Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki gdzie najlepiej zakupić GT5 ??? W Media Markt??? jak ceny bo np. w Euro RTV AGD kosztuje 229 zł.???

To zamów przez neta:

http://www.euro.com.pl/gry-playstation-3/sony-gran-turismo-5.bhtml

za 199zł

W MM też po 199zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ewentualnie jeśli komuś nie chce się jechać do sklepu albo ma daleko. http://allegro.pl/gran-turismo-5-ps3-juz-jest-polska-wersja-i1341015739.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

Ja już zaliczyłem pierwszy wolny wyścig Audi R8 i jest ogólnie GIT. Gre kupiłem w MM Zabrze za 199zł więc NFS leci na razie na półke a zaczynam Licencje robić...

P.S. Pablo dzięki za telefon... :notworthy::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec pitolenia mówicie mi no tu szybko co najlepiej kupić z używek na pierwsze auto... :cool1:

Nikt nie odpisał więć kupiłem nówke Civic Type-R... zobaczymy jak bedzie.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że masz Auta do Wyścigów z napędęm FWD i RWD i takie jak Yarisy i inne...ja na początku zrobiłem bład ii wygranego Yarisa sprzedałem..a potem są wyścigi tego gówienka...i musiałem kupić Again :( na początka najlepiej ja smigałem Mazdą MX-5 z 89 Roku :D zrobioną na 140 koni hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 199 PLN jaaa Ale Drogo...mi tam od tej ceny zostało na 2 dobre Browary :tongue4: :tongue4: :naughty: :naughty: PABLO DZIEKI ahahah

Wtedy mnie głowa bolała po nocy i nie byłem teges do rozmowy ale chyba mnie zrozumiałeś :D

A co do przejścia gry to zdobyłem na razie pierwszą licencję i ukończyłem ze 4 wyścigi w początkującej fazie (właśnie jeździłem jakimś parchem który musiał ważyć poniżej tony bo takie auta dopuszczalne :decayed:)

Poluje w komisie używanych samochodów na S4 B5 2.7 BIT bo tylko tam je można kupić a później zmodzić na ponad 500KM :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko... :good:

A wie ktos co nam daje zainstalowanie kamerki Eye ???? Ja gram tylko Single poniewaz nie mam neta podłączonego do mojej Soni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko... :good:

A wie ktos co nam daje zainstalowanie kamerki Eye ???? Ja gram tylko Single poniewaz nie mam neta podłączonego do mojej Soni.

Cholera nie wiem, mam taką podłączoną i coś tam się ustawia pod samochód ale nigdzie nie znalazłem po co to dokładnie :mysli:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 23:58_________________________________________________Kevin Butler Gran Turismo 5 PS3 Commercial GT5

:decayed:

A tutaj wspomniany kilka stron wcześniej "pakiecik" :kox:

[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 00:24_________________________________________________Jak będzie więcej klubowiczów którzy posiadają GT5 to myślę nad założeniem osobnego wątku i będziemy się tam ścigać z czasem na danym torze i danym samochodem w celu sprawdzenia własnych umiejętności :naughty:

Mówię o czymś takim że ustalamy trasę, samochód i dokładne ustawienia.

http://www.facebook.com/album.php?aid=36854&id=159159430781436&ref=mf

Fotki z turnieju z Wawy :gwizdanie:

http://www.facebook.com/album.php?aid=36661&id=159159430781436&ref=mf

Następny przystanek za parę dni u mnie w Krk i Bonarka City Center :kox:

Co do czasów to nie ma wysokiego poziomu bo na padzie kręcę o 4s lepszy czas na tych samych ustawieniach co grają czyli jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie więcej klubowiczów którzy posiadają GT5 to myślę nad założeniem osobnego wątku i będziemy się tam ścigać z czasem na danym torze i danym samochodem w celu sprawdzenia własnych umiejętności :naughty:

A nie wystarczy zrobić to w tym wątku i szczegóły wrzucić ro pierwszego posta tak jak to zrobiliśmy w przypadku NFS Shift :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mówcie mi ze znowu sa te pojebane licencje ??? mieli to wywalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie więcej klubowiczów którzy posiadają GT5 to myślę nad założeniem osobnego wątku i będziemy się tam ścigać z czasem na danym torze i danym samochodem w celu sprawdzenia własnych umiejętności :naughty:

A nie wystarczy zrobić to w tym wątku i szczegóły wrzucić ro pierwszego posta tak jak to zrobiliśmy w przypadku NFS Shift :gwizdanie:

Tak ale aju jest założycielem tego wątku i by musiał się tym zajmować a nie wiem czy będzie chciał dlatego ja mógłbym się tym zająć.

No nie mówcie mi ze znowu sa te pojebane licencje ??? mieli to wywalić

A co taki zdziwiony :naughty:

W każdej części były licencje i są już tradycją :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co taki zdziwiony :naughty:

W każdej części były licencje i są już tradycją :wink4:

zdziwiony bo czytałem ze mieli to wy***ać , szkoda moim zdaniem czasu na to :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co taki zdziwiony :naughty:

W każdej części były licencje i są już tradycją :wink4:

zdziwiony bo czytałem ze mieli to wy***ać , szkoda moim zdaniem czasu na to :thumbdown:

Ale wiesz z drugiej strony to jakieś urozmaicenie jak się bawisz w pełnym świecie GT, co więcej :naughty: teraz doszło dodatkowe doświadczenie które zdobywasz za wygraną w każdym wyścigu czy za zdanie licencji, ponieważ nawet jak byś miał dużo kasy na początku gry nie kupisz np takiego RS6 V10 bo żeby jeździć tym samochodem musisz mieć pewny wyrobiony poziom doświadczenia dlatego pod każdym autem czy też wyścigiem piszę np: Poz6 czy Poz4 czyli oznacza jaki musisz mieć poziom doświadczenia.

To dla mnie jest bez sensu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal tu masz odpowiedź na "kosmetyczne zniszczenia w GT5"

"Każdy, kto interesuje się sportami motorowymi wie, że jazda wyczynowa to wyzwanie nie tylko fizyczne, ale także psychiczne. Jeśli więc ktoś chce trafić do szerokiej grupy odbiorców, to po prostu nie może pozwalać sobie na tworzenie hermetycznego programu instruktażowego dla wąskiego grona maniaków. Gry to medium masowe, zwłaszcza na konsolach, więc i sam software musi być w jakimś stopniu masowy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co taki zdziwiony :naughty:

W każdej części były licencje i są już tradycją :wink4:

zdziwiony bo czytałem ze mieli to wy***ać , szkoda moim zdaniem czasu na to :thumbdown:

A ja tam lubie robić licencje... :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co taki zdziwiony :naughty:

W każdej części były licencje i są już tradycją :wink4:

zdziwiony bo czytałem ze mieli to wy***ać , szkoda moim zdaniem czasu na to :thumbdown:

A ja tam lubie robić licencje... :naughty: :gwizdanie:

Ja tam nie powiedziałem że nie lubię bo zawsze mnie wkurwiało jak mi brakło kilka setnych części sekundy do złota i przez to się dodatkowo motywowałem i była większa frajda :>

A co recenzji to gość dobrze napisał że gra jest dla fanów serii i a nie dla gościa który nie miał nic do czynienia z motoryzacją.

Ogólnie bardzo dobra ocena końcowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...