Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

nike wiem jak to wygląda z technicznego punktu widzenia, jak dystans za gruby to i łożyska dostają, ale koszt felg i opon w porównaniu do dystansów to wielka różnica.

Co do papierów pasażerów to zaświadczenie o stanie zdrowia będą wołali niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

koszt felg i opon porownaj do ceny dystansow, lozysk, amortyzatorow i tulei metalowo-gumowych... kazda z tych czesci zawieszenia szybciej bedzie dostawac po pupie :gwizdanie:

a od ceny nowych felg i opon zawsze mozesz odjac cene za ktora sprzedasz stare kola ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do radarów to jak dla mnie jest ich troche za dużo ,cholipa żadnej swobody podróżowania :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

wiesz...klada nacisk na bezpieczenstwo... od tablicy "fotoradar" do miejsca w ktorym stoi... pod warunkiem ze na CB nikt nie powie ze jest pusty :polew:

a to sie zgadza ale u nas to nie jest policja tylko statyści, bo oprócz zatrzymania rowerzysty pod wpływem to nic więcej nie potrafia, a jacy napuszeni są przy tym :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, już niektórym, nawet TIRowcom pupę uratowałem na 92 i 25 do Kalisza dzięki CB :)

no właśnie odnośnie CB muszę sobie sprawić bo jakimś trafem nie mam, a jaki zestaw polecacie, żeby był praktyczny :mysli: :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 za 16'' może uda się wynegocjować + następne 2500 za 18'' z oponami - nie mam 2500 na 18'' przynajmniej dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi, już niektórym, nawet TIRowcom pupę uratowałem na 92 i 25 do Kalisza dzięki CB :)

no właśnie odnośnie CB muszę sobie sprawić bo jakimś trafem nie mam, a jaki zestaw polecacie, żeby był praktyczny :mysli: :mysli:

ja mam radyjko President Johny II z ASC i antenke SIRIO 1m... latam zadko w tracy i mi wystarcza... a radyjko ma fajne funkcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam antenę Lemm 950 i radio Midland 75-822 tzw ręczniak i daje radę :) [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 17:47_________________________________________________Dobra lecę z laskami na lody :) do usłyszenia później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na swoj zestaw w promocyjnej cenie wydalem niecale 600zl... zwrocilo mi sie podczas jednego wypadu nad morze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :)[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 18:30_________________________________________________Kuredu chyba widziałem Twoją brykę na Kościuszki ok. 16... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu musashi :naughty: Ive co ze spotem jutro? :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu musashi :naughty: Ive co ze spotem jutro? :gwizdanie: :cool1:

a co Wy tak z madasem 2 w 1? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nike21 wracając do tematu dystansu to felga z ET mniejszym o 10 mm działa jak dystans :) efekt ten sam jak by nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu musashi :naughty: Ive co ze spotem jutro? :gwizdanie: :cool1:

no niech poznaniaki przyjadą do Kalisza... :gwizdanie: :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...