Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Michu moja stara tapicera jest w tym kolorku :naughty:

rozumiem ze masz bardziej zajechana? :cool1:

:hi: Siemka wszystkim :) Jakieś plany przed sylwkiem na jakieś piwko?? :naughty: :gwizdanie:

oczywiscie :) wlasnie pije :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: siema z rana spiochy :tongue4:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 07:48_________________________________________________jade po buleczki na sniadanko, bede pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Rozmawiają trzej Duńczycy:

-Emigrujemy do Czech - decyduje Lars.

-Nazwiska zostawimy, ale czytane od tyłu - stwierdza Larsen

-Hmmm... - zamyślił się Larsoden. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: juz po sniadanku :naughty:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 10:00_________________________________________________co tu taki tlok ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 10:03_________________________________________________hmm, wszyscy w pracy? :mysli:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 12:06_________________________________________________tomek znow nadrabiasz? :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis nie w pracy?

[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 12:09_________________________________________________a moze wlasnie sciemniasz w pracy co :wink4:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 12:09_________________________________________________ja tam sie nudze :disgust:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 12:11_________________________________________________czekam wlasnie za fotelami i rozrzadem od Tomka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadam na miasto troszke poweszyc bo dawne mnie tu nie bylo :naughty:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 12:14_________________________________________________

hehe , ja mam urlop prawie do końca stycznia :decayed::naughty:

a ja do konca lutego :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

zindobry[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 12:17_________________________________________________co tam panienki słychać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

zindobry[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 12:17_________________________________________________co tam panienki słychać :naughty:

szesc chlopaku :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam po świętach ??

do kiedy w PL zostajesz ??

dobrze ze sie zakonczyly te swieta bo pekl bym z przejedzenia :decayed:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 12:21_________________________________________________dokladnie do 13 marca siedze w domku :naughty:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 12:22_________________________________________________slyszalem ze dzis cos sie tam na mtp dzieje i moga byc korki :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam po świętach ??

do kiedy w PL zostajesz ??

dobrze ze sie zakonczyly te swieta bo pekl bym z przejedzenia :decayed:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 12:21_________________________________________________dokladnie do 13 marca siedze w domku :naughty:

ooo chłopie to fajnie masz - ja tylko urlopik do 3 lutego :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsze to niz nic :tongue4:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 12:25_________________________________________________Maciek ja spadam na rekonesans po sremie, pozniej jak dojase do poznania to sie odezwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...