Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

jakiego traktora ? 1,8T 163 PS i na ładnych alumkach[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:31_________________________________________________ta z linka to ogłoszenie Fantastika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

jakiego traktora ? 1,8T 163 PS i na ładnych alumkach[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:31_________________________________________________ta z linka to ogłoszenie Fantastika

myslalem ze fan ma rope :sesese:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qwa szkoda jak bym byl w pl to pewnie bym to siorbnol ;([br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:35_________________________________________________bylem przekonany ze ma traktora :wallbash:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:36_________________________________________________wiem ze byla sliczna ,zerkalem na nia[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:39_________________________________________________ide spac bo sie wq.....[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:40_________________________________________________narson,jutro napisze do Fana na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm kupilem bmw ale cos bym wyryl na ta slicznotke :confused4:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:43_________________________________________________narson,do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blind - Fany ma bardzo zadbaną 1.8T z całkiem fajnym wyposażeniem i bardzo dobrym jak na ten rocznik przebiegiem... Widziałem, jechałem, polecam! Jeśli jesteś zainteresowany to atakuj bo jest duże zainteresowanie...

Chrismen - w piątek będę w Poznaniu, możemy się zgadac

Adaś - możemy wpaść na kawę w piątek? Jedziemy na wyniki badań, przy okazji złożylibyśmy Wam krótką wizytę (mam nocną zmianę) i odebrałbym prostownice ;)[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 00:23_________________________________________________Vario Ty pewnie jeszcze będziesz buszował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Bartek możemy sie jakos spiknąć bo jak do domu będziesz jechal albo jakoś to w Swaju możemy się spotkać jak znajdziesz czas żeby ucho zapuścić. Puszczę ci na PW namiar na siebie z prośba o rewanż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy tak zrobić :)

możemy zrobić mini spota w Swarzędzu, z Chrismenem jesteśmy sąsiadami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 07:54_________________________________________________ale pikna pogoda u mnie[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 07:56_________________________________________________Fanowoz przeszedl mi kolo nosa jestem wq..... :kwasny:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 07:58_________________________________________________ide do pracy, milego dzionka. narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasy:

1. Przez Łódź mamy 2 pasy aż za Kraków, swobodniej i bezpieczniej się wyprzedza, chyba 30km dłuższa, koszt za A2 chyba 13PLN

2. Przez Wrocław - ja wczoraj jechałem i miesiąc temu, ale nie przez Leszno, a przez Dolsk i do Rawicza - dalej po staremu, omija się sporo radarów i większych miejscowości, no i np. z Piątkowa do Kórnika mam prawie ciągle 2 pasy - ok 30km. Wrocław omija się tak jak ktoś pisał tuż przed wiaduktem, trzeba kierować się na Katowice, są znaki na autostradę.

(Najnowsze mapki do RNSa pokazują już tą obwodnicę S8 - ale nie ma jak tam wjechać ;) )

3. Jak będzie śnieg, a podobno zima ma zawitać na łabędzi śpiew jeszcze w marcu, to ja planuję narty na zlocie ...

PS.

Wykończyłem wszystkie hamulce ;) ... zatem pytanie Zimmerman/Brembo czy ATE Power Disc?[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 19:59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Dobry sto lat Wszystkim

Ło matko .. to On jeszcze żyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...