Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wrzuć fotkę najlepiej to ci powiem mniej więcej , aha był gdzieś temat o podłączeniu i tam było opisane co i jak musiałbyś poszperać po forum - postaram się wieczorem przesłać ci schematy elektryczne

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Witam . Problem polega z podlaczeniem tego zestawu ,od centralki mam instalacje {wtyczka brazowa} od tej wtyczki idzie ok 2 mety kabli to wtyczki bialej za biala wtyczka jest jeszcze 1m instalacji i kable sa uciete ,kolory kabli to

1.ZIELONO NIEBIESKI

2.BIALO NIEBIESKI

3.NIEBIESKO CZERWONY

4.CZERWONO BIALY

5.CZARNO CZERWONY

moje pytanie gdzie jaki kabel ma byc podlaczony.

Coś mało tych kabli podałeś - powinno być 9 lub 10 (no chyba że resztę już podłączyłeś). Sprawdź tylko kabel 1.ZIELONO NIEBIESKI z którego pinu wychodzi...

Sprawdź też na lewym dolnym słupku A czy nie masz tam takiej białej kostki.

Opublikowano

Na forum latam i szukam od tygodnia i nic nie moge znalez :wallbash: bede wdzieczny za kazda pomoc .

Opublikowano
:hi: Panie i Panowie...
Opublikowano
Na forum latam i szukam od tygodnia i nic nie moge znalez :wallbash: bede wdzieczny za kazda pomoc .

Dostarcz mi dane o które prosiłem...

Opublikowano

A mi wyślij mail na pw prześlę schemat - rozumiem że masz b5 99r jak w sygnaturze?

Opublikowano
Na forum latam i szukam od tygodnia i nic nie moge znalez :wallbash: bede wdzieczny za kazda pomoc .

czarno/czerowny to plus po stacyjce z bezpiecznika nr 5

niebiesko/czerwony to sygnał z wstecznego

czerwonio/biały do ocięcie wstecznego (jeśli auto nie ma haka to nie podpinasz tego nigdzie)

biało/niebieski to sygnał prędkości

Ważne jest aby sprawdzić czy masz już białą kostkę na słupku A bo jeśli tak - to przekładasz tylko piny z obecnej wiązki właśnie do białej kostki.

Opublikowano

zgadza sie auto jak w opisie.

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

Na forum latam i szukam od tygodnia i nic nie moge znalez :wallbash: bede wdzieczny za kazda pomoc .

czarno/czerowny to plus po stacyjce z bezpiecznika nr 5

niebiesko/czerwony to sygnał z wstecznego

czerwonio/biały do ocięcie wstecznego (jeśli auto nie ma haka to nie podpinasz tego nigdzie)

biało/niebieski to sygnał prędkości

Ważne jest aby sprawdzić czy masz już białą kostkę na słupku A bo jeśli tak - to przekładasz tylko piny z obecnej wiązki właśnie do białej kostki.

Z brazowej kostki jest kabel niebiesko czerwony w pinie nr.6 a w bialej kostce zmienia kolor na zielono niebieski

z brazowej kostki wychodzin 9 kabli ale jest tam masa i glosnik.

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

Biore latarke i wale do auta szukac kostki.

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

Jest jedna biala kostka na slupku A ,ale zajeta

Opublikowano
zgadza sie auto jak w opisie.

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

Na forum latam i szukam od tygodnia i nic nie moge znalez :wallbash: bede wdzieczny za kazda pomoc .

czarno/czerowny to plus po stacyjce z bezpiecznika nr 5

niebiesko/czerwony to sygnał z wstecznego

czerwonio/biały do ocięcie wstecznego (jeśli auto nie ma haka to nie podpinasz tego nigdzie)

biało/niebieski to sygnał prędkości

Ważne jest aby sprawdzić czy masz już białą kostkę na słupku A bo jeśli tak - to przekładasz tylko piny z obecnej wiązki właśnie do białej kostki.

Z brazowej kostki jest kabel niebiesko czerwony w pinie nr.6 a w bialej kostce zmienia kolor na zielono niebieski

z brazowej kostki wychodzin 9 kabli ale jest tam masa i glosnik.

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

Biore latarke i wale do auta szukac kostki.

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

Jest jedna biala kostka na slupku A ,ale zajeta

Ale ma być zajęta! Wszystko pasuje (jeśli ma 10 pin). Rozłącz ta białą kostkę i rozpisz jej wszystkie piny (nr pinu i kolor kabla) zarówno we wtyczce jak i gnieździe. Jak to zrobisz to udzielę dokładnej instrukcji - gdzie i jak się podłączyć.

