Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin a ty masz kompa z kablem czy zabrać swojego z kablem do kodowania jak tego

Rafał potrzebujesz kabel do podpięcia służe pomocą jak tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

w sumie nie wiem czy Marcin byłby w stanie zakodować kiere... wiem,że Bartek kiedyś oferował pomoc, ale nie mam kiedy zajechać do wrześni...niestety tylko służbowo mi po drodze,jaguś a Ty w sobotę pisałbyś się na ogarnianie fisa? konkretni sprysków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał dopiero zaczynam droge z B6 bardziej jestem ogarniety w b8 prawdopodobnie w sobote z marcinem będe rezał u mnie tempomat ale jeszcze nic nie wiadomo czy się zgramy razem czasowo

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

jak by ktoś widział na sprzedaż tylnia dokładke VOTEX ms design szukam takiej z góry dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał dziekuje bardzo za pomoc ale jeszcze wiem że była na allegro sama dokładka bo tu jest wraz z zderzakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam założoną tylnią normalna na 2 rury pod kolor bo s-line była uszkodzona połamana na łączeniu i była szpara nic się z nią nie dało zrobić

Napisałem mu zobaczymy czy się dogadamy ale na s-line nie starałem się jej ratować bo bardziej mi wizualnie odpowiada przod s-line tyl ms design nawet jak by tamta była dobra to i tak bym ją sprzedał chociaż wiem że to głupio będzie wyglądalo jak bym 2 pakiety klejil na sile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku a jesteś jutro też w garażu? mógłbym podjechać żeby zobaczyć czy moja kierownica jest zakodowana??

Marcinie na kiedy możemy się umówić??

Od 9 rano kończymy z niestandardowym jego instalację autopoziom/spryski/bix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro jestem we wrześni ale niestety w pracy...po południu jak już tzn po 16 bym wpadł jeśli to nie problem.

Jaguś ja też mam od 1.8T dokładkę i chciałbym też tył sline..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki bede zamawial ledy od Tomnik gdyby ktos byl chetnt mozna do paczki dorzucic...

Biodzio1 też robi i w sobotę będę u niego także tego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale na chwile obecna mam zwyklą na 2 rury bo zderzak tył od s-line poszedł na śmietnik więc nie wiem czy odkupić tył s-line czy ms-design przecież widziałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...