Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Gwerty, nie ma problemu, mogę looknąć co się da zrobić, jak nie na spocie to możesz podlecieć do Antoninka albo Swarzędza na ocenę lakieru

chetnie bym podleciał . tylko ciezko z czasem jak narazie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

http://a4-klub.pl/nadwozie-14/pielegnacji-auta-kosmetyki-samochodowe-916/index139.html

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Gwerty, jak na Rataje to ja mogę przy okazji podlecieć, byle za dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/nadwozie-14/pielegnacji-auta-kosmetyki-samochodowe-916/index139.html

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Gwerty, jak na Rataje to ja mogę przy okazji podlecieć, byle za dnia

niestety juz mieszkam na ogrodach:) wie4c do rataj kawałeek , ale to mniejszy problem. bo raczej za dnai to w robocie jestem na dąbrowskiego i trzaskam albo lampy albo szyby od rana do nocy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i znalazłem, moje kolorowe audi:decayed:widac lakiernik był fachura:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeden element jest jakiś dziwny, ale to wyszło po glince i porządnym myciu, może po korekcie nie będzie to tak widoczne, mam nadzieję, szczerze to latałem wokół auta i się zastanawiałem co było malowane, błotnik, maska czy i to i to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym stawiał na to i to:decayed:Ale co zrobic, ludzie kupują nowe auta z salonu i po 3 latach sie dowiaduja że ich auto to jeden wielki szpachel:decayed:nic ide w kime, bo od rana trzeba dalej czekac za robota, bo ogolnie lipa lekka sie zrobila, jak jutro nic nie zalad to pewnie weekend zostane na wygnaniu:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałeś urlop mieć panie Leszku a tu robota widzę się szykuje

miałem kiedyś znajomka, kupił w salonie nową Alfę 146, po jakimś czasie okazało się, że jako nowa spadła z lawety .... przy rozładunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, w zeszlym roku tez nie pojechalem na letni zlot, bo zamiast w pt, wrocilem we wt nast tyg:decayed:A historia lubi sie powtarzac, ale jak wroce to 3 tyg bede odpoczywac:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest dziś o godzinie 14.30 chłopiec 4080gr 57cm tak bardzo przez nas oczekiwany Jeremiasz Marcel,mam dla kogo żyć i dla kogo przekazać auto.Pozdrawiam wszystkich!!!

Spóźnione gratulacje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest dziś o godzinie 14.30 chłopiec 4080gr 57cm tak bardzo przez nas oczekiwany Jeremiasz Marcel,mam dla kogo żyć i dla kogo przekazać auto.Pozdrawiam wszystkich!!!

Również spóźnione, ale szczere GRATULACJE !!!

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

auto robię dzisiaj i jutro :whistling:

jeszcze pucujesz ?? może i ja wlecę na ploty ?? :)

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

Chłopaki, mam pytanie. Czy orientujecie się w temacie rzeczoznawców w Poznaniu? Chciałbym dać do rzeczoznawcy rozwalony dwumas, który mi siadł, bo mam wrażenie, że firma, która mi odrzuciła reklamacje uszkodzonego koła na odczepne napisała z dziwnym uzasadnieniem.

W końcu po 16 tys. km samo z siebie koło nie zaczyna łomotać i nie trzeba go wymieniać, nawet jakbym RS-em jeździł.

Ktoś zna jakiegoś takiego ludka, który mógłby rzucić okiem na pismo i koło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naj!!!

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

A tak przy okazji w niedzielę mam zamiar wyjechać na wakację a dziś niewiadomo skąd zapaliła sie kontrolka ESP jeśli dobrze kojarże trójką kółko ze strzałką i możliwe że wykrzykni :) może ktoś wie co to a może VAG by się przydał , pomoże ktoś? jakby co to 533 037 007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario planowałem dziś podskoczyć ale nie wyrobiłem się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to Drosdek się wyrobił i potowarzyszył mi trochę przy robocie :) może innym razem się uda

BTW, nie wiem czy to Ty jakiś czas temu nie kiwnąłeś mi w Antoninku, na ulicy prowadzącej do wiaduktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, będzie gotowe jutro, czasami trzeba odetchnąć, wypiłem 2 bronki i już mam dosyć :whistling: za to rzeźbę dostaję od trzymania tej polerki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drosdek, zobaczyłbyś moje naramienne i grzbietu to byś oszalał :whistling:

jak ktoś zainteresowany to jest link do fotek :)

http://a4-klub.pl/nadwozie-14/pielegnacji-auta-kosmetyki-samochodowe-916/index141.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji w niedzielę mam zamiar wyjechać na wakację a dziś niewiadomo skąd zapaliła sie kontrolka ESP jeśli dobrze kojarże trójką kółko ze strzałką i możliwe że wykrzykni :) może ktoś wie co to a może VAG by się przydał , pomoże ktoś? jakby co to 533 037 007

Chętnie pomogę ale musiałbyś podjechać do Wrześni - pracuję w ten weekend i do Poznania się nie wybieram...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...