Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

już przestało :wink4: a od jutra odwilż :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się czyściej zrobiło ... ładnie bielutko[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 15:42_________________________________________________ :hi:

Pierwszy raz przed Blindem w 2011 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobelek :hi:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 07:33_________________________________________________

no to się czyściej zrobiło ... ładnie bielutko[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 15:42_________________________________________________ :hi:

Pierwszy raz przed Blindem w 2011 :)

oj raz sie Tobie udalo w tym nowym roku :wink4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 07:36_________________________________________________Karolw sobote i w niedziele bede w poznaniu ,jak nie bedzie spota to mozemy sie gdzies trafic w sprawie tego gps-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B@rt-s .. to teraz możesz tutaj zaglądać ;)

http://poznan.miastodzieci.pl/[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:33_________________________________________________

taką ładną zimę mieliśmy :(

czas najwyższy na wiosnę... :>

poczekaj .. zobaczysz ile ludzi po weekendzie będzie chorych - wszyscy nadal się ubierają jakby było -10

to zatęsknisz za zimą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B@rt-s .. to teraz możesz tutaj zaglądać ;)

http://poznan.miastodzieci.pl/[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:33

Nie jest tak źle, do chrzcin mam spokój z prezentami :)

Kurcze kogo mamy na blachach PZ - srebrny avant B7 z czarną naklejką A4K na klapie bagażnika? Kierowca w okularach - pomyliłem go dziś z Madasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 08:11_________________________________________________vario czy to moze Ty wczoraj miedzy 19 a 20 smigales po swarzedzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :) poleci ktoś jakąś w miarę spoko mysz bezprzewodową? nie musi być super mała (nawet lepiej jakby była normalnych rozmiarów :wink4:), ważne żeby bateria trochę trzymała i żeby się "nie gubiła" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :) poleci ktoś jakąś w miarę spoko mysz bezprzewodową? nie musi być super mała (nawet lepiej jakby była normalnych rozmiarów :wink4:), ważne żeby bateria trochę trzymała i żeby się "nie gubiła" :gwizdanie:

czesc Wojtasie, moze lepiej kup jakas myche z ladowarka wtedy problem wytrzymalosci baterii zniknie :wink4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 09:06_________________________________________________a co z tym jutrzejszym spotem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze lepiej kup jakas myche z ladowarka wtedy problem wytrzymalosci baterii zniknie :wink4:

dopiero się rozglądam właśnie, ale to jest dobry pomysł :good: a jakiś konkretny model ktoś używa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze lepiej kup jakas myche z ladowarka wtedy problem wytrzymalosci baterii zniknie :wink4:

dopiero się rozglądam właśnie, ale to jest dobry pomysł :good: a jakiś konkretny model ktoś używa?

zerknij na komputronika, pewnie znajdziesz cos[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 09:44_________________________________________________a kupisz w media albo w saturnie, dla mnie komputronik ma za wysokie ceny. wchodze tam zeby zerknac na opinie albo jak jestem niezecydowany i porownuje sobie sprzet[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 09:50_________________________________________________zaraz zmykam do m1 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 11:37_________________________________________________

moze lepiej kup jakas myche z ladowarka wtedy problem wytrzymalosci baterii zniknie :wink4:

dopiero się rozglądam właśnie, ale to jest dobry pomysł :good: a jakiś konkretny model ktoś używa?

uzywam logitecha - http://www.logitech.com/pl-pl/mice-pointers/mice/devices/7108 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechol - tylko Logitech :) Swego czasu pracowałem na MX700 - meeeega mysz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechol - tylko Logitech :) Swego czasu pracowałem na MX700 - meeeega mysz :good:

ja od 4 lat używam w chacie G5 i jest nie do zajechania :good: ale teraz potrzebuje do roboty bezprzewodową (chociaż jestem sceptycznie nastawiony :mysli:)

patrzyłęm właśnie na nią i na tą: http://www.logitech.com/pl-pl/for-business/products/mice-presentation-devices/devices/4900

ta fajniejsza, bo czarna, ale tamta ma lepiej przyciski rozstawione :) a jak z baterią przy używaniu z 10 godzin dziennie? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...