Opublikowano

Witam po dwumiesięcznej przerwie :hi:

Co mnie ominęło ciekawego? :wink:

Opublikowano

Ale ma być zajęta! Wszystko pasuje (jeśli ma 10 pin). Rozłącz ta białą kostkę i rozpisz jej wszystkie piny (nr pinu i kolor kabla) zarówno we wtyczce jak i gnieździe. Jak to zrobisz to udzielę dokładnej instrukcji - gdzie i jak się podłączyć.

Oj widzę że B5 też całkiem ogarniasz :decayed: - rozumiem że zasada działania i sterowniki są podobne w B5 , B6 , B7

Ten temat o którym mówiłem: http://a4-klub.pl/nadwozie-14/all-parktronik-montaz-112561/

Maciej poszło PW i mail :wink:

Opublikowano
Witam po dwumiesięcznej przerwie :hi:

Co mnie ominęło ciekawego? :wink:

siema !

wszystko :naughty:

Opublikowano

yo :hi: kto z Słupcy jeździ ciemnym B6 avant na bentleyach? widziany dziś w korku w centrum :wink:

Opublikowano

Ale ma być zajęta! Wszystko pasuje (jeśli ma 10 pin). Rozłącz ta białą kostkę i rozpisz jej wszystkie piny (nr pinu i kolor kabla) zarówno we wtyczce jak i gnieździe. Jak to zrobisz to udzielę dokładnej instrukcji - gdzie i jak się podłączyć.

Oj widzę że B5 też całkiem ogarniasz :decayed: - rozumiem że zasada działania i sterowniki są podobne w B5 , B6 , B7

Ten temat o którym mówiłem: http://a4-klub.pl/nadwozie-14/all-parktronik-montaz-112561/

Maciej poszło PW i mail :wink:

Schemat schematem pozostaje - nieważne B5 czy B6. Tutaj wielkiej filozofii nie będzie - ważne żeby wszystko posprawdzać bo można dzięki temu naprawdę sobie ułatwić robotę (i tak najwyraźniej będzie w tym przypadku).

Opublikowano
  • Autor
yo :hi: kto z Słupcy jeździ ciemnym B6 avant na bentleyach? widziany dziś w korku w centrum :wink:

To była Slo ;) na Osiedlu Przyjaźni stoi

Wysłane z mojego ST26i

Opublikowano
yo :hi: kto z Słupcy jeździ ciemnym B6 avant na bentleyach? widziany dziś w korku w centrum :wink:

moja była ;)

Opublikowano

ładnie się prezenciła całkiem :naughty:

Opublikowano
zgadza sie auto jak w opisie.

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

Na forum latam i szukam od tygodnia i nic nie moge znalez :wallbash: bede wdzieczny za kazda pomoc .

czarno/czerowny to plus po stacyjce z bezpiecznika nr 5

niebiesko/czerwony to sygnał z wstecznego

czerwonio/biały do ocięcie wstecznego (jeśli auto nie ma haka to nie podpinasz tego nigdzie)

biało/niebieski to sygnał prędkości

Ważne jest aby sprawdzić czy masz już białą kostkę na słupku A bo jeśli tak - to przekładasz tylko piny z obecnej wiązki właśnie do białej kostki.

Z brazowej kostki jest kabel niebiesko czerwony w pinie nr.6 a w bialej kostce zmienia kolor na zielono niebieski

z brazowej kostki wychodzin 9 kabli ale jest tam masa i glosnik.

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

Biore latarke i wale do auta szukac kostki.

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

Jest jedna biala kostka na slupku A ,ale zajeta

Ale ma być zajęta! Wszystko pasuje (jeśli ma 10 pin). Rozłącz ta białą kostkę i rozpisz jej wszystkie piny (nr pinu i kolor kabla) zarówno we wtyczce jak i gnieździe. Jak to zrobisz to udzielę dokładnej instrukcji - gdzie i jak się podłączyć.

OK. jutro to wszystko opanuje i wysle tobie ,a i wielkie dzieki za pomoc.

---------- Post dopisany at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:18 ----------

Ale ma być zajęta! Wszystko pasuje (jeśli ma 10 pin). Rozłącz ta białą kostkę i rozpisz jej wszystkie piny (nr pinu i kolor kabla) zarówno we wtyczce jak i gnieździe. Jak to zrobisz to udzielę dokładnej instrukcji - gdzie i jak się podłączyć.

Oj widzę że B5 też całkiem ogarniasz :decayed: - rozumiem że zasada działania i sterowniki są podobne w B5 , B6 , B7

Ten temat o którym mówiłem: http://a4-klub.pl/nadwozie-14/all-parktronik-montaz-112561/

Maciej poszło PW i mail :wink:

Tak wszystko mam. Dzieki.

Opublikowano
Witam po dwumiesięcznej przerwie :hi:

Co mnie ominęło ciekawego? :wink:

siema !

wszystko :naughty:

slo sprzedał auto i nadal nie kupił nowego, coś jeszcze? :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.