Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

...dziwne mi lepiej jeździ się na 6k... :cool1: , to od czego to może zależeć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

fakt, ruskie niebezpiecznie rosną w siłę i mają trochę imperialistyczne zapędy :thumbdown:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 00:31_________________________________________________

dobranoc wszystkim nieobecnym :cool1:

a obecnym to nie?

no nieobecnym, nikogo nie bylo online w dziale :cool1:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 17:21_________________________________________________

cześć wojownik :decayed:

masz racje, dzisiaj wreszcie zakonczylem pewna batalie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do marki nie podpowiem, ale wziąłbym 4300K, mam w tej chwili 4300K z jednej strony i 6000K z drugiej i widać różnicę na korzyść 4300

...dziwne mi lepiej jeździ się na 6k... :cool1: , to od czego to może zależeć??

roznica jest tylko w dlugosci fali swietlnej przez co zmienia sie barwa swiatla... z tego co ja wiem :) na allegro maja Philipsy po 80zl/szt ale gwarancja tylko rozruchowa... za to znalazlem jakies badziewia po ok 50zl/szt z gwarancja na 12 m-cy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka ja w Tbg , miałem upojny wieczór :cool1: ,

upojny?? ja bym wolal miec stosunkowo udany wieczor... :polew:

:decayed::kox:stosunkowo udany wieczor to podstawa :kox:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 17:25_________________________________________________

BTW jakie zarniki sa lepsze?? Philips czy Osram?? ja u siebie mam Philips d2s 35w szkoda ze nie ma napisane jakiej barwy swiatlo ale pewnie 4300k... teraz mysle nad 6000k :) co powiecie? :mysli:

zdecydowanie osram 4300K ew. 6000K[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 17:54_________________________________________________

wyszedłeś zwycięsko z boju??!! :naughty:

:kox: jak zawsze :cool1: [br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 17:55_________________________________________________

Wbrew pozorom mają dobre warunki socjalne :)

no :cool1: 1 osoba/m2 :polew:

[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 17:57_________________________________________________czesc Azunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie osram 4300K ew. 6000K

tylko nie znalazlem nigdzie OSRAM d2s tylko d2r... tez moge takie miec?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haj, Musashi to imię kumpla Mitsurugiego z Soul Calibura czy to inna gra albo bajka ?? Ja w SC gram Mitsurugim :) Grywa ktoś może w Gran Turismo 4 na PS2??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haj, Musashi to imię kumpla Mitsurugiego z Soul Calibura czy to inna gra albo bajka ?? Ja w SC gram Mitsurugim :) Grywa ktoś może w Gran Turismo 4 na PS2??

nie nie to zupelnie inna bajka

Musashi Miyamoto ori. 宮本武蔵 :kox: :kox: jest japonskim bohaterem narodowym zyl na przelomie XVI i XVII w.

jest tworca szkoly walki dwoma mieczami,

pierwszy pojedynek wygral majac 13 lat, pozniej podrozowal po japoni przewaznie pieszo i szukal draki :cool1:

nigdy nie przegral zadnej walki a udokumentowanych jest... 60 pojedynkow :kox: pomijajac udzial w wielu wojnach....

byl tez filozofem i poeta

aaaaaa i nigdy sie nie podporzadkowal zadnemu szogunowi.zadnemu z ksiazat cale zycie byl wolnym strzelcem

to tak telegraficznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO TAK JAK TY :mysli:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 20:23_________________________________________________odebałem fure od lakiernika i blacharza nie jestem zadowolony :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebałem fure od lakiernika i blacharza nie jestem zadowolony :angry:

na czarno Ci jebli?? :decayed: , co sknocili??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakiernik to kumpel wię zrobił robote bajka....ale blacharz wyprofilował ten błotnik z falami i na jasnym świetle widać jak cholera :wallbash:

zostawiam jak jest .....poddam ocenie na spocie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas26, blacharzowi sie należy :baseball:

nie bije się już kiedyś bardzo dużo i nie wychodzi to na zdrowie.... ale z blacharzem zamienie kilka słów...

są jakieś nowe projekty czy się obijata :mysli: Ive z Musashim wybierają czy będzie ankieta??[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 20:50_________________________________________________ciekawe kiedy zminiejszą Ci podpis Azunia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO TAK JAK TY :mysli:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 20:23_________________________________________________odebałem fure od lakiernika i blacharza nie jestem zadowolony :angry:

a co?????????????? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...