Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

wow...straż miejska umorzyła mi mandat 100zl i 1 pkt , za parkowanie na zakazie, hyhyhy , jednak są też ludzie w porzadku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ja bez znajomości takie rzeczy załatwiam, co dopiero by było jak bym je miał... :wink4::tongue4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam panowie słychać?[br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 15:18_________________________________________________i pani oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bez znajomości takie rzeczy załatwiam, co dopiero by było jak bym je miał... :wink4::tongue4::naughty:

a nie bylu ubrani na bialo czerwono i nie mieli dlugiej siwej brody Ci stranicy miejscy?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to był mandat z monitoringu miasta , dostałem go 2 msc temu i dopiero teraz , zebrało mi się na dzwonienie hyhyhy , christmas gift od SM :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po pracy od jakiegoś czasu i zanudzam w domu i robie obiad :)[br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 15:25_________________________________________________ale tu cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj 20:45 tvp2 ogladamy i kibicujemy LECHowi zdobyc 3 pkt i awansowac do 1/16 finalow :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema - wczoraj napierniczaliśmy na L - i prawie mi dziś na światłach na wilczaku w du... wjechała, ale że stałem pierwszy to podjechałem do przodu, normalnie na Polskich drogach to jak na wojnie - ze wszystkich stron Cię atakują. Pan instruktor tylko machnął ręką na przeprosiny i to by było na tyle. Normalnie takiemu to bym kulasy poprzetrącał żeby juz więcej za kółko nie siadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bless :hi:

wow...straż miejska umorzyła mi mandat 100zl i 1 pkt , za parkowanie na zakazie, hyhyhy , jednak są też ludzie w porzadku :good:

no to nieźle masz szczęście którego ja niestety nie mam w takich sprawach...

ja takie rzeczy zalatwiam dzwoniac do kolegi :gwizdanie:

dobrze wiedzieć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam czytales PW?

siema - wczoraj napierniczaliśmy na L - i prawie mi dziś na światłach na wilczaku w du... wjechała, ale że stałem pierwszy to podjechałem do przodu, normalnie na Polskich drogach to jak na wojnie - ze wszystkich stron Cię atakują. Pan instruktor tylko machnął ręką na przeprosiny i to by było na tyle. Normalnie takiemu to bym kulasy poprzetrącał żeby juz więcej za kółko nie siadał.

od kilku dni w poznaniu jest masakra slisko!!! niby temp na plusie ale niewazne o ktorej godzinie, w dzien czy wieczorem... non stop mi sie trakcja pali i abs wali w pedal... a w zakretach fajnie zarzuca dupka :naughty:

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 18:15_________________________________________________i znowu wszystkich gdzies wywialo... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czytałem.... myslę że się jakoś zgadamy ...w sobotę napisze jak z czasem bo dopiero teraz jestm wolny po pracy ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haj, tylko 3 strony napisaliście, słabo. Ślisko jest ale nie przez niskie temperatury tylko przez brud-maź, stałem w korku w Swarzędzu przy ETC bo ktoś komuś d*pę przestawił. Radzę trzymać dystans dojeżdżając do skrzyżowania bo można na pieska się zabawić hihi a potem problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na wysokości VW w antoninku ul,Warszawska chyba .....gość tak przyjebał w dupe golfa że skasował cały przód a w golfie szyba z przodu poszła w 3 d*py... już nie wspomnę o tym że bagażnika się pozbył :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...