Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe jak ten klekot teraz zapitala

zapitala tak jak jeden z forumowiczów napisał:

jedynka - raczej nic się nie dzieje

dwójka - cos sie zaczyna :naughty:

trójka - oooo :shocked: mamy moc i tak do czerwonego pola koniec mocy

czwórka oooo :shocked: znowu tak jak na trójce

itd. do szóstki

w przyszłości będzie czujnik egt i wskaźnik doładowania. Problem w tym że obudowę do zegarów nie chciałbym na słupku tylko zaraz za kierownicą a taką znalazłem tylko w usa

:confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ze stary poszlo jak po masle hehe ,powiedzial ze mam sie nie wysilac i mam robic ze spokojem jak zrobie tto zrobie jak nie to nie nic sie nie stanie :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 20:41_________________________________________________palant, zrobil bym wszystko ale ..........[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 20:42_________________________________________________po 12 latach pracy nie bede tyral na qwa grzbiety co na urlop jada mam tylko syna w dowodzie :wink4:. chyba nie mam go w dowodzie :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 20:44_________________________________________________uciekam pod prysznic i do wyrka. milego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Dobry Wszystkim :)

Ło Panie ... ostatnio goniłem sie z Twoją byłą .. po spocie ze Style Poznań w czwartek tydzień temu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Dobry Wszystkim :)

Ło Panie ... ostatnio goniłem sie z Twoją byłą .. po spocie ze Style Poznań w czwartek tydzień temu ...

nieźle ten młodzieniaszek zasuwa co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic.. lece wypic jakies piwko i spac bo jutro mam wazna decyzje ze sporym ryzykiem w pracy

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Dobry wszystkim :) Tak sobie kombinuje coby dotrzeć na spota w niedzielę tylko powiedzcie mi gdzie was szukać? Bo nie wiem czy jeszcze na franowie czy już w KC-2?

najlepiej śledzić w miarę na bieżąco wątek, zazwyczaj bliżej niedzieli wskakuje temat miejsca na tapetę :wink4: ale raczej Franowo jeszcze... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:, witam z rana[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 08:23_________________________________________________co u ciebie Wojtek?[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 08:32_________________________________________________ja wlasnie kresle lottka bo jest 30melonow do wziecia dzis w de :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2009, 08:46_________________________________________________spadam do pracy milego dzionka zycze wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...