Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Czesc Madasso,

co Ty tu robisz o tej porze? Ja przetrzymuje nocke, ale Ty chyba nie musisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Madasso,

co Ty tu robisz o tej porze? Ja przetrzymuje nocke, ale Ty chyba nie musisz?

cześć Bratek .... ja czekam na walkę ..... miałem jechać na narty ale nie wypaliło .... więc chociaż walkę sobie oglądnę Adamka z Estradą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktorej ta walka?

A i gdzie na te narty chciales jechac? Ja jade z rodzina na tydzien do Austrii od 26 lutego. I jeszcze zonka rzucila zebysmy wyskoczyli do Czarnej Gory na pitek i sobote przed spotem. Mamy tam psrawdzona mete, ale okazalo sie , ze juz nie ma pokoi na ten weekend. Wiec pozostaje poczekac jeszcze 3 tyg ( na szczescie niecale )

n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o godz 3 na polsacie i polsacie sport ...

pięknie jechać w alpy ale ja się dopiero uczę sztuki jazdy na nartach ... może w przyszłości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Austrii tez sie mozna uczyc, a warunki o niebo lepsze. Nie chce tu robic kryptoreklamy, ale powiem Ci tylko, ze wyjazd na ktory sie wybieramy, jest zoorganizowany od A-Z i w dodatku z instruktorem praktycznie przez caly dzien. Grupy poczatkujace tez sa. Bedzie tez grupa dla dzieciakow. Moja piecioletnia cora tez sie bedzie uczyc jezdzic na nartach. Wprawdzie juz ja stawialismy na nartkach tu u nas w kraju, ale to niestety tak tylko z doskoku, a tu bedzie z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jedziecie ... autem ? czy jakimś zorganizowanym transportem i jak taki wyjazd wygląda cenowo od A do Z ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy autokarem, wyjazd z Poznania. Duzo wygodniej, mozna po drodze flaszeczke otworzyc :wink4:. Dowoza Cie na miejsce, daja spanie, jedzenie, ubezpieczenie, ekstra atmosfere,szkolenie( nie godzine dwie dziennie, ale caly dzien jezdzisz z instruktorem+kamera i omawianie jazdy i bledow ) karnet jest za 60% normalnej ceny w tym osrodku. Snieg gwarantowany. A i co najwazniejsze, sporthotel w ktorym mieszkamy jest na stoku.Wychodzisz z budynku, zapinasz narty i jazda. Jak konczysz jazde, to zajezdzasz dokladnie pod drzwi. Szczegoly moge Ci podac na priv wraz namiarem i cena. Jesli choc troche juz liznales, to na pewno tu bys skorzystal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja poproszę .... i z góry dziękuję :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ale nudy w robocie :gwizdanie:

to dzis nikt nie ma kaca w okolicy? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkim...

czesc moze przeslal bys mi swoj numerek na pw, bo czasami tez bym potrzebowal twojej pomocy jak cos wysiorbie na starym. oczywiscie jezeli to nie problem[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 10:11_________________________________________________Adam wybierasz sie moze na nastepnego spota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkim...

czesc moze przeslal bys mi swoj numerek na pw, bo czasami tez bym potrzebowal twojej pomocy jak cos wysiorbie na starym. oczywiscie jezeli to nie problem[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 10:11_________________________________________________Adam wybierasz sie moze na nastepnego spota?

Zaraz Ci prześle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...