Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

czesc :hi: wiecie coś może na temat tego tunera WSTR garage

Wojtek: WSTR Garage, jakby co to mogę udostępnić kupony na hamownie do niego (mam kilka za 400m na torze poznań)

... szczegóły do dogadania :)

Te kupony też jakąś zniżkę na chipowanie dają .. ale nie wiem jak to wygląda u Wojtka

(z tego co kiedyś pytałem to On to wysyłał, ale jak teraz jest nie wiem)

Hamowania stacjonarna jest na ośkę

oraz przenośna montowana na auto o dowolnym napędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ale daje radę ten Wojtek? :decayed: właśnie zobaczyłem jak z bliźniaczego silnika do mojego wyciągnął +40KM i +90NM... :shocked: o ponad 30% jedno i drugie lepiej... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jutro jadę do Poznania na Wilde od stronę Buku i zastanawiam się czy od Zwierzynieckiej przejadę w prawo w stronę dworca czy ta droga jest zamknięta? jak co proszę o jakąś alternatywę

z tego co było jeszcze parę dni temu to można było jechać jedynie na Głogowską, a w Królowej Jadwigii się nie dało wbić... bezpieczniej na Św. Marcina, potem w Aleje Nipodległości i przebijesz się koło PKS na Królowej Jadwigii :wink4:

Zależy gdzie chcesz jechać, bo może lepiej z Bukowskiej w prawo w Grochowską i do Hetmańskiej i jesteś na Wildzie

Wielkie dzięki Pepi za pomoc ! rzeczywiście najlepszą opcję podałeś!!! dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jutro jadę do Poznania na Wilde od stronę Buku i zastanawiam się czy od Zwierzynieckiej przejadę w prawo w stronę dworca czy ta droga jest zamknięta? jak co proszę o jakąś alternatywę

z tego co było jeszcze parę dni temu to można było jechać jedynie na Głogowską, a w Królowej Jadwigii się nie dało wbić... bezpieczniej na Św. Marcina, potem w Aleje Nipodległości i przebijesz się koło PKS na Królowej Jadwigii :wink4:

Zależy gdzie chcesz jechać, bo może lepiej z Bukowskiej w prawo w Grochowską i do Hetmańskiej i jesteś na Wildzie

Wielkie dzięki Pepi za pomoc ! rzeczywiście najlepszą opcję podałeś!!! dzięki :good:

:notworthy:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 19:49_________________________________________________

czyli na zestrojenie mojego AEB mogę śmiało tam jechać??

odezwij się jak się zdecydujesz to może jakiś deal zrobimy :D

mam 4 dyplomy/nagrody z rabatem 300PLN na chiptuning i darmowy pomiar na hamowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie ma konkretnej odpowiedzi a jutro na 100% będę wiedział czy na sobotę ma kolo czas i prawdopodobnie do niego jadę.

mam 2 propozycje w tej samej cenie albo AGMA tuning w Toruniu albo WSTR garage poznań cena ta sama tyle że do Torunia muszę dojechać

no Pepin jeśli będzie kolo honorował ode mnie takie karnety to dlaczego nie z rabatami można zrobić biznes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie ma konkretnej odpowiedzi a jutro na 100% będę wiedział czy na sobotę ma kolo czas i prawdopodobnie do niego jadę.

mam 2 propozycje w tej samej cenie albo AGMA tuning w Toruniu albo WSTR garage poznań cena ta sama tyle że do Torunia muszę dojechać

no Pepin jeśli będzie kolo honorował ode mnie takie karnety to dlaczego nie z rabatami można zrobić biznes...

dzwoniłem do Wojtka tydzień temu, bo kumpel chce hamować auto i powiedział, że tak,

trzeba się upewnić co do chipa

@Piechol - mnie pytasz, to ja nie wiem nic o chipowaniu przez Wojtka, kiedyś auto hamowałem u niego (poprzdnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm szkoda że nie wiesz nic o chipsach a są może w necie jakieś opinie na jego temam ja niestety jestem kiepski w poszukiwaniach może pomożecie...[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 20:24_________________________________________________a ile tam masz tego rabatu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm szkoda że nie wiesz nic o chipsach a są może w necie jakieś opinie na jego temam ja niestety jestem kiepski w poszukiwaniach może pomożecie...[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 20:24_________________________________________________a ile tam masz tego rabatu??

300PLN

w Poznaniu masz jeszcze Geko, Kocar, ktoś chyba na Górczynie jeszcze .. Mielcarek.

W okolicy masz coś w Dobrej Nadziei - gdziś w kierunku Ostrowa chyba .. Adaś tam robił [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 20:30_________________________________________________we Wrocku ECU Project czy jakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geco nie bo oni robią głównie diesle i sie nie podejmie, goodhope jak do niego zadzwoniłem i przedstawiłem sprawę powiedział że nie, do auto lider na plewiskach nie mogłem się dodzwonić, no i zostało 2 co się zgodziło agma i wstr[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 20:34_________________________________________________to jak robimy z tym rabatem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 1,8 T ja bym uderzał tylko i wyłącznie do ECU Project do Wrocka albo trochę dalej do Wawy do MR Motors

co do Good Hope, to Fantastic u nich robił, miał problem i chyba wgrał seryjnego softa

co do fmy z Plewisk to na 90% mają gotowce z V-techu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 07:56_________________________________________________co tam z rana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...