Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

zgadza się o tej porze to ja stoję na podwórku i łapie świeże powietrze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Fan, Ciebie nie widzialem, ale Ty pewnie zwinales sie wczesniej, czy jak? Ten przycisk ESP jeszcze chcesz, czy juz nie, bo jakos sie mijamy?

ja nadal w robocie jestem panie - z tym podziękowaniem to zmyła była, :decayed:

chciałem sie poczuć jak po spocie i tak se walnąłem teksta.

z tym przyciskiem troche namąciłem, gadałem wcześniej z Bart-Sem jeszcze zanim gadałem o tym z tobą.

już nieaktualne- dostałem od Bartka w prezencie ...

... za noce spędzone w garażu przy jego niuni :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witanko :hi:

Pozdrawiam kierowce czanego Avanta B7 z naklejką klubową i ramkami .... jasne skóry .... podobny do Pepina - spotkanie na przejazd Kopanina

Tam za przejazdem jest niezły mechanik po-ASO-wy z Audi .. i BMW ... byłem odebrać moje klocki .. w końcu sprzedałem :D

Vito .. mam miernik lakieru ale taki magnesowy tylko - spotkamy się w weekend na Pomorzu ?

[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 21:28_________________________________________________na C+ .. leci francuski filmik GO FAST .. włąsnie buchneli RS4 i jadą do Hiszpanii :)[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 21:38_________________________________________________jest też Porsche i Maseratti[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 21:53_________________________________________________a RS4 nie pakiety Light :) .. kubek nie podświetlany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oglądałem Majewskiego .... [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 22:16_________________________________________________Pepin a ten gość czasem nie pracował w ASO Volvo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas... - nie mogę uwierzyć że nie znasz nikogo kto montuje rnsa... :wink4::naughty:

napisz do Musashiego ... dogadacie na pewno :)[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 22:22_________________________________________________poleciłbym też Pawła Poznań ale buduje dom i nie ma czasu nawet się wysrać ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok :hi:

spoko ... :good:[br]Dopisany: 31 Maj 2010, 22:28_________________________________________________ważne żebyś zrobił co chcesz zrobić :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety a śląsk się nie wybieram :no:

spdam do wyra :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak :hi: , czesc malenstwo :wink4:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 06:50_________________________________________________wstawac łotry szkoda dnia :decayed:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 07:06_________________________________________________to nikt tu juz z rana nie zawita wiecej? :mysli:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 07:14_________________________________________________o wy spiochy :bicz:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 07:16_________________________________________________zaraz musze zawijac sie do roboty :confused4:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 07:50_________________________________________________milego dzionka wszystkim zycze[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 07:53_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś jakiegoś krawca, który ma odpowiednią maszynkę do szycia lycry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Towarzystwo,

Trzeba tu troche sie zaktywizowac, bo blind1 sie zalamie, tak tymi monologami sypie.

Pepin,

gdzie Ty na Pomorze uderzasz? i Kiedy? Ja bede na Helu, ale dopiero od piatku w nocy. A ta lycra to co? Rozkrecasz interes naprawy ponczoch?

Jak chodzi o RNS-a, to sluze schematami i intrukcja sciagnieta gdzies z zachodu. Dodatkowo, moge to zakodowac, ale nie bardzo mam czas, zeby fizycznie to zamontowac za jednym zamachem. Moze na raty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin,

gdzie Ty na Pomorze uderzasz? i Kiedy? Ja bede na Helu, ale dopiero od piatku w nocy. A ta lycra to co? Rozkrecasz interes naprawy ponczoch?

1. Pobierowo/Pogorzelica od jutra

2. Porwałem spodnie do biegania ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Porwałem spodnie do biegania ... :)

to gdzie i jak Ty biegasz :mysli::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...