba kupić bo chyba nikt u nas nie ma F1 Ferrari :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś pożyczyć ferrari f2010 lub 2007 ? (formułkę) zaznaczam że potrzebowałbym tylko do tych zawodów

podpinam się pod prośbę :tongue4:

słabe te sezonowe ale przynajmniej kasy nie trzeba było wydawać tylko się zarabiało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do b-speca, ja tam sie uzależniłem od Gt5, nawet jak wróce zje%$ny z roboty, oczy mnie bolą po całym dniu przy kompie, odpalam GT5 i właśnie właczam b-speca bo nie zawsze mam siłe grać, zawsze coś kasy zarobi i auto odblokuje, a wcale nie jest tak łatwo wygrywać nim, żeby nie było, trzeba się czasami namęczyć, dobrać mu dobre auto lub mu pomóc przez radio kiedy ma wyprzedzić, kiedy przyspieszyć ale nie za ostro bo wykręci bączka na środku i po zabawie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B spec dobry jak na L4 byłem, A spec nie miałem siły jeździć to B spec sam sobie jeździł :)

nawet jak przysnąłem to nie było tragedii bo i tak czekało złoto na mecie :decayed:

faktycznie niektóre B spec nie są łatwe :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przeszedłem te sezonowe i ogólnie lipa jak ch^^ myślałem że będą za te wyścigi duże pkt doświadczenia jak wcześniejszych sezonowych i oczekiwałem że uzbieram 32 level by przejść 4h Nurgb.. a tu jeszcze musiałem kupić formułę Ferrari F10 10' za 10 baniek bo nikt nie miał ale spoko jeszcze z 5 baniek mam w zapasie :decayed:

A formułka poleciała właśnie do moicz'a f*ck drugą formułę pożyczyłem tak jak bym 15 baniek komuś pożyczył, powinienem z procentem pożyczać :polew:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:37_________________________________________________

Julek Odesłałem Lexa..Dzieki Jeszcze raz :D

:gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej ustalmy kto by jutro albo pojutrze zagrał w sobotę to każdy pewnie odpada, ewentualnie w niedziele.[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 22:42_________________________________________________Widzę że 6 osób teraz gra sobie w GT5, szkoda że się nie zgadaliśmy na ściganie on-line bo by było ciekawie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam włączonego PS'a ale leci film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, teraz moge Ci pożyczyć formułe GT (tylko 5 baniek :D )

ale to musiałbyś szybko sie uwinąć bo jeżdze nią.

Pablo jak moicz odda to może przesłabyś mi na 1 dzień to cudo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na chwilę wpadłem na server Pablo ale nikogo nie było. Kiedy nastepna ustawka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie kupię tego GT5 :mysli:

Jaki mikrofon podłączacie ? słuchawka Bluetooth?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...