Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

doberek :hi:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 11:32_________________________________________________ja dzis odpadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Mi też się przypomniało, że mam już inne plany ;(

W przyszłym tygodniu możnaby :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek :)[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 09:47_________________________________________________

Witam wszystkich.

Wczoraj byłem na przeglądzie i gościu stwierdził, że zawieszenie jest ok.

Auto nadal "tańczy" na nierównościach i mam wrażenie podskakiwania (takie lekkie trzesie).

Jedzie się momentami jak wozem drabiniastym. Nie wiem gdzie szukać powodu :confused4:

Miał ktoś coś takiego ? Czy takie zachowanie może oznaczać wytrzepane gumy na stabilizatorach ?

przyczyn moze byc wiele.

co tzn tanczy? podskakuje, czy myszkuje lewo prawo?

na przegladzie technicznym rejestracyjnym, najwyzej zdiagnozuja obecnosc luzow na drazkach kierowniczych, amortyzatorow, hamulcow, niesprawnych swiatel oraz peknietej szyby. na wiecej nie licz.

Generalnie bardziej trzęsie na nierównościach a przy większych prędkościach mam wrażenie ze chce uciekać ale nie ma reguły czu w lewo czy w prawo.

Oczywiście diagnosta się nie wysiłek i powiedział ze wszystko jest oj.w. Gdybym nie poprosił to nawet amortyzatorów by nie sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diagnosci sa przyzwyczajeni ze klienci wola aby sie zbytnio nie zaglebiac w badane pojazdy :decayed:

a luzy kierownicy sa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diagnosci sa przyzwyczajeni ze klienci wola aby sie zbytnio nie zaglebiac w badane pojazdy :decayed:

a luzy kierownicy sa?

Jeżeli są to raczej minimalne. Dzisiaj jak jechałem po dziurawej drodze to miałem wrażenie jakby miało mi koła pourywać.

Przy większej prędkości zwłaszcza na łuku drogi mam poczucie chwilowego braku kontroli nad kierunkiem jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek :hi:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 10:50_________________________________________________

diagnosci sa przyzwyczajeni ze klienci wola aby sie zbytnio nie zaglebiac w badane pojazdy :decayed:

a luzy kierownicy sa?

Jeżeli są to raczej minimalne. Dzisiaj jak jechałem po dziurawej drodze to miałem wrażenie jakby miało mi koła pourywać.

Przy większej prędkości zwłaszcza na łuku drogi mam poczucie chwilowego braku kontroli nad kierunkiem jazdy.

w audi przy obciazonym aucie luzy bardzo trudno sprawdzic. czuc za to doskonale ich efekty. zuzyte moga byc, wahacze, drazki prowadzace jak i drazki kierownicze. nie ma reguly. auto na podnosnik. i trzeba ogladac, zuzytych gum, dziwnego- niesymetrycznego ustawienia przegubow kulowych wahaczy. ew brecha

jest tez mozliwosc ze zuzyte sa lozyska prowadzace tylnej belki. ale raczej malo prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dziadek .. co do wahaczy .. wymieniana jest i tuleja i przegub

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

u siebie przed blokiem upolowałem srebną B6 na rejestracji PP 82377 z ramką klubową, kto to?

Obniżona i z tyłu naklejka ECU PROJECT ? Ja już ja kilka razy upolowałem pod uczelnią i też nie wiem kto to :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...