Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

w luboniu masz komis TomMar niedaleko stacji orlenu to właśnie z tomkiem zaczynałem [br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 22:30_________________________________________________on nadal sie w to bawi a ja chwilowo zaprzestałem bo musze prace napisać i sie obronic, a trudno było pisać będąc 4 dni w tyg w świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

w luboniu masz komis TomMar niedaleko stacji orlenu to właśnie z tomkiem zaczynałem

kojarzę ten komis ale kolesia nie znam :wink4:

Ja miałem wcześniej MB W124. Przez 3 miesiące i 1 tydzień, potem znalazłem tylko szkło na parkingu ;(

solidne auto merc 124 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam też ...albo może znam a nie wiem że to Olek Kawka :mysli:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 22:34_________________________________________________a ten kawka nie mieszka czasem na świerczewie przy pasażu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam też ...albo może znam a nie wiem że to Olek Kawka :mysli:

ma komis przy 28 czerwca jeździ nową M3 tzn. 2006 rok czerwoną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czasu handlu to bardzo miło wspominam 4 dni w tygodniu ostry balecik za granicą kluby w południowym rajchu wszystkie obskoczone ale najlepszy balecik był zawsze w wakacje we francji w okolicach Reims na polu gdzie pracowały polki :) oj tam sie działo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czasu handlu to bardzo miło wspominam 4 dni w tygodniu ostry balecik za granicą kluby w południowym rajchu wszystkie obskoczone ale najlepszy balecik był zawsze w wakacje we francji w okolicach Reims na polu gdzie pracowały polki :) oj tam sie działo :)

opowiesz na spocie będzie ciekawie :good: masz zaklepane swoje wystąpienie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wystąpień to Twoje i tak są najlepsze więc swoją historie lepiej przemilcze :gwizdanie:

nie ma lepsze gorsze ...wszystkie są za***iste .... masz zaklepane i tyle.... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz tak oficjalnie ...normalnie weź improwizuj z bani i tyle :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szef to pojawił się na chwile i uciekł nawet nie napisał że nas lubi a drugi zaszył sie na wyspach ....chyba ksero szuka dla mnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry na wieczór !

panowie mam pytanko !

-czy jest coś takiego jak strona lub inny opis co wchodzi w skład pakietu oświetlenie albo pakietu s-line albo innego pakietu ?

ok już szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie i jeden i drugi.....jednego dorwę jak przyjedzie po auto swoje do mnie od razu ma boksa a drugi jak wróci z uropu to boksa obskoczy na forum..... i jak mlody może tak być??? :polew:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 23:06_________________________________________________

dobry na wieczór !

panowie mam pytanko !

-czy jest coś takiego jak strona lub inny opis co wchodzi w skład pakietu oświetlenie albo pakietu s-line albo innego pakietu ?

był poruszany na forum taki temat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz musi tak być!! a na końcu zwolnimy ich i przejmiemy władze :banan:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 23:09_________________________________________________a tym czasem uciekam spać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz musi tak być!! a na końcu zwolnimy ich i przejmiemy władze :banan:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 23:09_________________________________________________a tym czasem uciekam spać

:cool1: wladzy nie zdobywa sie sila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...