Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: dobry z rańca, :decayed:

trzeba jakąś kawe spić i wio do roboty . . . . . .

na Tivika znaczy przeskanować ekran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jak z miejscem na spocie ? Parking nie bedzie full ? Przecież wszyscy w niedziele idą na spacer do centrum handlowego... :naughty:

Pytanie drugie, bedą jakieś dzieci w wieku ok 10-11 lat ? Wziałbym syna.

nigdy nie bylo problemu z brakiem miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam dojechać w ogóle na ten poziom -2? :) Jakiś plan dojazdu? :)

wjazd do KC od ulicy Łubieńskiej, zaraz jak się wjedzie to po lewej stronie jest zjazd na poziom "-2", po zjechaniu w lewo (chyba inaczej się nie da :wink4:) i później prawo i w prawo i jesteś u celu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze navi Mi bedzie chodzila, bo dawno nie bylem i moge nie trafic :decayed:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 13:57_________________________________________________jak cos to bede do Ciebie Piechol dzwonil :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze navi Mi bedzie chodzila, bo dawno nie bylem i moge nie trafic :decayed:[br]Dopisany: 20 Luty 2010, 13:57_________________________________________________jak cos to bede do Ciebie Piechol dzwonil :naughty:

looz :naughty: w ogóle mam płytę do RNS-E z mapą 2010 i coś u mnie się męczy z odczytem, raz chodzi raz nie i chciałbym sprawdzić jak jest u innych :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem na szybko mapkę dla tych którzy jeszcze nie byli... mam nadzieję że się przyda :)

MANMS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś wogóle ile mniej więcej ma być autek? albo ile ich było ostatnio.

zawsze jest między 10 a 20, zależy jak ludziom pasuje :wink4: [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 16:39_________________________________________________Pierwsze przykazanie faceta: Dziewczyna kumpla jest dla ciebie nietykalna. Absolutnie. AB-SO-LUT-NIE! To sprawa honoru, uczciwości i dżentelmeństwa. Nie wolno ci jej tknąć! Ani na trzeźwo, ani po pijaku. Ni-chu-ja! Nie ma od tego wyjątków. Żadnych! Nigdy, przekurwanigdy. Amen. Howgh. Basta. Drugi Amen.

Chyba, że to fajna duupa

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś wogóle ile mniej więcej ma być autek? albo ile ich było ostatnio.

zawsze jest między 10 a 20, zależy jak ludziom pasuje :wink4: [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 16:39_________________________________________________Pierwsze przykazanie faceta: Dziewczyna kumpla jest dla ciebie nietykalna. Absolutnie. AB-SO-LUT-NIE! To sprawa honoru, uczciwości i dżentelmeństwa. Nie wolno ci jej tknąć! Ani na trzeźwo, ani po pijaku. Ni-chu-ja! Nie ma od tego wyjątków. Żadnych! Nigdy, przekurwanigdy. Amen. Howgh. Basta. Drugi Amen.

Chyba, że to fajna duupa

:polew:

Z doświadczenia wiem, że nie ma takich facetów :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...