Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

w ogóle o tym Adas nie pomyślałem ... myślałem bardzie o Twojej robocie o 4 rano ....

ale spodenki tez były zacne :nabijasie:

w koncu to lacoste :cool1:

skórzane? :mysli:

jakie skorzane :decayed: przeciez mowa o spodenkach :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadam spać dziewczyny... do juterka :hi:

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 23:38_________________________________________________

w ogóle o tym Adas nie pomyślałem ... myślałem bardzie o Twojej robocie o 4 rano ....

ale spodenki tez były zacne :nabijasie:

w koncu to lacoste :cool1:

skórzane? :mysli:

jakie skorzane :decayed: przeciez mowa o spodenkach :tongue4:

lacoste to krokodyl więc myślałem że skórzane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos nie mozemy przegonic kolegow w konkursie :mysli:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 23:44_________________________________________________ide ojcu auto odpalic na 10 minut zeby rano mu ruszylo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos nie mozemy przegonic kolegow w konkursie :mysli:

O jakim konkursie mowa jeśli wolno spytac?? ;)[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 23:46_________________________________________________Ja dzisiaj ojcu fiacika :D też musiałem pobudzić :D niestety w czoraj odmówił posłuszeństwa....chyba paliwo...Akumulator kręcił ale nie chiałem go wypierdzielić do końca no i kabelkami po dłuższych próbach dał głos :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliknij w mój link górny w podpisie :wink4:

też uciekam :hi:

Ok głosik oddany :)

No narazie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobly z rana :hi:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 08:08_________________________________________________przepraszam za wczorajsza nieobecnosc ale mialem maly z...... z tapetowaniem :embarrassed:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 08:09_________________________________________________

wczoraj wieczorem i dzisiaj rano mi forum nie chodziło - u was wszystko wporzo było ??

Maciej mi tez sie otwierala tylko biala strona a wczoraj to nie wiem bo nie tknelem nawet laptopa[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 08:11_________________________________________________wstawac spiochy szkoda dnia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam kolegow :hi::wink4:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 08:37_________________________________________________wstaly dwa spiochy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak centralnego?[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 09:02_________________________________________________czesc Tomek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, wiem cos o tym bo jestem u tesciowej na skrytej w poznaniu ona ma tez kaflowe piece. wiec jak bym z ranca nie napalil to pewnie nie mam co sie brac za kladzenie tapet bo chyba by sie nie przyklejaly tylko przymarzaly do scian :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze zaraz spadac do siebie do sremu pozalatwiac pare spraw, kupic jeszcze rolke tapety ,gniazda, wlaczniki i dalej do roboty :disgust: . taki to ja mam urlop :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 09:28_________________________________________________milego dzionka wszystkim zycze, narta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...