Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się tam rejestrować bo jeszcze ich od ch***jów powyzywam :decayed:

swoich ziomali ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

Chodziło mi o spór który tam się toczy :decayed:

Nie znam tam nikogo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ciekawe ile razy Panom od iks-klocków trzeba powtarzać żeby zrozumieli że ich tu nie chcemy

kiście sie we własnym sosie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzemy konsole do BT ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzemy konsole do BT ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

O właśnie bankowo :naughty:

I po 10 piwach i 0.7l będziemy robić turniej i zobaczymy jacyś zeście dobrzy :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierzemy konsole do BT ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

O właśnie bankowo :naughty:

I po 10 piwach i 0.7l będziemy robić turniej i zobaczymy jacyś zeście dobrzy :polew: :polew: :polew:

raczej bedziemy sie lać po mordach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj jeszcze dedykacja dla wszystkich, ktorzy twierdza, ze w FM3 auta sa pozbawione detali. :polew:

Moja S4 B5 700HP+ na torze :naughty:

Spojrzcie chociazby na detale lamp...

esa2w.jpg

Flyer a co tu szczególnego widzisz :gwizdanie:

Owszem B5 ładnie jest zrobiona i detale są nieźle zrobione przyznam. A gdzie reszta, czyli otoczenie, wytłumacz mi czemu tło całe jest rozmazane i nie ma żadnych szczegółów, a może to render :naughty:

Proszę oto porównanie z GT5 i na tym wyjaśnimy który tytuł lepiej wygląda (co dla mnie bez sensu porównywać bo lepiej z FM4 jak wyjdzie)

Tu masz detale samochodu: lfa0.jpg lfa1.jpg

Wspomniałeś coś o lampach :gwizdanie:

53421675.jpg

59040079.jpg

A co torów/tras to możemy tu porównać te detale wykonania bo nie tylko nacisk położyli na samochody tylko też na otoczenie.

http://podcasts.autoblog.com/photos/gran-turismo-5-0/full/#3092170

Pokazałeś foty z post-processing'iem, w trakcie jazdy nie ma już takiego miodu :decayed:

Tymczasem kilka shotów z FM4 :cool1: również możesz pooglądać sobie detale ;)

fm41.th.jpg fm42.th.jpg fm43.th.jpg fm44.th.jpg fm45.th.jpg fm46.th.jpg fm47.th.jpg fm48.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam uwierzyć że iksklocek pociągnie taką grafę a szczególnie z kamery z kokpitu???

To są foty na pokaz a nie z gameplay'u ale nie ma co gadać foty robią robotę :kox:

A najlepsze z tego wszystkiego jest misio przy ławce w opisie :kox::polew: :polew: :polew: :polew:

Tylko mu podać leszka do szczęście to by się napił :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są foty z prezentacji Kinect więc nie są statyczne. Pokazałem tylko ładny post processing którym się upajałeś w cytowanym przeze mnie poście ;)

Tu masz jedyny jak do tej pory gameplay wraz z rzeczoną wcześniej prezentacją :hi:

http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-forza-motorsport/101303

BTW ten Kinect w takich grach to porażka, ale nie o tym tutaj rozmawiamy ;)

No właśnei misioo czeka na browca ale jak do tej pory nikt mu nie postawił :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłem cały spam.... ja jebie... :polew: :polew: :polew: :polew:

Macie racje misio przy ławce i tak jest the best... :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłem cały spam.... ja jebie... :polew: :polew: :polew: :polew:

Macie racje misio przy ławce i tak jest the best... :gwizdanie: :polew:

No i widzisz ile te GT5 potrafi narobić szumu :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie zniszczen oraz inteligencji przeciwnikow :D

W GT5 auta napierdalaja w stojace na torze [brak zniszczen], w FM3 kierowcy za wszelkca cene omijaja przeszkody :naughty:

Gran Turismo 5 vs. Forza 3 - AI comparison[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 12:17_________________________________________________No to PD ma jeszcze sporo pracy przed soba...

"Gra potrafi mieszać w głowie. Czasem się nią zachwycam, czasem wygląda tragicznie. Tuning tez jest dość dziwny, np. ja mam Honde Civic Type R; uwaga: 400KM! Kto widział przednionapędowe auto z taką mocą? Na dodatek brak wymiany hamulców.... Noż k... mać. mam level dopiero 12 i zero zniszczeń. Obijanie się od band nie ma wpływu na fizykę jazdy. No ale pewnie dlatego, że dopiero jeżdżę na dwóch pierwszych poziomach. jednak najbardziej dziwi mnie to, że JA NIE CZUJE różnicy między autami. Czy hadę Hondą, czy małym Suzuki czy stara Corvetta - wszystko jest podobne tyle, że z różnymi prędkościami. Kurde, w FM2 uwielbiałem czuć tę masę auta na padzie, tu tego dla mnie nie ma.

Ale i tak będę grał, bo gierka staje sie lepsza im dalej w nią brniemy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie miał klocków w tej becie :polew:

A tak na poważnie to jeden z wkurzających błędów tej gry i mam nadzieję że zrobią wkrótce patcha poprawiający zachowanie all komputera :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno w GT5 zniszczenia pojawiają się dopiero jak uzyskasz 40lvl :confused4: porażka :kwasny: , ja jutro dopiero odpale GT 5 i się też wypowiem na ten temat

Nie wiem dokładnie jaki trzeba mieć poziom doświadczenia (jedne źródła podają P20 a inne P40) by odblokowały się te zniszczenia bo nie przechodze na razie GT Świat tylko trenuje do turnieju ale fakt faktem bez sensu ten pomysł z tym odblokowaniem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że najwięcej wad tej gry wyszukują użytkownicy Xboxów :>

Powiem Wam tak:

"Wasza nienawiść umacnia nasza wiarę".

Ja i tak kupię GT5 :tongue4: tylko jak będą już do kupienia używki a na Forzę i Xboxa i tak bym sie nie zamienił, bo jestem wierny marce, tak juz mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...