Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

a wszystko co potrzeba do niej jest?

Nie jestem w temacie swapa - co jeszcze potrzebne? Z tego co wiem do slo leci tylko "muszelka".

:shock3: muszelka? :facepalm::polew: a to dla slo, czy w ramach nagrody dla wymieniajacego? :naughty:

:polew: w nagrodę dla Ciebie jak ją założysz :decayed:

moge zalozyc, ale po pierwsze potrzebne sa nowe sruby, uszczelki i przynajmniej zamowiona rurka olejowa, niestety czesto sie ukreca. NO i wczesniej musze obejrzec jak wyglada reszta muszelki... :kox:

To pomożesz chłopakowi ? :thumbup1:

---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

szukam i szukam i w ETCE wywala mi wciąż błąd po wpisaniu w szukajce "muszelka" :kox:

Wyrzuć cudzysłów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:Panowie i Panie coś mało nas w wątku Bukowinowym :) Trzeba coś z tym zrobić hehe

W końcu kto jedzie ?

Musashi, gdzie kupić te śruby/uszczelki/rurkę itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi, serio ?

tylko by trzeba zalatwic cieply garaz niedaleko mnie. Bardzo sie pali?

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

:hi:Panowie i Panie coś mało nas w wątku Bukowinowym :) Trzeba coś z tym zrobić hehe

W końcu kto jedzie ?

Musashi, gdzie kupić te śruby/uszczelki/rurkę itp ?

chetnie bym pojechal, jednak nie wiem czy zajecia pozwola.

najprosciej - ASO, iC,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możnaby pogarać z Vario.. Daleko masz do Swarzędza ? Czy bardzo się pali hmm, wkurza mnie bo wyprzedzać nie mogę. Tryb awaryjny wywala.

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Odpisała mi jedna firma od regeneracji dmuchawek. Jest możliwość jeszcze że turbo jest sprawne, ale zaworek sterujący jebnął. Ale Bartek-S słyszał dźwięk jaki dobiega z silnika, metal trze o metal. Dość nieprzyjemny dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem do domu po małych przygodach - na trasie Środa - Września w zaspie nawianej z pola urwałem przednią dokładkę i rozerwałem dolną plastikową osłonę silnika na dwie części i mam teraz puzzle :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan, ja rozwaliłem przedwczoraj osłonę pod silnik, nie jesteś sam :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto kupować jakiś zamiennik? Bo cena oryginału ( nowego ) zabija z tego co znalazłem to numer 8D0863821Q

ta dokładka to nic , wsunięta na miejsce i ok , osłona w dwóch częściach nie do uratowania , zdemontowałem przed chwilą trochę zimno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto kupować jakiś zamiennik? Bo cena oryginału ( nowego ) zabija z tego co znalazłem to numer 8D0863821Q

ta dokładka to nic , wsunięta na miejsce i ok , osłona w dwóch częściach nie do uratowania , zdemontowałem przed chwilą trochę zimno :decayed:

Ostatnio Bartek lutował u Tomka w -10 i ręce mu się trzęsły :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto kupować jakiś zamiennik? Bo cena oryginału ( nowego ) zabija z tego co znalazłem to numer 8D0863821Q

ta dokładka to nic , wsunięta na miejsce i ok , osłona w dwóch częściach nie do uratowania , zdemontowałem przed chwilą trochę zimno :decayed:

Ja w B6 mam inną, kupiłem jakieś gówno za 70zł zobaczymy, może będzie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesyłkę już dostałeś?

widzę że jest bez tych wytłumień tzn u mnie jest taka gąbką oryginalnie , może ja przekleję po prostu ze starej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wczoraj zamówiłem dzisiaj była u mnie.

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

Musashi, a na FMIC się znasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupione :decayed:

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

w sumie to moja wina z ta osłoną bo z przodu nie miałem kołków mocujących - kupiłem ze 3 miesiące temu i czekają na montaż :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...