Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

gramy gramy dawać[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 21:48_________________________________________________chyba jestem sam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chyba jestem sam :decayed:

Musimy się zorganizować bo ostatnio nic z tego nie wychodzi :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożycz od kogoś ps3 + GT5 (z obowiązkowym mikrofonem :kox:) i zagraj z nami w Niedziele, zobaczysz jak jest :wink4:

musialbym pozyczyc jeszcze kiere... ale z takim konfigiem to znam tylko malika :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że były 2 osoby oprócz mnie chętne to za mało by był dobry FAN.

Musimy się wszyscy zgrać na weekend żeby było dużo osób :)

musialbym pozyczyc jeszcze kiere... ale z takim konfigiem to znam tylko malika :polew:

Na pewno Ci pożyczy nie masz daleko do niego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobił ktoś złoto w sezonowych z Lambo?

grałem raz na wszystkich trasach i zawsze na ostatnim miejscu :angry:

:decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobił ktoś złoto w sezonowych z Lambo?

grałem raz na wszystkich trasach i zawsze na ostatnim miejscu :angry:

:decayed: :decayed:

Wybierasz lamborghini murcielago lp670-4 sv a jeśli masz więcej mocy niż regulamin pozwala to w ustawieniach ograniczasz moc do tylu ile można :wink4:

A tym czasem odpaliłem 24h Nurburgring i jadę Toyotą Minolta 936 KM po zmianie na lepszy olej, zero tuningu mocy zwykła seria tylko opony wyścigowe miękkie i powiem wam że o wiele wyższy poziom niż w poprzednim Le Mans, po 9 kółkach miałem ponad 2 minuty przewagi a jak kumpel zasiadł to teraz trzeba nadrabiać straty to komputera bo spadł na 3 miejsce :decayed:

2,5h za nami i 19 kółek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy kciuki pablo.

Mimo wszystko fajnie sie gada o tych wyścigach. Nawet bym nie przypuszczał że jezdzenie tyle godzin może być ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz lamborghini murcielago lp670-4 sv

karwa chyba próbowałem już wszytkim Lambo jeżdzić z ograniczeniem do wymaganych w wyścigach PO :wink4:

nic popróbuje jeszcze, tylko teraz odpaliłem bspeca na wyscig 24h :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musialbym pozyczyc jeszcze kiere... ale z takim konfigiem to znam tylko malika :polew:

Na pewno Ci pożyczy nie masz daleko do niego :decayed:

Mogę sprzedać :) Bo tak na prawdę po styczniowej awarii mojej pierwszej kiery odesłałem ją do naprawy gwarancyjnej ale nie moglem wytrzymać i kupilem od razu kolejną :)

Tamta została zdiagnozowana na "bład fabryczny" i wymieniona na nowy egzemplarz. Więc mam dodatkową, nówkę sztukę, zafoliowaną, z gwarancją (prawie 2 letnią) do opylenia w dobrej cenie.

Ktoś reflektuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to jest model :?:

Wystaw na forum na pewno się znajdzie zaraz kupiec :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierasz lamborghini murcielago lp670-4 sv

karwa chyba próbowałem już wszytkim Lambo jeżdzić z ograniczeniem do wymaganych w wyścigach PO :wink4:

nic popróbuje jeszcze, tylko teraz odpaliłem bspeca na wyscig 24h :decayed:

Działaj działaj, z tym wyścigiem lambo nie miałem problemów w sezonowych, najgorszy wyścig gdzie trzeba było się ścigać z lamborghini to był wyścig w zawodach specjalnych, jechało się LP 670 trzeba było wszystkie modele lambo wyprzedzić, najgorsze że im dłużej trwał wyścig to się ściemniało i później jechało się w nocy, przyznam przy tym wyścigu się trochę męczyłem, z godzinę czasu mi zajął :decayed:

A tym czasem 24h NG, gra zatrzymana na 7:36m i 55 kółek, wczoraj kumpel jechał, zapomniał zmienić opony i stracił 15 minut na okrążeniu, po czym ja jechałem w nocy i też mi się zapomniało doszło 8 minut straty bo 3/4 okrążenia nie dało się jechać bo zaraz obracało auto na slickach i trzeba było jechać 70km/h :D

Do komputera było 25minut straty i spadek na 3 miejsce, odrobiłem stratę po 2h i jest w tej chwili 30s przewagi nad komputerem.

W Le Mans w nocy lajtowo się dało jechać a tutaj masakra nic nie widać, podświetlenie w szybkich opcjach na full i trochę z opcji tv, teraz coś tam widać, komputer w nocy jedzie szalony jak w dzień :shocked:

Wybrałem wyścig przy dobrej pogodzie bo nie chciałem znów jechać cały wyścig w deszczu jak tamten Le Mans, za 4 razem trafiła się taka pogoda bo zawsze wybierał w deszczu, aha co zauważyłem w tej Toyocie Minolta nie można włączyć długich świateł i tylko jazda jest na zwykłych mijania co bardzo przeszkadza bo mało widać drogi, ciekawe czemu pewnie przez to że to standard samochód a nie premium :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po takim czasie jak oceniacie GT5 ? :)

Tylko bez linczu :decayed:

Dla mnie nadal wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem pod wrażeniem :mysli:

Chyba sobie czasnę :kox:

- tylko, że teraz i Mortal i Portal2.. :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...