Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, ma już ktoś Winde 7? bo właśnie ściagnąłem i się zastanawiam czy nie przeinstalować na szybko :naughty: tylko o stery się trochę boje... podobno większość śmiga od razu na starach z windowsa, ale wolę się upewnić przed formatem :cool1:

ja dzisiaj wrzucalem na sluzbowym... instalka od zera i poszla szybciej niz XP. fajny system i szybszy od visty

a jak z LANem, czytnikiem kart, Mozillą, Officem i takimi tam? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

na prywatnym teraz wrzuce jak najszybciej :decayed: musze do pawlika zadzwonic... :mysli:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 21:25_________________________________________________

Pany, ma już ktoś Winde 7? bo właśnie ściagnąłem i się zastanawiam czy nie przeinstalować na szybko :naughty: tylko o stery się trochę boje... podobno większość śmiga od razu na starach z windowsa, ale wolę się upewnić przed formatem :cool1:

ja dzisiaj wrzucalem na sluzbowym... instalka od zera i poszla szybciej niz XP. fajny system i szybszy od visty

a jak z LANem, czytnikiem kart, Mozillą, Officem i takimi tam? :naughty:

tego jeszcze nie wiem bo nie instalowalem jeszcze aplikacji (juz byla 17:00 :cool1: :gwizdanie: ) ale juz kilka osob ma 7 u nas i sa zadowoleni... wszyscy przeszli z visty. z tym ze ja mowie o wersji enterprise :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego jeszcze nie wiem bo nie instalowalem jeszcze aplikacji (juz byla 17:00 :cool1: :gwizdanie: ) ale juz kilka osob ma 7 u nas i sa zadowoleni... wszyscy przeszli z visty. z tym ze ja mowie o wersji enterprise :wink4:

ja mam professional x64 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ale zamulony dzień mam ...

wypij se red bulla :decayed:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 21:31_________________________________________________

tego jeszcze nie wiem bo nie instalowalem jeszcze aplikacji (juz byla 17:00 :cool1: :gwizdanie: ) ale juz kilka osob ma 7 u nas i sa zadowoleni... wszyscy przeszli z visty. z tym ze ja mowie o wersji enterprise :wink4:

ja mam professional x64 :wink4:

a po co Ci x64? wiekszosc aplikacji i tak dziala x32 i nie wykozystasz tego...[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 21:32_________________________________________________spadam na serial :decayed: bede zas potem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko jedna :gwizdanie:

kiepsko... ale co nie nadaja sie merytorycznie? taka ciemnota? :mysli:

maskara jesli chodzi o umijętność kontaktów z innymi a o to mi chodzi najbardziej by ktoś był kontaktowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maskara jesli chodzi o umijętność kontaktów z innymi a o to mi chodzi najbardziej by ktoś był kontaktowy

jak otwieraliśmy sklep kilka lat temu to chyba z 30 panien przeleciałem w ciągu dnia i nic....

dopiero po jakimś czasie trafiła sie odpowiednia osoba z talentem w rękach i ustach do tego fachu :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maskara jesli chodzi o umijętność kontaktów z innymi a o to mi chodzi najbardziej by ktoś był kontaktowy

jak otwieraliśmy sklep kilka lat temu to chyba z 30 panien przeleciałem w ciągu dnia i nic....

dopiero po jakimś czasie trafiła sie odpowiednia osoba z talentem w rękach i ustach do tego fachu :decayed: :decayed: :decayed:

buahahahahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 22:14_________________________________________________spadam spac... do juterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekże kuredu Bartek jak będziesz ciężko pracował to znajdziesz odpowiednią osobę :gwizdanie: :decayed:

nara Nikuś :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymajcie się :hi:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 22:32_________________________________________________o Fany jest jeszcze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie o nocnej porze :)

FAN Elsa ready - podjedziesz jutro czy ja mam wjechać?[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 22:36_________________________________________________Vario mam sprawę - mogę dryndnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj sromotnie ujowy dzień, korki, i pół dnia walki z Lexem i to g nadal nie pali, nie ma wolnych obrotów i się dławi, szlag by trafił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja spadam do spania ... z rana muszę wstać .... i mam nadzieję że drogi będą czarne :):hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema szoszon :) Ale Cię kurcze dawno nie widziałem - będzie od czasów Piły :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...