Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

ja tez nie mam headseta

damy rade trzeba ustalic dzien i godzine :naughty: moze byc dzis

Ok to niech reszta napisze o której godzinie by byli gotowi i można dzisiaj zagrać, ja teraz uciekam bo jadę pomóc Guciowi z tłumikiem w aucie i będę po 20:00 :)[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 17:54_________________________________________________I jak są chętni dzisiaj do skillowania się :?: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Super się grało heheehe

Tylko trzeba uzbierać ekipę i będzie zabawa przednia :>

Szkoda że nie macie mikrofonów bo tak to szybko można dojść do porozumienia odnośnie ustawień samochodów, ja przy okazji pierwszy raz przetestowałem kamerkę od ps3 która ma mikrofon wbudowany i chyba mnie coś tam słyszeliście :polew:

moicz dobrze śmigasz tak samo julo23 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie jeszcze gubie, mało grałem w GT5, krótko mam tą gre, mało znam trasy albo wcale, nie radze sobie za dobrze bez systemów i z tylnym napędem.

Powiem Wam, że czasami mnie ściągało coś w to w lewo to w prawo, zależy. Tak jak by mi sie pad zaciął :D

Nie wiem czemu, i o co biega ? offline nigdy tego nie uświadczyłem.

Moicz, raz byliśmy na mecie z różnicą chyba 0.05 :D tak na oko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie jeszcze gubie, mało grałem w GT5, krótko mam tą gre, mało znam trasy albo wcale, nie radze sobie za dobrze bez systemów i z tylnym napędem.

Powiem Wam, że czasami mnie ściągało coś w to w lewo to w prawo, zależy. Tak jak by mi sie pad zaciął :D

Nie wiem czemu, i o co biega ?

Wszystko dobrze masz :D

Tylko jak we mnie wjechałeś to od uderzenia lewe koło Ci się pewnie zaświeciło i Cię przez chwilę ściągało bo moicz uaktywnił zniszczenia :wink4:

A ja szukam i szukam gdzie ten pokój utworzyliście i nie mogłem znaleźć bo zapomniałem o społeczności :polew: i szukałem w sieci gdzie są setki pokoi a było też kilka polskich pokoi i jak by nas było mało to zawsze mozna spróbować pograć z polakami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO ma rację były ustawione lekkie zniszczenia :gwizdanie: generalnie jeździło sie elegancko

F40 PABLO :good:

No dobry był wyścig, tylko bokami slajdowałem bo miałem wszystko wyłączone :kox: hehehehe[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 23:10_________________________________________________Spodobało mi się że za wygrany i nie tylko wyścig na on line można uzbierać symboliczną kasę i punkty doświadczenia, zawsze coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eno elgancko...pogram z wami jak wstane :D:polew: :polew:

Ja w nocy skończyłem ten 800 kilometrowy owalny tor, masakra nudne to jak cholera.

Level skoczył na 30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eno elgancko...pogram z wami jak wstane :D:polew: :polew:

Ja w nocy skończyłem ten 800 kilometrowy owalny tor, masakra nudne to jak cholera.

Level skoczył na 30 :)

tez zrobiłem daytone....

..chetnie pogram z wami online ... tylko kiedy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a robicie wszystkie sezonowe ? Ja wczoraj sobie przysiadłem do samych Corvette i 2 miejsce zająłem ze stratą 30sek do 1 Camaro SS '00 :wallbash: ale trochę kasy i expa wpadło :) Problem mam z driftami ? Za cholerę nie mogę jakiegoś dobrego ślizgu zrobić a typy mają po kilka k pkt za drift :shocked:

Jak będziecie ogarniać jakiś on-line jeszcze kiedy to z chęcią się z Wami przejadę. Grę mam od samej premiery ale dopiero w ostatnich dniach jakoś mnie wciągnęła ;P Mam HeadSet więc można będzie się spokojnie komunikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a robicie wszystkie sezonowe ? Ja wczoraj sobie przysiadłem do samych Corvette i 2 miejsce zająłem ze stratą 30sek do 1 Camaro SS '00 :wallbash: ale trochę kasy i expa wpadło :) Problem mam z driftami ? Za cholerę nie mogę jakiegoś dobrego ślizgu zrobić a typy mają po kilka k pkt za drift :shocked:

Jak będziecie ogarniać jakiś on-line jeszcze kiedy to z chęcią się z Wami przejadę. Grę mam od samej premiery ale dopiero w ostatnich dniach jakoś mnie wciągnęła ;P Mam HeadSet więc można będzie się spokojnie komunikować.

ja śmigam tylko w tych pierwszych sezonowych (5 wyścigów)

reszty nie ogarniam bo tam tzreba mieć fest skilla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami warto nawet specjalnie kupić auto i zrobić na full tuning do sezonowych, nawet jak sie wyjdzie na zero to doświadczenie dużo podskoczy.

Moicz, jak ty zrobiłeś wszystkie licencje na złoto ? masakra... Ja jestem w połowie i już połowe z tego mam tylko na srebro... Pomału będe poprawiał.

