Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

wpadniecie ?

Jeśli znajdzie się dla nas miejsce i jesteśmy mile widziani :gwizdanie: :wink4: to możliwe że tak, jednak muszę najpierw znaleźć nową nianię dla Anety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

wpadniecie ?

Jeśli znajdzie się dla nas miejsce i jesteśmy mile widziani :gwizdanie: :wink4:to możliwe że tak, jednak muszę najpierw znaleźć nową nianię dla Anety

spokojnie .... miejsca jest dla wszystkich :good:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 18:05_________________________________________________

"SPOT NIEDZIELA 28 LISTOPAD GODZ 16.00"

Niedziela to 29 listopada :wink4:

Adas popraw :decayed:

aha spoko ...chory jestem :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Wam

co tam sasiad?

a nic ciekawego, za*eb na uczelni mam :disgust: muszę wymyślić "ciekawe zadanie z dominacji stochastycznej" :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Wam

co tam sasiad?

a nic ciekawego, za*eb na uczelni mam :disgust: muszę wymyślić "ciekawe zadanie z dominacji stochastycznej" :kox::polew:

sciagnij jakis film przyrodniczy z SM :kox::polew: :polew:

a co z ta krata? bos mnie poszczul i cisza :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z ta krata? bos mnie poszczul i cisza :cool1:

no cisza, ob czasu mało, w środę chyba do Ślesina jadę, wrócę w piątek na pół dnia i znów na weekend wracam :decayed: nie wiem nawet czy na spota dotrę... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tą niedzielę jest spot?[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 20:12_________________________________________________A, widzę, jest wpisane, postaramy się zajrzeć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkich[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 20:13_________________________________________________a gdzie się wszyscy podziali??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Audi kupione to trzeba przejechać sie na spocik zawsze mażyłem o czymś takim :D Panowie mam nadzieje, że będę mile widziany :P Mam prośbę, czy mógłby ktoś wziąść vaga ze sobą bo mam kilka kłopotów z oszukującym licznikiem od paliwa i temperatury i takie tam ogólnie przydalaby się pomoc dlatego też zapisałem się do klubiku. Moja pierwsza Audi więc tak się stresuje :D Pozdrawiam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest na twn?[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 20:50_________________________________________________

Super Audi kupione to trzeba przejechać sie na spocik zawsze mażyłem o czymś takim :D Panowie mam nadzieje, że będę mile widziany :P Mam prośbę, czy mógłby ktoś wziąść vaga ze sobą bo mam kilka kłopotów z oszukującym licznikiem od paliwa i temperatury i takie tam ogólnie przydalaby się pomoc dlatego też zapisałem się do klubiku. Moja pierwsza Audi więc tak się stresuje :D Pozdrawiam :polew:

jak nie zapomne to wezmę VAGa ale ja mam skleroze :kox::naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Audi kupione to trzeba przejechać sie na spocik zawsze mażyłem o czymś takim :D Panowie mam nadzieje, że będę mile widziany :P Mam prośbę, czy mógłby ktoś wziąść vaga ze sobą bo mam kilka kłopotów z oszukującym licznikiem od paliwa i temperatury i takie tam ogólnie przydalaby się pomoc dlatego też zapisałem się do klubiku. Moja pierwsza Audi więc tak się stresuje :D Pozdrawiam :polew:

Vaga udostępniamy stałym bywalcom spotów , jak dotrwasz do czerwca to się zobaczy :cool1::naughty::kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...