Gran Turismo 5

T-żółw, podaj nicka psn to dorzucę do listy później :wink4:

przeca tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=95688.0 masz wszystkie dane :tongue4:

• Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

T-żółw, podaj nicka psn to dorzucę do listy później :wink4:

Ale jaja znam ten nick od dawien dawna ale nie wiedziałem że to ty :wallbash::decayed:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 23:33_________________________________________________A co do dnia to proponuje Sobotę w godzinach po południowych np koło 16-17 bo wieczorem wiadomo większość będzie gdzieś :drunk:

Robisz w A-specu

mialem ochote ale jeszcze msze zrobic 9 godzinny i osiagnac LVL 35...:)

Kolega właśnie wrócił z Nurburgringu bo był jednym z kilku zwycięzców turnieju GT5 który odbywał się w grudniu i zwycięzcy mieli ufundowany weekend w Niemczech na tym torze, śmigali Clio RS ale w deszczu i jazda była jak po lodzie na tym torze w tych warunkach.

cliogt5.jpg

No, jestem po kilku pierwszych godzinach grania w GT5 :decayed: Jest wypas :decayed: Jedyne co mnie hmm zdziwiło, to fakt że wszedłem w zadania sezonowe, odpaliłem wyścigi Hondą Civic, wygrałem jeden i awansowałem z 4 na 10 lvl, kasy też wpadło ponad 300k. Chyba trochę za wysokie te nagrody, rozumiem jakby to był wyścig supersamochodów ale jak na takie popierdółki to za dużo. Przez to zamiast mozolnie zdobywać lvl, kredyty i cieszyć się z każdego kolejnego auta na które tyrało się w pocie czoła przez wiele wyścigów, to teraz lecę hurtem, jestem bogaty i szastam kasą :polew: Czuję się jak cziter :decayed:

Właśnie miałem ci pisać żebyś wszedł na wyścigi sezonowe bo tam jest dobra kasa i dużo pkt doświadczenia :naughty:

Dopiszcie mnie do listy Maciek80 - Maku8011

Już :wink4:

Maciek masz HS żeby się słyszeć jak będziemy grać :?:

:good:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 16:25_________________________________________________Maciek dzięki za sparing :naughty:

Spoko, też dziękuję, szczególnie za to, że raz dałeś mi wygrać :decayed: Dziś postaram się jakiś HS wyrwać jeśli znajdę w dobrej cenie w okolicy bo pisanie padem to porażka :decayed:

Kurde ale im zazdroszczę, gdybym wykręcił o 3s lepszy czas to byłbym tam z nimi :slina::wallbash:

Muszę sobie kupić kierownice aby na następny turniej być przygotowanym bo jak nie można było na padzie śmigać to szanse praktycznie żadne były..

No ja też otarłem się o tą wycieczkę bo zabrakło mi ledwo 30sek :(

:polew: :polew: :polew:

A na poważnie to coś tam wczoraj pojechałem w tej próbie czasowej która się już skończyła i za złoty puchar dostałem milion kredytów :decayed: zająłem miejsce ok 32.000 w rankingu online:decayed:

Widzę że początkujący teraz w GT5 bardzo łatwo mają :decayed:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 21:03_________________________________________________

Nie lubię w GT5 nim jeździć ale w realu chętnie bym się przejechał :kox:

goście fest śmigają, fajne zasady i w ogóle profesjonalne podejście do gry sportowe miękkie oponki, zero wspomagaczy :notworthy: szacuneczek

braki mam fest :polew: w wipeoutcie większe prędkości osiągam i d*pa tak nie ucieka :polew: :polew:

Powiem tak, najlepiej się zgrać gdzieś w pokoju w sieci gdzie grają Polacy, wczoraj tak z Moiczem graliśmy było 12-14 osób które grają na wysokim poziomie jak i uczciwie beż żadnego ścinania czy przepychania, tak by było najlepiej bo jednak ciężko nam się umówić ze wszystkimi z forum.

Ja dziś jadę wieczorem na spota jak co Niedziele i pewnie później będę.

W tygodniu bez problemu wieczorem :)