Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

A przestrzegali przed 2.5 :>

ale z silnikiem się nic nie dzieje przecież :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

taka juz malpia uroda ze tylko dogryzaja :tongue4:

silniczek chodzi jak zegarek :good:

potwierdzam ladnie, ladnie :naughty:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 12:32_________________________________________________

no kurde w niecale 2 tyg przegub, swiece, zarniki i teraz laczek :kwasny: ciekawe ile jeszcze prezentow chce Niunia na swieta :polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 12:08_________________________________________________musze se jakas druga robote poszukac :polew:

czyli jak z kobitka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ive Ty na te zarniki od Wąskiego dostales jakas gwarancje? bo na allegro philipsy i osramy sa od 80-100 ale daja tylko gwarancje rozruchowa...

a jak mam kupowac jakies "no name" to se kupie takie po 49 z gwarancja na rok :>[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 12:33_________________________________________________

taka juz malpia uroda ze tylko dogryzaja :tongue4:

silniczek chodzi jak zegarek :good:

potwierdzam ladnie, ladnie :naughty:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 12:32_________________________________________________

no kurde w niecale 2 tyg przegub, swiece, zarniki i teraz laczek :kwasny: ciekawe ile jeszcze prezentow chce Niunia na swieta :polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 12:08_________________________________________________musze se jakas druga robote poszukac :polew:

czyli jak z kobitka :decayed:

no dokladnie :decayed: zawsze jak mi sie pytaja dlaczego nie mam dziewczyny to odpowiadam ze jeszcze mnie nie stac na wszystkie moje zachcianki a co dopiero na czyjes :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro philipsy i osramy sa od 80-100 ale daja tylko gwarancje rozruchowa...

pewnie wypowiem sie stereotypowo, ale z osramami i philipsami to raczej maja tylko wspolny tylko nadruk :gwizdanie: to jak maja dac gwarancje, pewnie zarowka sie zaswieci czyli rozruch jest i po gwaracji, a po tygodniu out :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki żarcik na dzień dobry :hi:, i dobrze że chodzi oby jak najdłużej

slyszales ile mialem dobrych swiec? jedna z szesciu :decayed: a przy -1 za oknem 2 obroty walu i palil :naughty:

zreszta juz mi jakis mechanior z ASO mowil ze pracuje lepiej niz u jego kumpla z przebiegiem 140kkm :cool1:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 12:37_________________________________________________

Ive Ty na te zarniki od Wąskiego dostales jakas gwarancje? bo na allegro philipsy i osramy sa od 80-100 ale daja tylko gwarancje rozruchowa...

pewnie wypowiem sie stereotypowo, ale z osramami i philipsami to raczej maja tylko wspolny tylko nadruk :gwizdanie: to jak maja dac gwarancje, pewnie zarowka sie zaswieci czyli rozruch jest i po gwaracji, a po tygodniu out :cool1:

znajomy kupowal na allegro zarniki philipsa dla swojego znajomego i przez pol roku nic nie slyszal zeby padly... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy kupowal na allegro zarniki philipsa dla swojego znajomego i przez pol roku nic nie slyszal zeby padly... :mysli:

ale taka zarowka powinna swiecic kilka lat... wiec, na opinie trzeba jeszcze troche poczekac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nike ty nie kupisz tych zarówek jak chcesz to zamienię się z tobą na moje wypasione 2częściowe lamny h7 i po kłopocie

trza bylo szukac fury po lifcie :tongue4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 12:57_________________________________________________

Nike 90 zł za szt. i Wąski daje gwarancje na rok

z roczna gwarancja znalazlem tez za 50zl :mysli: ale chyba kupie te co Ty... sprawdzone juz :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z roczna gwarancja znalazlem tez za 50zl :mysli: ale chyba kupie te co Ty... sprawdzone juz :cool1: :gwizdanie:

ja w ogóle nie zwracam uwagi na gwarancje, bo to bez sensu, i tak w większości przypadków jej nie wyegzekwujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z roczna gwarancja znalazlem tez za 50zl :mysli: ale chyba kupie te co Ty... sprawdzone juz :cool1: :gwizdanie:

ja w ogóle nie zwracam uwagi na gwarancje, bo to bez sensu, i tak w większości przypadków jej nie wyegzekwujesz

ale jak ktos daje gwarancje chocby na rok to mniejsze prawdopodobienstwo ze padna po tygodniu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z roczna gwarancja znalazlem tez za 50zl :mysli: ale chyba kupie te co Ty... sprawdzone juz :cool1: :gwizdanie:

ja w ogóle nie zwracam uwagi na gwarancje, bo to bez sensu, i tak w większości przypadków jej nie wyegzekwujesz

nie tak prosto. jezeli ktos ma sklep w allegro. i pare tys. komentarzy nie bedzie robil sobie siary tylko wymieni. komentarza nie musisz wystawiac od razu po tranzakcji. tylko poczekac, do ew. koniecznosci wyegzekfowania gwarancji.

jezeli zaznacza gwarancja rozruchowa - w domysle tzn ze nie bierze odpowiedzialnosci.[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 13:13_________________________________________________hej vario-t :cool1::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie z tymi żarnikami tak już jest firma osram i philips juz dawno nie istnieją to chiny robią jeszcze z ich nazwą :tongue4::polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 16:07_________________________________________________aaaa wróciłem właśnie z King Crossa i mówie Wam masakra jeździłem 15 min po -2 i udało się cudem zaparkować bo na 1 nie ma mowy....ciekawe jak będzie za tydzień :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie z tymi żarnikami tak już jest firma osram i philips juz dawno nie istnieją to chiny robią jeszcze z ich nazwą :tongue4::polew:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 16:07_________________________________________________aaaa wróciłem właśnie z King Crossa i mówie Wam masakra jeździłem 15 min po -2 i udało się cudem zaparkować bo na 1 nie ma mowy....ciekawe jak będzie za tydzień :mysli:

no to trzeba wymyslec plan awaryjny :mysli::confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie byłoby żeby ktoś jutro odwiedził KC ok 15 -16 bo może w niedziele juz nie będzie takiego sajgonu z parkingiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w Media w M1 i tylko na strzeżonym było trochę miejsca, ludzi tyle, że masakra.[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 16:15_________________________________________________Witajcie ludki, musiałem przeczytać 5 stronek, co do M1 to z chęcią wpadnę i oblukam co tam słychać. Właśnie się zastanawiam nad prezentem dla mojej A4, myślę o dystansach na tył i fajnym BRA made in UK, ale cały interes to prawie 700 PLNów więc dostanie tylko jeden. Kiepska pogoda dzisiaj i asfalt śliski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może św Jerzy? :decayed: bo niedziela i centra handlowe to naprawdę masakra :no: wczoraj słuchałem w radio, że 20 minut trwał wyjazd z Pestki i Plazy... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...