Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Vario czy Ty przypadkiem mnie nie łyknąłeś wczoraj na trasie Września - Poznań niedaleko Swarzędza? ok. 16.30? Mrugałem Ci długimi ale poleciałes jak strzała... o ile to byłeś Ty hehhee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego Deszcz, tak kojarzę przed Kostrzynem, ale wiesz, ludzie z różnych powodów mrugają, ale tak pomyślałem, że pewnie to pozdrowienie było i awaryjkami puściłem, nie wiem czy zauważyłeś. W takim razie miło poznać :) jeżdżę codziennie tą trasą więc pewnie nie raz się spotkamy :) [br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 21:06_________________________________________________Iverson, THNX, w poniedziałek lekko podniosę bo to obniżenie jest dosłownie "ZBOCZONE", ledwo postawiłem auto na parkingu. Inna sprawa, że ludzie zaczynają podziwiać :):):) co niektórzy patrzą z niedowierzaniem hihi czy to na pewno moje auto :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziwisz się przecież wygląda miażdżąco a do tego wprawia w zakłopotanie tego typu czy możesz skręcać bo nie wiedzą że masz jeszcze 1.5cm ale gratki Vario :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym pierwszym to dopiero wygląda bosko a i widze że zderzak poprawiony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry weczer.

no ja nie dawno robotke skonczylem. wazne ze z sukcesem.

auto wyglada super.

niestety biedne twoje podwozie... uszkodzen od spodu niby ni ewidac. ale powloka antykorozyjna to super sprawa, lepiej ja miec..... :gwizdanie: :cool1: [br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 22:35_________________________________________________aaaa, Ive sory ze nie odbieralem, nie moglem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW a co z reklama spota? dzialamy cos w tym kierunku?

troche ucichło ale jeśli już wszystko odnośnie spota 16.11 ustalone to można wrócić do tematu :good:

coś wpadło Ci w oko? w końcu to Wy macie dostęp do zmian w podwieszeniu musicie coś wybrać albo tak jak pisał Yelo ankieta :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba chlopaki w wolsztynie z grubsza cos ustalili z miejscem, wiec niby bedzie mozna zaparkowac i spotowac... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł :hi:[br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 08:27_________________________________________________wczoraj z Madasem rozmawiałem i może tak byśmy w następną soboę poszli ekipą na nowego Bonda do Kinepolis , taki przedspot Wolsztyna hyhy, co Wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko... wtrace slow kilka na temat 16,11. BYlem z krotkim w wolsztynie i znaleznilimy jao-takie miejsce. NIc specjalnego tam nie ma typy podziemnego parkingu... albo nawet wiekszego parkingu przy jakims markecie;p -bida;p W koncu doszlismy do wniosku ze parkowanie poprzeczne wzdlz ulicy 5-ego Stycznia. Parking na 40 aut i w niedziele jest pusty -Tak powiedzial Pan parkingowy;p:)

a tu obiecana mapka;p :hi:

mapaduzatf3.jpg

w698.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...