Do tego sezonowe dochodzą, specjalne, no i te wespomniane licencje. A po za tym normalnie A-spec, do których troche brakuje samochodów czasami, no i B-spec - to sie najłatwiej robi, choć też trzeba sie starać mieć do tego dobre auta. B-spec robi już 3 klase, Tj. amatorską i i tą klase wyżej (zapomniałem nazwy) zrobił i teraz czesze zawodową.

Ja póki co zbieram na formułe 1, - 5mln.

Póki co mam 4 bańki :naughty: i zarabiam corvetą ZR1 zrobioną na profesjonal.

Skąd dorwaliście pick-upa ? ja pożyczyłem od kolegi bo nie mogłem znaleść a są dwa wyścigi w A-spec i dwa w B-spec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie ogarniać jakiś on-line jeszcze kiedy to z chęcią się z Wami przejadę. Grę mam od samej premiery ale dopiero w ostatnich dniach jakoś mnie wciągnęła ;P Mam HeadSet więc można będzie się spokojnie komunikować.

Planujemy jutro ok 21:30 - 22:00 pośmigać wszyscy na on-line także możemy zrobić listę :naughty:

Lista: Nie wiem jak moicz, julo23 i reszta :mysli:

PABLO

[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:47_________________________________________________

Pany a robicie wszystkie sezonowe ? Ja wczoraj sobie przysiadłem do samych Corvette i 2 miejsce zająłem ze stratą 30sek do 1 Camaro SS '00 :wallbash: ale trochę kasy i expa wpadło :) Problem mam z driftami ? Za cholerę nie mogę jakiegoś dobrego ślizgu zrobić a typy mają po kilka k pkt za drift :shocked:

Jak będziecie ogarniać jakiś on-line jeszcze kiedy to z chęcią się z Wami przejadę. Grę mam od samej premiery ale dopiero w ostatnich dniach jakoś mnie wciągnęła ;P Mam HeadSet więc można będzie się spokojnie komunikować.

Ja tylko wyścigi robiłem na sezonowych, driftu nie ruszałem.[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:49_________________________________________________

Czasami warto nawet specjalnie kupić auto i zrobić na full tuning do sezonowych, nawet jak sie wyjdzie na zero to doświadczenie dużo podskoczy.

Ja póki co zbieram na formułe 1, - 5mln.

Póki co mam 4 bańki :naughty: i zarabiam corvetą ZR1 zrobioną na profesjonal.

Ja ostatnio zdobyłem trofeum milionera bo na koncie przeszło już 10 baniek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisać mnie do listy proszę :) Tylko, że ja będę bardziej o 22 niż 21:30 :)

Ok dlatego ustalamy taką godzinę by każdemu pasowało :wink4:

Poniedziałek Godzina ok 22:00

Lista:

PABLO

milczar

insane_Infinity

Jak już będzie dużo chętnych graczy to się założy osobny wątek na temat ścigania skillowania się na on-line w GT5 aby nie robić zamieszania w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedzialek nie moge grac online bo bede w pracy ale bardzo chetnie we wtorek o kazdej godzinie jestem dostepny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedzialek nie moge grac online bo bede w pracy ale bardzo chetnie we wtorek o kazdej godzinie jestem dostepny

Ok to zmieniam listę.

Dlatego myślę że wszyscy się muszą określi kiedy komu pasuje i wtedy zagramy większym składem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami warto nawet specjalnie kupić auto i zrobić na full tuning do sezonowych, nawet jak sie wyjdzie na zero to doświadczenie dużo podskoczy.

Moicz, jak ty zrobiłeś wszystkie licencje na złoto ? masakra... Ja jestem w połowie i już połowe z tego mam tylko na srebro... Pomału będe poprawiał.

Do tego sezonowe dochodzą, specjalne, no i te wespomniane licencje. A po za tym normalnie A-spec, do których troche brakuje samochodów czasami, no i B-spec - to sie najłatwiej robi, choć też trzeba sie starać mieć do tego dobre auta. B-spec robi już 3 klase, Tj. amatorską i i tą klase wyżej (zapomniałem nazwy) zrobił i teraz czesze zawodową.

Ja póki co zbieram na formułe 1, - 5mln.

Póki co mam 4 bańki :naughty: i zarabiam corvetą ZR1 zrobioną na profesjonal.

Skąd dorwaliście pick-upa ? ja pożyczyłem od kolegi bo nie mogłem znaleść a są dwa wyścigi w A-spec i dwa w B-spec.

ja miałem grę chyba 3 dni po premierze i zacząłem od licencji a poźniej te specjalne (nie brałem udziału w wyścigach dopóki nie zrobiłem licencji) i w sumie miałem ponad 50 zlotek w licencjach jak zacząłem jeździć w wyścigach, niektóre są proste a niektóre no :gwizdanie: sam wiesz hehe

najważniejsze to dużo powtarzać i sprawdzać na ile można sobie pozwolić, powodzenia życzę (daytona nissanem 370z nie pamiętam która to licencja ale dała mi fest w kość )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...