Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nic spidalam ...jutro o 4 pobódka... :gwizdanie:

3majta sie ;)

Narazinko :hi:

trzymaj się :hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cześć wieczorkiem panowie :)

witam prezesa :cool1:

cześć :hi: jak tam leci ?

jakoś leci... wszystko po staremu :) co u ciebie ? zlot w Pile jest jeszcze aktualny? ten o którym mowiliśmy na spocie z ekipą z kuj. - pomorskiego...

Opublikowano

mam dużo spraw na głowie związane z Nataszką i nie wiem czy to ogarnę .... postaram się .... sle nie obiecuję ...

Opublikowano

mam dużo spraw na głowie związane z Nataszką i nie wiem czy to ogarnę .... postaram się .... sle nie obiecuję ...

wszystkiego dobrego dla córeczki

Opublikowano

Rako, jakbyś coś brał od Czakiego to daj znać .. mam coś u niego do odbioru małego .. to bym się do paczki dorzucił może

Opublikowano

doberczak :hi:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 07:19_________________________________________________co tam z rana slychac w tym pieknym kraju?[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 07:21_________________________________________________u mnie znowu pada :disgust:

Opublikowano
:hi::decayed:
Opublikowano

wstawac spiochy, szkoda dnia :wink4:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 07:30_________________________________________________czescAnka :hi:

Opublikowano

ide po kawke zaraz bede [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 07:32_________________________________________________

dobry :hi:

czesc malenstwo :wink4:

Opublikowano

Co tam słychać?

Opublikowano

ide po kawke zaraz bede [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 07:32_________________________________________________

dobry :hi:

czesc malenstwo :wink4:

no co tam? :>[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 07:35_________________________________________________

Co tam słychać?

dobrze dobrze :> pogoda rewelacja w końcu :decayed: można sie poprażyć :>
Opublikowano

to fakt, pogoda jest fajna :decayed:

wpadniemy na spota :gwizdanie: z nową zabawką :naughty:

Opublikowano

ja nie dojade-pracuje :kwasny:

znowu nie bedzie okazji sie poznać...

Opublikowano

hmmm, wpadnijcie . mnie i tak nie bedzie :disgust:

Opublikowano

szkoda, ale może kolejnym razem... :rolleyes:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 07:44_________________________________________________

hmmm, wpadnijcie . mnie i tak nie bedzie :disgust:

Ty też?! czemu?
Opublikowano

a co tam u Was zewszyny slychac? :mysli:

Opublikowano

hmmm, wpadnijcie . mnie i tak nie bedzie :disgust:

powiedział co wiedział :tongue4:
Opublikowano

szkoda, ale może kolejnym razem... :rolleyes:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 07:44_________________________________________________

hmmm, wpadnijcie . mnie i tak nie bedzie :disgust:

Ty też?! czemu?

a no bo ja do konca czerwca siedze w de :kwasny:

Opublikowano

a co tam u Was zewszyny slychac? :mysli:

normalka, jesteśmy na etapie papierkowej roboty mojej zabawki :rolleyes: a tak to stara bieda :disgust:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 07:47_________________________________________________

szkoda, ale może kolejnym razem... :rolleyes:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 07:44_________________________________________________

hmmm, wpadnijcie . mnie i tak nie bedzie :disgust:

Ty też?! czemu?

a no bo ja do konca czerwca siedze w de :kwasny:

szkoda...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.