Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

moderatore co to za oczka do mnie :naughty:

a ze nike nie lapie cos dzisiaj[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 12:59_________________________________________________zaraz lece na miasto...

tutaj male prawdopodobienstwo ze trafie na czarnulke kolegi, mojego kolegi... :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ma przyjechać - ale zanim ją zrobię to troche czasu utrwa, planuje wyjechać w połowie lutego dlatego że teraz na początku stycznia wyjeżdzam do SE na 4 łiks, kapusta się skończyła - musze dorobić tam na konto troche :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam ciekawego w niej: s-line , pełny w Q?? i to jest 150ps??[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 13:14_________________________________________________a propos zimy to jest kox

carstuckzu5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2003 modelowy 2004, 1,8T 163KM, wygląda na S-line ale pewien nie jestem- kiera 3 ramienna + dziwny pakiet spojlerów tych pod zderzakami, ksenon, spryskiwacze reflektorów, klimatr. 2 strefowy, tempomat, parktronik, yyyyy więcej grzechów nie pamiętam.

ooooo - za minus uznam tylko 2 szyby elektr !!!! w tym roczniku powinny już dawno być 4 .

ef5d27cq3.jpg

By fan_audi at 2008-12-22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka kolego Fanie nawet parktronic masz :naughty: i dokładki w kolorze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden zakochany ani nic podobnego... juz z tego wyroslem :tongue4::polew:

poprostu cos mi sie pojeb*** z samego rana... moze przez to ze ledwo na oczy jeszcze widzialem jak tu zajrzalem... ale przelecialem sie troche po miescie + do obornik i z powrotem i jest sii :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo - za minus uznam tylko 2 szyby elektr !!!! w tym roczniku powinny już dawno być 4 .

noto zaden minus. te typy tak maja bezwzgledu na rocznik. rs4 b7 tez tak ma... no chyba ze doplacisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w swojej B7 mam nawet boczne w bagażniku w prądzie i przednią też :tongue4: w lato jak jest ciepełko to jade całkowicie bez szyb na golasa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wersje z tego co w knidze pisze "hard core biznnes dupen wozen" czyli prócz tych szyb to zapasowa laska(kobita) w bagażniku , koło zapasowe zmieniane elektrycznie, czujnik dziur, rakiety przeciwradarowe i wiele innych :naughty: :gwizdanie:

ale Michał w ogóle nie widać że byłeś kobitą w danych czasach :mysli:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 17:14_________________________________________________idę poćwiczyc z 1.5 godz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wersje z tego co w knidze pisze "hard core biznnes dupen wozen" czyli prócz tych szyb to zapasowa laska(kobita) w bagażniku , koło zapasowe zmieniane elektrycznie, czujnik dziur, rakiety przeciwradarowe i wiele innych :naughty: :gwizdanie:

to zapnij vaga i zrob logi bo cos Ci te rakiety nie dzialaja... :naughty::polew:

ale Michał w ogóle nie widać że byłeś kobitą w danych czasach :mysli:

dobrze sie maskuje :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas zgadzam sie, były takie wersje bo ja na przykład w swojej jak włączę klimatyzacje to wyskakują dwie mulatki w bikini i wachlują mnie takimi wielkimi palmowymi liśćmi :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 18:25_________________________________________________chyba A4-klub zapadł w sen zimowy :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć młodzik :hi:

widze że jeden który kuma jakie wersje wychodziły A4ek :gwizdanie: tą opcje z milatkami miałem do wyboru ale zastąpiłem ją japonkami z lodówki które tuliły tam i siam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy palicie i dlaczego sie nie podzielicie ze macie takie wizje?? :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...