Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

tu musashi :naughty: Ive co ze spotem jutro? :gwizdanie: :cool1:

no niech poznaniaki przyjadą do Kalisza... :gwizdanie: :cool1:

Musashi: przyjedziemy ...spotkanie pod IC koło 16.00 a miejsce spotu to Wy zaproponujcie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

brzmi jak groźba :naughty:...możemy pojechać do kfc bo już ze 3 miechy nie byłem :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nike21 wracając do tematu dystansu to felga z ET mniejszym o 10 mm działa jak dystans :) efekt ten sam jak by nie było :)

wez pod uwage mase pierscienia dystansujacego i dodatkowe 5 srub :cool1:

tu chodzi o przesuniecie na zewnatrz srodka ciezkosci kola + dodatkowy ciezar dolozonych elementow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :)[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 18:30_________________________________________________Kuredu chyba widziałem Twoją brykę na Kościuszki ok. 16... :gwizdanie:

a gdzie jest Kościuszki???

bo ja ulic nie kojarze w miescie

byłem dziś koło Akademii Ekonomicznej, auto stało koło Altum ze 2,5h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy chce miec audi :gwizdanie:

2qu82s0.jpg

w Kaliszu widziałem tak samo przyklejony emblemat audi, na walcu pewnie min. 20-letnim, własności PBD Kalisz , to był kox dopiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :)[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 18:30_________________________________________________Kuredu chyba widziałem Twoją brykę na Kościuszki ok. 16... :gwizdanie:

a gdzie jest Kościuszki???

bo ja ulic nie kojarze w miescie

byłem dziś koło Akademii Ekonomicznej, auto stało koło Altum ze 2,5h

jadac od Kaponiery w dol Sw Marcinem, przejezdzasz aleje Niepodleglosci i pierwsza w prawo to Kosciuszki... po prawej masz poczte a Ty pewnie gdzies tam stales bo do AE masz zabi skok :)[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:20_________________________________________________

:) wystarczy jak mi córki wsiądą na tył i już obciążenie na osi jest inne :) dajemy temat do kosza :)

nie chodzi o obciazenie osi tylko o wydluzenie ramienia dziala sily na amortyzator wzbudzonej od nierownosci drogi :)

ale temat mozna zamknac :gwizdanie: sam tez bym dal dystans :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za to musze zwalcowac ranty przednich blotnikow bo przy skreconych kolach w luku delikatnie mi przyciera...[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:24_________________________________________________Tetis czas na maly tjunink Twojej Corsy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nike dokładnie, z tego co pamiętam masz ostre krawędzie, wydaje mi się, że dystans przy miękkim zawieszeniu jest do pupy bo zakres ruchu jest większy, przy twardym jest mniejszy ale naprężenie też pewnie wzrasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam dystansow... a ranty i tak juz ktos gumowka traktowal :wallbash: jednak moj gwint chyba nie jest juz taki jak powinien i przy wiekszej predkosci na slynnym luku na ks Mieszka przez ulamek sekundy zawsze uslysze pilowanie :confused4:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 20:30_________________________________________________a moje ET to 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest Kościuszki???

bo ja ulic nie kojarze w miescie

byłem dziś koło Akademii Ekonomicznej, auto stało koło Altum ze 2,5h

jadac od Kaponiery w dol Sw Marcinem, przejezdzasz aleje Niepodleglosci i pierwsza w prawo to Kosciuszki... po prawej masz poczte a Ty pewnie gdzies tam stales bo do AE masz zabi skok :)[br]

a to ja za Taczaka po prawej stronie stałem

ale Piechol spostrzegawczy jestes :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Piechol spostrzegawczy jestes :naughty:

jak chodzę po mieście to lookam na fury, a na OOOO jestem szczególnie wyczulony :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Zurichowie to było mnóstwo OOOO .. ale tych prawdziwych ;)

co do przejazdu to te prędkości Kuredu podawałeś mam nadzieje w milach... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sasiad wczoraj wrocil z Irlandii na stale do kraju i wpadl dzisiaj na piwko takze do pozniej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sasiad wczoraj wrocil z Irlandii na stale do kraju i wpadl dzisiaj na piwko takze do pozniej :hi:

mój brat 2 miesiące temu wrócił ... dostał wymówienie i po ponad 2 latach miał dość ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...