Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Bart a co z tym weekendem?? Bo jak nic nie wypali to mozna chociaz spota zrobic, takiego lekko pijackiego:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Póki co odpada - pracy mam w cholerę. Na spota też bym nie przyjechał bo w niedzielę mam POP. Z kolei za tydzień w niedzielę idę na rano - można pomyśleć (z tego co widzę, dawno oficjalnego spotkania nie było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji w niedzielę mam zamiar wyjechać na wakację a dziś niewiadomo skąd zapaliła sie kontrolka ESP jeśli dobrze kojarże trójką kółko ze strzałką i możliwe że wykrzykni :) może ktoś wie co to a może VAG by się przydał , pomoże ktoś? jakby co to 533 037 007

Chętnie pomogę ale musiałbyś podjechać do Wrześni - pracuję w ten weekend i do Poznania się nie wybieram...

ja mogę jednynie podłączyć kompa w celu zczytania błędu

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Bartek za tydzień byłoby idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji w niedzielę mam zamiar wyjechać na wakację a dziś niewiadomo skąd zapaliła sie kontrolka ESP jeśli dobrze kojarże trójką kółko ze strzałką i możliwe że wykrzykni :) może ktoś wie co to a może VAG by się przydał , pomoże ktoś? jakby co to 533 037 007

Chętnie pomogę ale musiałbyś podjechać do Wrześni - pracuję w ten weekend i do Poznania się nie wybieram...

ja mogę jednynie podłączyć kompa w celu zczytania błędu.

No to dogadajcie się i po podłączeniu kompa zdzwonimy się celem analizy problemu :wink:

Madas możesz zadzwonić do Qbazulu? (pewnie szykuje się do wyjazdu i nie zaglądał tutaj). Trzeba pomóc chłopu :decayed:

Co do spota - w takim razie odpalamy listę a ja podwieszam datę w głównym poście...

Niedziela 26 sierpnia o 16:00 (parking przy Mc Donald's na Franowie)

1. Madas

2. Bart-S

3. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko dogadane po wizycie napisze wieczorem co i jak chyba że Adaś mnie wyprzedzi, pozdrawiam i DZIĘKUJĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tydz chcemy na weekend nad morze wyemigrowac, ale to zalezy od pogody:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 26 sierpnia o 16:00 (parking przy Mc Donald's na Franowie)

1. Madas

2. Bart-S

3. Gwerty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty, a jak bym jednak pojawił sie na spocie to imo byłbyś mi w stanie rozłączyć??:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 26 sierpnia o 16:00 (parking przy Mc Donald's na Franowie)

1. Madas

2. Bart-S

3. Gwerty

4. Drosdek

5. Burrows

6. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też niestety nad morze już w środę jadę, więc dopiero na kolejnym się pokaże :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co? taki życiowy i prawdziwy :) jak bym tak nie twierdził to bym go nie wstawiał, ale pewnie za chwilę mi się znudzi :whistling: do kolejnej załamki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...