Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed:

Czyli po 23:00 będzie skończony ten CHOLERNY wyścig..

Kuwa ps3 mi się spali :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julek B-spec mam juz 32 LVL :D ahah a A-spec 26 :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 14:53_________________________________________________zresztą twoich kierowcow łoiłem na zdalnym :D

Mój tylko jeden jest dobry, reszta to statysci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy mieć jednego kierowcę i przejść nim wszystkie wyścigi w B-spec :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julek B-spec mam juz 32 LVL :D ahah a A-spec 26 :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 14:53_________________________________________________zresztą twoich kierowcow łoiłem na zdalnym :D

Mój tylko jeden jest dobry, reszta to statysci

PABLO ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julek B-spec mam juz 32 LVL :D ahah a A-spec 26 :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 14:53_________________________________________________zresztą twoich kierowcow łoiłem na zdalnym :D

Mój tylko jeden jest dobry, reszta to statysci

PABLO ? :decayed:

Wiem że statyści ale słyszałem że można do 3 kierowców utworzyć stąd pytanie czy jednym kierowcą można cały B-spec przejść :mysli:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 19:59_________________________________________________

Pablo mi Ps3 chodzi juz 4 dni :D haha non Stop :D

No to mnie pocieszyłeś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee tam, ja cały czas rzeźniłem do 30 poziomu jednym.

Ale rzeczywiście do tych kilkugodzinnych to juz musi być drugi na zmiane.

Na wytrzymałościowych to szybko im staty idą do góry a jako pierwszy i tak startuje ten moj najlepszy. Zresztą najlepiej tego jednego ciagle wystawiac bo pasek kariery mu idzie w góre od ilości wyscigów.

@infinity, nie pitol, że grasz w gt5 tylko dlatego że Ci sie zasilacz spalił w kompie :) a od 4 dni konsoli nie wyłaczasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że jak sie pytałem jak tam ci sie podoba GT5 to mowisz ze grasz tylko dlatego ze ci sie zasilacz w PC spalił. No i w miedzy czasie odpalałes shifty i inne gady :D

A teraz jak cie złapało to masz lvl'y wieksze odemnie, co ja i tak uważam, że ja gram duzo, bo mnie też złapała zajawka na gt5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprwade to nie trzeba sie meczyc tego wyscigu 24h w A-spec do platyny.

Przeciez mozna to przejsc B-specem.

Jak by zrobic na złoto licencje, specjalne i te pozostałe brązowe pucharki to zostaje problem tylko osiągnąc 40lvl w A-spec do platyny. ale wcale nie trzeba sie meczyc i oczu psuć 24h w a-spec. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprwade to nie trzeba sie meczyc tego wyscigu 24h w A-spec do platyny.

Przeciez mozna to przejsc B-specem.

Jak by zrobic na złoto licencje, specjalne i te pozostałe brązowe pucharki to zostaje problem tylko osiągnąc 40lvl w A-spec do platyny. ale wcale nie trzeba sie meczyc i oczu psuć 24h w a-spec. :mysli:

Żeby mieć 40 lvl to raczej musisz przejść te 24h chociaż wiem jak to ominać :tongue4:

A my dalej jeździmy w tej chwili wyścig trwa 7:16 min i 473 kółka za nami :decayed:

Jeśli chodzi o wytrzymałościowe to przejdźcie przynajmniej te 5h wyścigi w A-specu bo co to za frajda by wszystko komputer przechodził :thumbdown:

Ja jak przejdę całego A-speca + pozostałe zawody specjalne, to dopiero wtedy włączę B-speca i zostawiał będę włączoną PS3 i wszystko będzie mi przechodził komputer.[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 21:46_________________________________________________

[br]no to puszczam zaraz 9h na b-specu :naughty:

Dajże jej odpocząć:polew:

Widzę że Cię porządnie GT5 wciągnęła :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no baaaa..... z jednego się cieszę iż załapałem dobrą cenę na GT5 :polew: :polew: :polew::naughty: :naughty:

Cholera ty to masz dobre wtyki i znajomości :gwizdanie: :kox::naughty:

:polew: :polew: :polew::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przejechane :!:

586 okrążeń, 62 okrążenia przewagi nad komputerem, dystans przejechany przez 9h => 1217,6 km

Kasa nie duża bo ponad 560 tys ale co najważniejsze lvl skoczył na 35 i połowa paska do 36 :kox:

A tak wyglądała R8 pod koniec, chyba jej lakier zszedł na masce bo to sam bród nie jest :decayed:

img125e.jpgimg126gs.jpg

A nagroda ujowa, HKS ten czerwony za 260 tys :thumbdown:

insane_Infinity poleciała do Ciebie Ferrarka F10 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@infinity kupiles taniej odemnie ? ja dalem cos 140-150zl dokladnie nie pamietam, wiem ze rwałem goscia ze 160.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wyglądała R8 pod koniec, chyba jej lakier zszedł na masce bo to sam bród nie jest :decayed:

ładnie sie rozpychałes , ze sie tak "pognietła" :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...