Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Panowie :hi:

wielkie dzięki za wczorajszego spota i oczywiście świetną zabawę w doborowym towarzystwie :naughty: :naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 08:10_________________________________________________

Ooooooo Młody jest różowy :naughty:

Gratulacje !!!!!!! :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

kurfa, fajnie mieliście tam wczoraj na tej zbiorowej orgii , ja jestem rozłożony na amen , a dopiero co się chwaliłem komuś ,że 2 lata nie chorowałem na nic :wallbash::confused4:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 08:12_________________________________________________młody witaj w gronie "różowych landrynek" :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

normalnie od tego czytania to aż sie zaróżowiłem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 08:15_________________________________________________Aż z wrażenia zapomniałem, podziękować za super zabawę wczoraj :naughty::decayed::wink4:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 08:18_________________________________________________

Ooooooo Młody jest różowy :naughty:

Gratulacje !!!!!!! :oklaski: :oklaski: :oklaski:

dzięki Tetis :notworthy: teraz na Ciebie kolej :rolleyes:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 08:19_________________________________________________

młody witaj w gronie "różowych landrynek" :naughty::decayed:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 08:19_________________________________________________uciekam do szkoły. do popołudnia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry jak codzien w naszej calodniowej powitalni :cool1::decayed:

normalnie od tego czytania to aż sie

no, no, mlody pojechal na kregle niebieski a wrocił różowy. :mysli: zastanawiającece :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry jak codzien w naszej calodniowej powitalni :cool1::decayed:

normalnie od tego czytania to aż sie

no, no, mlody pojechal na kregle niebieski a wrocił różowy. :mysli: zastanawiającece :cool1:

mam wtyki u moderatora :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 09:01_________________________________________________Musashi w srode mam wizyte w ASO, zobacze co jest grane z ta moja usterka :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurfa, fajnie mieliście tam wczoraj na tej zbiorowej orgii , ja jestem rozłożony na amen , a dopiero co się chwaliłem komuś ,że 2 lata nie chorowałem na nic :wallbash::confused4:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 08:12_________________________________________________młody witaj w gronie "różowych landrynek" :naughty::decayed:

zrób sobie okłady.. :cool1: z fotografii, hyhyhy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób sobie okłady.. :cool1: z fotografii, hyhyhy :tongue4:

przecież jestem w Tbg :cool1: , całą noc miałem okłady , teraz jeszcze ze 2 dni muszę pościemniać bo było bosko :naughty::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób sobie okłady.. :cool1: z fotografii, hyhyhy :tongue4:

przecież jestem w Tbg :cool1: , całą noc miałem okłady , teraz jeszcze ze 2 dni muszę pościemniać bo było bosko :naughty::decayed:

:decayed::naughty::cool1: [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 09:28_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 09:01_________________________________________________Musashi w srode mam wizyte w ASO, zobacze co jest grane z ta moja usterka :gwizdanie:

Adas tak czytam co ty z tym paliwem. wiec wrocilem i dopiero zauwazylem, ze sobie dopowiedzialem ze to o olej chodzi.

masz dwa czujniki masz dwa elemenry ktore moga powodowac ten problem. jeden to:

- zawor regulacyjny cisnienia paliwa N276

- czujnik cisnienia paliwa G 247

[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 09:41_________________________________________________

dzien dobry jak codzien w naszej calodniowej powitalni :cool1::decayed:

normalnie od tego czytania to aż sie

no, no, mlody pojechal na kregle niebieski a wrocił różowy. :mysli: zastanawiającece :cool1:

mam wtyki u moderatora :polew: :polew: :polew:

no, załatwił wam wczoraj w limuzynie, miejsca dla prezesów :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy pisac tu z Toba, czy na PW :decayed:

ok to tu :decayed:

a pompa raczej nie ? byloby fajnie jakby to nie pompa - najwiekszy wydatek :cool1:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 09:48_________________________________________________jeden czujnik cisnienia wymieniony, taki nad pompa (zero efektu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna pogoda,czas umyc adunie :wink4:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 09:56_________________________________________________adas :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna pogoda,czas umyc adunie :wink4:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 09:56_________________________________________________adas :hi:

dobrze ze przypomniales :decayed: nawet nie wyjrzalem za okno

tez trzeba umyc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adas naprawde fajna pogoda [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 09:59_________________________________________________iver powrotu do zdrowia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi a po podlaczeniu do VAG-a bedzie wiadomo co jest dokladnie na 100% ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...