Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ja też mogę podjechać :)

Pytanie z innej beczki, jak radziłeś sobie z kolkami u twojego dziecka? 5 nocka z głowy już mnie wykańcza a nie wspomnę o moim młodym... :confused4:

moje córeczki nie miały kolek ....[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 22:11_________________________________________________na szczęście zresztą :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woocashpl kup kropelki Sab Simplex z niemiec, bardzo dobre, moje 2 córki miały kolki i to idealnie działało, wielu moich znajomych też używało tych kropli z bardzo dobrym efektem, jeżeli nie dostaniesz ich w PL to mogę je dla Ciebie ściągnąć z DE w miarę szybko, koszty dosyć małe, z tego co pamiętam kosztowały ok 8-10 Euro

dobrym sposobem jest dmuchanie suszarką na brzuszek malucha, oczywiście z pewnej odległości żeby nie oparzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to już widzę co mnie będzie czekać od listopada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to już widzę co mnie będzie czekać od listopada ;)

mnie od za tydzień góra dwa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

woocashpl kup kropelki Sab Simplex z niemiec, bardzo dobre, moje 2 córki miały kolki i to idealnie działało, wielu moich znajomych też używało tych kropli z bardzo dobrym efektem, jeżeli nie dostaniesz ich w PL to mogę je dla Ciebie ściągnąć z DE w miarę szybko, koszty dosyć małe, z tego co pamiętam kosztowały ok 8-10 Euro

dobrym sposobem jest dmuchanie suszarką na brzuszek malucha, oczywiście z pewnej odległości żeby nie oparzyć

Próbowałem już chyba wszystkiego (poza tymi kroplami) ale żona coś wspominała o niemieckich kroplach podobno rewelacja miałem dzisiaj jechać do jakiegoś sklepu gdzie są i Babka sprowadza (Plewiska koło żabki), podlece może (na pewno!!!!) jutro i popytam. Mój Daniel jest taki knąbrny i uparty (jak tatuś) że śpiewanie, noszenie, głaskanie, przeprasowana pielucha tetrowa (na brzuch), termofor dla dzieci, krople, i herbatki z kopru nic nie pomaga jest masakra! ale nie żałuje i się nie poddaję (walczę do końca) na szczęście mój tryb pracy (3h w tygodniu :>) pozwala mi spędzać z nim cały czas.

Jutro podjadę do Babki i popytam może to to samo? a teraz warta na posterunku do 4 potem zmiana :> .

Pozdrawiam Ł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobererk z rana :hi:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 07:27_________________________________________________jak potrzeba kropelek to dzwonic 00491622392311 do 15.00 jutro wracam do pl wiec moge jeszcze kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie miałem pytać na kiedy masz termin, jak ten czas szybko leci, to pępkowe wyprawiasz :mysli:

z teściem się coś tam wypije ale typowego pępkowego raczej nie bo muszę być w miarę na nogach a nie trzy dni trzeźwieć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie miałem pytać na kiedy masz termin, jak ten czas szybko leci, to pępkowe wyprawiasz :mysli:

z teściem się coś tam wypije ale typowego pępkowego raczej nie bo muszę być w miarę na nogach a nie trzy dni trzeźwieć :decayed:

michu jak mi syn urodzil to bylem tydzien do tylu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się znajomemu syn urodził w czwartek to wytrzeźwialem w niedziele wieczorem :decayed: ale teraz nie mógłbym sobie na to pozwolić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z niedzielą bo mi jak na razie tez pasuje[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 15:03_________________________________________________

:bry:

nie chce ktoś siatki do bagażnika? chyba do TT-ki z tego co pamiętam, ale pasuje bez problemu do A4 :wink4: u mnie są trochę inne mocowania a znalazłem taką przystosowaną do 8P...

A po wiela łyna?

dałem za nią 150 z przesyłką... :mysli: naciągnięta może za dwa razy :decayed: to za 120 z dowozem na spota albo gdzieś tam puszcze :cool1:

ok wybawię Cię z kłopotu i zapodam do swojej furki siatkę takową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jeśli tylko spot będzie :good:

1. Madas

2. Chrismen

3.Brat-S

4.woocashpl

5.Piechol ?[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 15:21_________________________________________________6. Bendzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My potwierdzamy - lecimy na zakupy do Pn jutro więc na bank jesteśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...