SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Arkadiush

jak to mozliwe ze 320 koni z napedem na cztery koła przegralo z 275 ośką? :)

nie pamiętam niutów, ale albo "szybszy" kierowca, albo różnica w wagach albo inna charakterystyka przebiegu mocy i momentu... też mi było trudno uwierzyć :cool1:

esą Malika jechało 2 albo 3 kierowców... Oni tez nie mogli uwierzyć :decayed:

• Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Madas

• nike21

• Musashi

• variocustoms

Top użytkownicy w tym temacie

Kuredu ma 297KM i ponad 400Nm :cool1::wink4:

samym chipem ponad 80KM więcej? :mysli:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 17:25_________________________________________________

A jest mi ktoś w stanie łopatologicznie wyjaśnić co się tak naprawdę liczy w końcu? Moment czy moc? ;)

proszę http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t101284.0.html;highlight=moment+moc :decayed:

Kuredu ma 297KM i ponad 400Nm :cool1::wink4:

samym chipem ponad 80KM więcej? :mysli:

na to wyszło :)

właśnie tego szukałem :naughty:

Kuredu ma 297KM i ponad 400Nm :cool1::wink4:

Panowie jak już jesteśmy na tym temacie....to ile mógłbym wycisnąc ze swojej niuni?? Czy po z chipowaniu trzeba zmieniac turbo ??Ogólnie zielony w tym jestem a spytac nie zaszkodzi ;)

Esa Malika miała chyba zmierzone 320KM i to było B7, a Kuredu miał chyba 275KM ośkę i z rolki wygrywał :cool1:

Kuredu ma 297KM i ponad 400Nm :cool1::wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 17:22_________________________________________________

yo :siema: ale plucha na mieście... :disgust: [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 17:18_________________________________________________

A co to za 'esa' którą ma Malik? B8? I ile ma to 2.0 TFSI Kuredu po tuningu?

jak to mozliwe ze 320 koni z napedem na cztery koła przegralo z 275 ośką? :)

z bardzo prostej przyczyny - napęd 4x4 odbiera wystarczający moment żeby ośka go objechała :)

autka z napedem 4x4 są też niestety cięższe od osiek :kwasny:

to zależy od Ciebie... możesz zrobić sam program, możesz też zmienić turbo na większe, większe końcówki wtrysków, wrzucić FMIC... w zależności od tego na co się zdecydujesz będziesz miał od ok 170KM do dobrze ponad 200 :)

znajdź użytkownika dzodzo i zobacz co on z autem zrobił :) a silnik miał taki sam

a ile byś chciał? :wink4: samym chipem przeważnie 160-170KM, a po dużych zmianach grubo ponad 200KM, ale to koszty niemałe... jest kilka takich projektów na forum :)

Jaki podejrzewacie wynik wyścigu S4 B8 z tym autem Kuredu? :)

baaardzo zbliżony :) dokładnie nie wiadomo bo to jak wróżenie z fusów

ze 131 do 200 :shocked: aż tyle idzie wyciągnąć na tym silniczku?? niewiedziałem.... :mysli:

Dzodzo ma 228KM i 417Nm ale On nieźle zmodził auto..[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 17:38_________________________________________________

a co z żywotnoscią smoka??....szybciej ze tak powiem w d*p...dostaje??

jak wszystko... po to producent zrobił tylko 131KM żeby auto przejechało z 500000 albo więcej... po chipie na pewno będzie mniej a ile? kto to wie...[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 17:42_________________________________________________

ja po prostu napisałem to samo w bardziej syntetycznej formie :cool1:

ja poprostu dodałem wszystkie etapy rezania bez szczególnego zagłębiania się w mechanikę :decayed:

Spoko ;):good:

Ogólnie za chipowanie się nie biore ;) wystarczy mi to co mam ;)

ale po chipie stwierdziłbyś jak bardzo się myliłeś :naughty:

No napewno :) Ale raz ze trzeba by mieć troche funduszu na zrobienie sobie jakiejs już lepszej wzmianki no a dwa to autko głównie ma mi służyć jak najdłuzej :) A w planach i tak zmiany jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym roku ;):good:

ale po chipie stwierdziłbyś jak bardzo się myliłeś :naughty:

program ok 1500zl i wierz mi że prędzej go sprzedasz niż coś się stanie... choć złośliwość rzeczy martwych wychodzi w najmniej oczekiwanym momencie :)