Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U nich to standard :polew:

reniu ale do czego ten temat nawiązujesz, chodzi Ci zapewne do wyścigi wytrzymałościowe w GT5 i się martwisz że nam też to grozi :?: :D

Nie martw się, jak będę przechodzić 24h to pogram 2h włączę pauze i po parku godzinach przerwy znów ze 2h pogram także z 3 dni będzie trzeba przechodzić taki wyścig, mam nadzieję że moja PS3 wytrzyma taki hardkore :mysli: [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 10:41_________________________________________________

A tak wyglądała R8 pod koniec, chyba jej lakier zszedł na masce bo to sam bród nie jest :decayed:

ładnie sie rozpychałes , ze sie tak "pognietła" :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Eeeee ja spokojnie jeżdżę nie tak jak w Destruction Derby tylko kolega każdego wypychał z drogi :polew:

Aha co zauważyłem, po ostatniej aktualizacji, gdy dublujesz przeciwnika to jak do niego dojeżdżasz, zjeżdża Ci z drogi lub przepuszcza na zakręcie tak samo już nie ma tego zjawiska że jak stoisz autem na środku to wszyscy całym sznurkiem w Ciebie wjeżdżają tylko hamują i Cię omijają, wielki plus dla Polyphony :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nich to standard :polew:

reniu ale do czego ten temat nawiązujesz, chodzi Ci zapewne do wyścigi wytrzymałościowe w GT5 i się martwisz że nam też to grozi :?: :D (...)

Tylko się droczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha co zauważyłem, po ostatniej aktualizacji, gdy dublujesz przeciwnika to jak do niego dojeżdżasz, zjeżdża Ci z drogi lub przepuszcza na zakręcie tak samo już nie ma tego zjawiska że jak stoisz autem na środku to wszyscy całym sznurkiem w Ciebie wjeżdżają tylko hamują i Cię omijają, wielki plus dla Polyphony :notworthy:

gicior :good:

nie czepiam sie ,ale jak to jest zrobione , ze montuja gre 6 lat i wypuszczają z takim własnie błędem (wszyscy w ciebie tłuką) a potem w ciągu 2 miechów wypuszczaja łatke. nie mozna było tego zrobić od ręki ??? troche dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha co zauważyłem, po ostatniej aktualizacji, gdy dublujesz przeciwnika to jak do niego dojeżdżasz, zjeżdża Ci z drogi lub przepuszcza na zakręcie tak samo już nie ma tego zjawiska że jak stoisz autem na środku to wszyscy całym sznurkiem w Ciebie wjeżdżają tylko hamują i Cię omijają, wielki plus dla Polyphony :notworthy:

gicior :good:

nie czepiam sie ,ale jak to jest zrobione , ze montuja gre 6 lat i wypuszczają z takim własnie błędem (wszyscy w ciebie tłuką) a potem w ciągu 2 miechów wypuszczaja łatke. nie mozna było tego zrobić od ręki ??? troche dziwne.

Pewnie myśleli że po premierze wszyscy będą zapitalać ile sił w nogach pod machą i nikt nie będzie się zatrzymywał na środku i sprawdzać co zrobi komputer :polew:

A tak na serio to szkoda że od razu tego nie zrobili ale lepiej późno niż wcale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO to że zjeżdzają z drogi jak ich dublujesz to było przed od początku,

aha i info dla @julo to że przejdziesz wszystko w b-specu nie znaczy że Ci wpadnie złotko za wszystko pomijam tutaj vettela ale a spec też tzreba zrobić cały, bo wyraźnie pisze wszystkie zawody licencje wyścigi na złoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO to że zjeżdzają z drogi jak ich dublujesz to było przed od początku,

Aha bo nie zauważyłem tego wcześniej, możliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji bo jak widzimy niektórzy mają włączonego PS3 po 4 dni i wszystko jest ok, Polyphony wydając razem z Sony GT5 wiedzieli na co się piszą i że będzie trzeba przechodzić takie długie wyścigi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj juz nie raz smigal po 10-12h i zyje :kox:

10-12h to spoko, ale na 4 dni miałbym obawy zostawić xklocka :D jakoś do końca mu nie ufam hehehe

No tyle by mi zajął 24h jak bym po 4h dziennie grał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje PS3 Chodzi już tydzień :D:polew: :polew: NON Stop :naughty:

no ale nie grasz non stop 24h*, wiec jak sobie stoi poprostu wlaczona - nie jest wysilona w zaden sposob.

to jak ze zwyklym pecetem - mozna chodzic i rok bez wylaczania - nic mu sie specjalnego nie stanie.

* chyba, ze puszczasz te wyscigi z wirtualnym kierowca (komputerem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj juz nie raz smigal po 10-12h i zyje :kox:

10-12h to spoko, ale na 4 dni miałbym obawy zostawić xklocka :D jakoś do końca mu nie ufam hehehe

No tyle by mi zajął 24h jak bym po 4h dziennie grał :gwizdanie:

Sorry, że się czepiam ale 4dni po 4h grania ni chu ja nie daja 24h hehe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj juz nie raz smigal po 10-12h i zyje :kox:

10-12h to spoko, ale na 4 dni miałbym obawy zostawić xklocka :D jakoś do końca mu nie ufam hehehe

No tyle by mi zajął 24h jak bym po 4h dziennie grał :gwizdanie:

Sorry, że się czepiam ale 4dni po 4h grania ni chu ja nie daja 24h hehe :kox:

:polew:

zapomniałem dodać że parę godzin dodatkowo koło północy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj juz nie raz smigal po 10-12h i zyje :kox:

10-12h to spoko, ale na 4 dni miałbym obawy zostawić xklocka :D jakoś do końca mu nie ufam hehehe

No tyle by mi zajął 24h jak bym po 4h dziennie grał :gwizdanie:

Sorry, że się czepiam ale 4dni po 4h grania ni chu ja nie daja 24h hehe :kox:

:polew:

zapomniałem dodać że parę godzin dodatkowo koło północy :naughty:

Właśnie myślałem, że to 4 to tyle ile planujesz grac, co w praktyce daje 6+ :kox: Ja mam podobnie o 20 mówię sobie pogram do 23 i obejrzę jakiś film..... godzina 1 w nocy, kurde filmu już się nie opłaca włączać, pogram do 2 i ide spać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo wysłałem Ci zaproszenie na PS3, będę z Wami koledzy popierdzielał w GT5, mój nick na PS to norbi3000, do zobaczenia na torze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo wysłałem Ci zaproszenie na PS3, będę z Wami koledzy popierdzielał w GT5, mój nick na PS to norbi3000, do zobaczenia na torze :>

Dopisałem Cię norbi do listy a przyjmę zaproszenie dziś albo już jutro :wink4:

Panowie robię listę na Niedziele godzina jak zawsze ok 21:00, po ostatniej przerwie myślę że większość doszlifowała tory i teraz będzie się ciekawiej śmigać :naughty:

PABLO

insane_Infinity

malik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...