Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

I to jest pozytyw :notworthy:

zgadza się :naughty: [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 23:14_________________________________________________spadam powoli do wyra :hi: :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: właśnie wróciłem z badania technicznego - klawego masz kumpla Michał :good: tylko nie wiedział nic o A4 Klub jak mu coś tam wspomniałem :bicz3: :decayed:

a czemu miałby wiedzieć skoro Nikuś się wstydzi nas :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 17:34_________________________________________________

a w ogóle to jaką drogą Pany jedziecie do Jarosławca ? [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 12:37_________________________________________________może by ktoś zrobił ładną trasówkę ma mapie jak rok temu :naughty:

w piątek rano wyjedziemy z Poznania trasą na Piłę-Szczecinek- Miastko- Jarosławiec .... wlecisz do mnie na kawę wcześniej i polecimy razem np ze stacji BP na Obornickiej ...

sie pomysli sie zobaczy :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobly :hi:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 07:57_________________________________________________

:hi: właśnie wróciłem z badania technicznego - klawego masz kumpla Michał :good: tylko nie wiedział nic o A4 Klub jak mu coś tam wspomniałem :bicz3: :decayed:

a czemu miałby wiedzieć skoro Nikuś się wstydzi nas :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 17:34_________________________________________________

a w ogóle to jaką drogą Pany jedziecie do Jarosławca ? [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 12:37_________________________________________________może by ktoś zrobił ładną trasówkę ma mapie jak rok temu :naughty:

w piątek rano wyjedziemy z Poznania trasą na Piłę-Szczecinek- Miastko- Jarosławiec .... wlecisz do mnie na kawę wcześniej i polecimy razem np ze stacji BP na Obornickiej ...

sie pomysli sie zobaczy :naughty: :naughty: :naughty:

moge wam tylko pozazdroscic :confused4:

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 08:05_________________________________________________moze w przyszlym roku uda mi sie wyrwac na zlosik :mysli:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 08:08_________________________________________________spadam do pracy[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 08:14_________________________________________________milego dzionka[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 08:15_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema - w końcu trafiłem do prawidłowego wątku (dzięki Piechol :decayed:)

To którędy jedziemy do Jarosławca :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema - w końcu trafiłem do prawidłowego wątku (dzięki Piechol :decayed:)

To którędy jedziemy do Jarosławca :mysli:

pojedziemy za Madasem, Madas trafi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema - w końcu trafiłem do prawidłowego wątku (dzięki Piechol :decayed:)

To którędy jedziemy do Jarosławca :mysli:

pojedziemy za Madasem, Madas trafi :decayed:

a jak będzie chciał zatankować :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej tak ... jeden dzień był taki intensywny jak kiedyś ... ale tylko jeden :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee...ludzie pewnie jeszcze w rozjazdach :) w koncu trzeba czerpac z tego lata ile sie da :)

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 23:16_________________________________________________a teraz kiedy jakis spocik planujecie bo narazie nie widze terminu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...