Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Madas za wspaniałe spotkanie i poznanie Nataszki spotkanie super jak zawsze w miłej atmosferze i szczerej wkoncu mogłem dokonczyc whisky poł roczna pozdrawiam i jeszcze raz dzieki :kox:

to co Ty teraz abstynent jesteś że od pół roku Ci się alk uchował? :cool1::decayed:

haha dobre nikuś ale to nie u mnie tylko u madasa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

to Madas miał whisky? i nic się nie chwalił? ojj Adaś, zawiodłem się... :embarrassed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:15_________________________________________________BTW Pawcio, też by się wypadało w końcu spotkać coś wychlać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Madas za wspaniałe spotkanie i poznanie Nataszki spotkanie super jak zawsze w miłej atmosferze i szczerej wkoncu mogłem dokonczyc whisky poł roczna pozdrawiam i jeszcze raz dzieki :kox:[br]

to ja dziękuję Wam za odwiedziny i super towarzystwo .... łycha czekała na Ciebie specjalnie ...[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:16_________________________________________________

to Madas miał whisky? i nic się nie chwalił? ojj Adaś, zawiodłem się... :embarrassed:[br]

a no miałem miałem ... kilka miechów temu Paweł ją napoczął i dzisiaj ją dokończył :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no miałem miałem ... kilka miechów temu Paweł ją napoczął i dzisiaj ją dokończył :naughty:

a to Ci Paweł... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Madas miał whisky? i nic się nie chwalił? ojj Adaś, zawiodłem się... :embarrassed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:15_________________________________________________BTW Pawcio, też by się wypadało w końcu spotkać coś wychlać :decayed:

Nikus przeciez wiecie ze macie drzwi otwarte a niedługo to tylko kompielówki do mnie brac i wpadac :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no miałem miałem ... kilka miechów temu Paweł ją napoczął i dzisiaj ją dokończył :naughty:

a to Ci Paweł... :gwizdanie:

no w innym wypadku .... by stała i stała .... a patrz byłeś niedawno i mogłeś się napić co :mysli::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Madas miał whisky? i nic się nie chwalił? ojj Adaś, zawiodłem się... :embarrassed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:15_________________________________________________BTW Pawcio, też by się wypadało w końcu spotkać coś wychlać :decayed:

Nikus przeciez wiecie ze macie drzwi otwarte a niedługo to tylko kompielówki do mnie brac i wpadac :naughty: :naughty:

*wiesz... :wink4: ale to nie rozmowa na forum...

no to tylko czekam na lepszą pogodę... ja tez muszę na działkę w końcu wpaść i dokończyć trawnik... za miecha kończę projekt więc będzie więcej czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no miałem miałem ... kilka miechów temu Paweł ją napoczął i dzisiaj ją dokończył :naughty:

a to Ci Paweł... :gwizdanie:

no w innym wypadku .... by stała i stała .... a patrz byłeś niedawno i mogłeś się napić co :mysli::naughty:

nie miałby kto wracać... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się doczekać jak wparuje na Wasze działeczki ..... szkoda tylko że swojej nie posiadam :evil:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:22_________________________________________________

a no miałem miałem ... kilka miechów temu Paweł ją napoczął i dzisiaj ją dokończył :naughty:

a to Ci Paweł... :gwizdanie:

no w innym wypadku .... by stała i stała .... a patrz byłeś niedawno i mogłeś się napić co :mysli::naughty:

nie miałby kto wracać... :no:

no w sumie tak .... :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się doczekać jak wparuje na Wasze działeczki ..... szkoda tylko że swojej nie posiadam :evil:

zapraszam do siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madas mi takiej ochoty narobił ta resztka ze wpadłem na stacje kupic balasia :shocked:

oż w mordę gdybym wiedział to dałbym Ci na drogę flache :evil:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:33_________________________________________________

nie mogę się doczekać jak wparuje na Wasze działeczki ..... szkoda tylko że swojej nie posiadam :evil:

zapraszam do siebie :)

dziękuję .... wpadnę bankowo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Paweł za zaproszenie ....

uciekam do wyra bo rano trzeba wstać do pracy :decayed: :gwizdanie: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do bardzo ciężkiej :naughty::decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:44_________________________________________________w sumie po świętach trochę się wyluzowało ... ale to może i dobrze bo w pewnym momencie nie wiedziałem za co się zabrać ... [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:45_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do bardzo ciężkiej :naughty::decayed:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 23:44_________________________________________________w sumie po świętach trochę się wyluzowało ... ale to może i dobrze bo w pewnym momencie nie wiedziałem za co się zabrać ...

ty do cieżkiej pracy pewnie prawie jak w kopalni :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł nie nabijaj się ..... pilnowanie dzieci to też praca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...