Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bart a co z tym weekendem?? Bo jak nic nie wypali to mozna chociaz spota zrobic, takiego lekko pijackiego:decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Póki co odpada - pracy mam w cholerę. Na spota też bym nie przyjechał bo w niedzielę mam POP. Z kolei za tydzień w niedzielę idę na rano - można pomyśleć (z tego co widzę, dawno oficjalnego spotkania nie było).

Opublikowano
A tak przy okazji w niedzielę mam zamiar wyjechać na wakację a dziś niewiadomo skąd zapaliła sie kontrolka ESP jeśli dobrze kojarże trójką kółko ze strzałką i możliwe że wykrzykni :) może ktoś wie co to a może VAG by się przydał , pomoże ktoś? jakby co to 533 037 007

Chętnie pomogę ale musiałbyś podjechać do Wrześni - pracuję w ten weekend i do Poznania się nie wybieram...

ja mogę jednynie podłączyć kompa w celu zczytania błędu

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Bartek za tydzień byłoby idealnie

Opublikowano
A tak przy okazji w niedzielę mam zamiar wyjechać na wakację a dziś niewiadomo skąd zapaliła sie kontrolka ESP jeśli dobrze kojarże trójką kółko ze strzałką i możliwe że wykrzykni :) może ktoś wie co to a może VAG by się przydał , pomoże ktoś? jakby co to 533 037 007

Chętnie pomogę ale musiałbyś podjechać do Wrześni - pracuję w ten weekend i do Poznania się nie wybieram...

ja mogę jednynie podłączyć kompa w celu zczytania błędu.

No to dogadajcie się i po podłączeniu kompa zdzwonimy się celem analizy problemu :wink:

Madas możesz zadzwonić do Qbazulu? (pewnie szykuje się do wyjazdu i nie zaglądał tutaj). Trzeba pomóc chłopu :decayed:

Co do spota - w takim razie odpalamy listę a ja podwieszam datę w głównym poście...

Niedziela 26 sierpnia o 16:00 (parking przy Mc Donald's na Franowie)

1. Madas

2. Bart-S

3. ...

Opublikowano

już jesteśmy ugadani ... jak podłącze to zadzwonimy

Opublikowano

wszystko dogadane po wizycie napisze wieczorem co i jak chyba że Adaś mnie wyprzedzi, pozdrawiam i DZIĘKUJĘ

Opublikowano

za tydz chcemy na weekend nad morze wyemigrowac, ale to zalezy od pogody:decayed:

Opublikowano

Niedziela 26 sierpnia o 16:00 (parking przy Mc Donald's na Franowie)

1. Madas

2. Bart-S

3. Gwerty

Opublikowano

Gwerty, a jak bym jednak pojawił sie na spocie to imo byłbyś mi w stanie rozłączyć??:decayed:

Opublikowano

Siema chopy..

dopiszcie mnie na pozycji 4-ej na niedzielę :decayed:

Opublikowano

Niedziela 26 sierpnia o 16:00 (parking przy Mc Donald's na Franowie)

1. Madas

2. Bart-S

3. Gwerty

4. Drosdek

5. Burrows

6. ...

Opublikowano
:bry: mnie nie będzie, bo zaczynam drugą część urlopu w piątek... :whistling:
Opublikowano
:siema: Jak się wyrwę to podjadę chęci są na 100%.
Opublikowano

ja też niestety nad morze już w środę jadę, więc dopiero na kolejnym się pokaże :kox:

Opublikowano

ja 25 w kotlinę kłodzką się udaję więc na spocie mnie nie będzie :whistling:

Opublikowano

Vario, :good: za podpis :wink:

Opublikowano

no co? taki życiowy i prawdziwy :) jak bym tak nie twierdził to bym go nie wstawiał, ale pewnie za chwilę mi się znudzi :whistling: do kolejnej załamki

Opublikowano

Witam wszystkich

Ja również się pojawię :)

Opublikowano

Witam !

Opublikowano
Witam !

Slo wpadniesz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.