Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Adam orientujesz sie moze ile tak srednio biora za wymiane zawieszenia ?[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 20:46_________________________________________________nie no dzis juz znacznie lepiej[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 20:46_________________________________________________moze wpadne w pazdzierniku na tydzien jak sie uda to bym wymienil [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 20:49_________________________________________________gdzie sie wszyscy podziali :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu płacił za wymianę sprężyn 400 zł chyba, więc wymiana zawichy też pewnie około tej ceny ...

nie wiem gdzie są wszyscy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek a co dokladnie chcesz wymieniac? moge zapytac kumpla za ile Ci zrobi ale napewno taniej niz 400zl :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapletnie cale zawieszenie plus tarcze i klocki i lozyska i moze jeszcze czujnik abs[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 22:02_________________________________________________nikus jak tam twoja kalafka ? :mysli:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 22:04_________________________________________________czesci bede mial od Tomka z klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapletnie cale zawieszenie plus tarcze i klocki i lozyska i moze jeszcze czujnik abs[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 22:02_________________________________________________nikus jak tam twoja kalafka ? :mysli:

czyli wahacze + amorki + tarcze, klocki i łozyska? przod i tyl czy tylko sam przod?

a kalafka dobrze... znieczulenie puscilo i nawet nie boli jakos bardzo :) czuje poprostu ze cos bylo grzebane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o Tobie Nikuś pomyślałem żebyś zapytał tego znajomka :naughty:

:good: :good:

czesci bede mial od Tomka z klubu

ma dobre ceny :wink4:

amory i sprezyny juz kupilem cisne ja o 35-40 mm na glebe

od razu bedzie lepiej wygladac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t

kapletnie cale zawieszenie plus tarcze i klocki i lozyska i moze jeszcze czujnik abs[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 22:02_________________________________________________nikus jak tam twoja kalafka ? :mysli:

czyli wahacze + amorki + tarcze, klocki i łozyska? przod i tyl czy tylko sam przod?

a kalafka dobrze... znieczulenie puscilo i nawet nie boli jakos bardzo :) czuje poprostu ze cos bylo grzebane :)

[/quote

przod i tyl Michal jak juz to wszystko za jednym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to powiem Ci ze za robote moze troche wziasc... ja obstawiam ze w 300zl sie zmiescisz ze wszystkim ale to musze sie jeszcze zapytac i potwierdzic zeby nie bylo...

no i daj znac min 2 tyg wczesniej zebym Cie umowil bo on ma zawsze kupe roboty :)[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 22:11_________________________________________________jutro z nim pogadam i Ci napisze ile wezmie za robote :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mogl bys zapytac Michale to bede Tobie wdzieczny :drunk:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 22:13_________________________________________________super, ja spadam do wyrka bo qwa nie chce miec takich objawow jak wczoraj. musze wypoczac. milego wieczoru zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mogl bys zapytac Michale to bede Tobie wdzieczny :drunk:

jutro dam znac :)

teraz widze ze Ty masz oske wiec z tylu tylko amory i sprezyny czy lozyska tez? musze wiedziec dokladnie...

przod: wahacze, amory, sprezyny, lozyska, tarcze + klocki

tyl: amory, sprezyny i cos jeszcze?[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 22:17_________________________________________________3maj sie Piotrek :) i zdrowka zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i moze czujnik abs bo jest kabel przetarty zakleilem go ale nie wiem czy podola[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 22:20_________________________________________________tak jak napisaless Michal. do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie nikt nie ma dobrego mechanika :P

Nikusia mech pewnie coś Ci pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie nikt nie ma dobrego mechanika :P

moge Cie umowic jak chcesz... a co sie dzieje? :mysli:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 23:00_________________________________________________ja juz spadam spac... Seba jutro Ci dam znac kiedy bedzie termin :wink4:

do jutra chlopaki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie nikt nie ma dobrego mechanika :P

moge Cie umowic jak chcesz... a co sie dzieje? :mysli:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 23:00_________________________________________________ja juz spadam spac... Seba jutro Ci dam znac kiedy bedzie termin :wink4:

do jutra chlopaki :hi:

Ok, dzięki. No ten samochód jest tak pechowy, że szkoda gadać. Albo po prostu trafiałem na takich mechaników... Już chyba 3-4 listwa kierownicza jest w nim. Zakupiona tym razem była regenerowana i chodzi jeszcze gorzej niż jak ciekła. Na dodatek coś jęczy tak jakby jakaś guma. Mechanik twierdzi, że to wahacz. No + przegub poszedł i jeden z wahaczy też. Eh... I potrzebuję w mechanika, który powie co to może jęczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...