Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzięki PABLO za ferrarkę :decayed::good::notworthy: :notworthy: za***iście to jeździ musze sobie to kupić, 3 wyścigi udało się za pierwszym razem pyknąć (przyznam że dla mnie te formułki są zbyt dzikie :gwizdanie:)

jestem w trakcie 4h wyścigu na nurburgringu :naughty: koło 13 będę kończyć więc się odezwę wtedy z pełnym info[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 10:20_________________________________________________i po wyścigu :naughty:

przejechałem 30 pełnych okrążeń :naughty:

samochód Nissan XANAVI NISMO GT-R'08 :good::kox: :kox: rewelka 700 KM

okrążenia na poziomie 7min.50sec zmiania opon + tankowanie co 4 okrążenia (tzn. z 4 na 5)

drugi za mną miał przejechane 26 okrążeń więc miałem 4 okr. przewagi nagroda fajna ale STANDARD :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagroda fajna ale STANDARD :wallbash:

co to znaczy : STANDARD ??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie kupię tego GT5 :mysli:

Jaki mikrofon podłączacie ? słuchawka Bluetooth?

Jakakolwiek słuchawka BT od telefonu działa bez problemu.

Na Allegro od 30pln już można znależć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieeeem , dawno sie nie nabijałem , chciałem podkręcić :kox: :kox: :kox::polew:

czyli te ze standardu są z PSP ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, teraz moge Ci pożyczyć formułe GT (tylko 5 baniek :D )

ale to musiałbyś szybko sie uwinąć bo jeżdze nią.

Pablo jak moicz odda to może przesłabyś mi na 1 dzień to cudo ?

Ok jak mi odda to Ci podeślę :wink4:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 16:39_________________________________________________

dzięki PABLO za ferrarkę :decayed::good::notworthy: :notworthy: za***iście to jeździ musze sobie to kupić, 3 wyścigi udało się za pierwszym razem pyknąć (przyznam że dla mnie te formułki są zbyt dzikie :gwizdanie:)

jestem w trakcie 4h wyścigu na nurburgringu :naughty: koło 13 będę kończyć więc się odezwę wtedy z pełnym info[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 10:20_________________________________________________i po wyścigu :naughty:

przejechałem 30 pełnych okrążeń :naughty:

samochód Nissan XANAVI NISMO GT-R'08 :good::kox: :kox: rewelka 700 KM

okrążenia na poziomie 7min.50sec zmiania opon + tankowanie co 4 okrążenia (tzn. z 4 na 5)

drugi za mną miał przejechane 26 okrążeń więc miałem 4 okr. przewagi nagroda fajna ale STANDARD :wallbash:

No to super że skończyłeś ten wyścig :kox:

A tego nissana nie było przypadkiem wcześniej do wygrania bo chyba go mam :mysli:

Zaraz to sprawdzę :)

A co do ferrarki to dokładnie za***iście się nią jeździ i też za 1 razem te 3 wyścigi wygrałem :naughty:

Myślę że lepiej się nią jeździ niż tą formułą gran turismo która ma 949KM a ferrarka ponad 700KM :)[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 16:42_________________________________________________

Tzn z puli niedoyebanych samochodów :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Reniu wystukaj jakiś kod by można było zamienić takiego Fiata 500 z premium car na veyrona z niedoyebanych aut bo jak masz takie zdolności VT to nie powinno być problemu dla Ciebie :decayed:6sav76.jpg

[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 16:50_________________________________________________

wieeeem , dawno sie nie nabijałem , chciałem podkręcić :kox: :kox: :kox::polew:

czyli te ze standardu są z PSP ?? :gwizdanie:

nie z psone :polew:

Eeee myślałem że ze SNES'A :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 16:52_________________________________________________moicz to jednak nie ten GT-R bo mam Nissana GT-R Cencept LM RACE CAR 650KM

A ostatnio wygrałem klasyka zapierdalacza Nissan R92CP RACE CAR '92 1387154578.jpg

właśnie ten co na tej aukcji znalazłem :shocked: :shocked: :shocked::polew: :polew: :polew:

http://allegro.pl/gran-turismo-5-nissan-r92cp-race-car-i1387154578.html

Masakra to może ja formułe Ferrari F10 za 100zł komuś opylę :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o aucie w standarcie... jest jakaś róznica między standard a premium, oprócz tego że brak widoku z kokpitu którego i tak nie używam ?

Ponoć są jeszcze troszke gorsze graficznie ale tak dokładnie sie nie przyglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o aucie w standarcie... jest jakaś róznica między standard a premium, oprócz tego że brak widoku z kokpitu którego i tak nie używam ?

Ponoć są jeszcze troszke gorsze graficznie ale tak dokładnie sie nie przyglądałem.

Auta premium są od nowa zrobione pod silnik graficzny PS3 i GT5 ponadto są to w większości nowe modele których nie było w GT4 i tak jak powiedziałeś są w nich kamery od wewnątrz kokpitu i o wiele lepiej są widoczne zniszczenia (odpadające części karoserii) jest ich około 200 szt resztą to podrasowane auta z GT4 :gwizdanie:

Julo23 leci do Ciebie Ferrarka F10 i na pw podam Ci nr rachunku gdzie wcześniej wyślesz mi okrągłe 100zł (będę miał na zaliczkę na zlot do bukowiny :dance::polew:) :decayed:

Eh długo się nią nacieszyłem dopiero co mi przyleciała z powrotem od moicz'a :kwasny::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałbym ci okrągłe sto złotych ale nie wiem czy da sie wysłać tą starą stówkę z waryńskim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na chwilę wpadłem na server Pablo ale nikogo nie było. Kiedy nastepna ustawka?

Widziałem Cię że jesteś dostępny on-line na psn trzeba było wysłać pw na psn do mnie :naughty:

Chyba sobie kupię tego GT5 :mysli:

Jaki mikrofon podłączacie ? słuchawka Bluetooth?

Ja mam wbudowany mikrofon w kamerce http://allegro.pl/eye-toy-kamera-kamerka-oryginal-ps3-4console-i1440807020.html

Jak bym jej nie miał to bankowo kupił bym takie cacuszko które na pewno lepiej zdaje egzamin http://allegro.pl/wireless-headset-playstation-3-ps3-nowy-4console-i1446065368.html[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 16:34_________________________________________________Jeśli dzisiaj nikogo nie będzie chętnego pograć to robimy listę na niedzielę.

Mamy już dwóch graczy na dzisiaj :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 16:36_________________________________________________Dzięki za skilla tylu nas było że cholera nie było miejsca gdzie wyprzedzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam włączonego PS'a ale leci film.

Jakbyś grał w GT to by inni widzieli :wink4:

EDYTA Dopisany: 12 Luty 2011, 00:28

kurde ja od kogos zaproszenie dostałem co gra w Sid coś tam :polew: :polew:

W cywilizację mistrzu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...