Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy footbal w PL będzie świętował takie mecze :) ... łoją kasę niewspómierną z miernymi wynikami

A tu aż chce się popatrzeć :)

Mamy stadiony za grube miliony ...

znam lekarstwo, kase dla wszystkich dzialaczy, trenerow i zawodnikow i reszty, uzaleznic od wynikow. sa wyniki wynagrodzic sowicie. nie ma, pensja a`la super market :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

jakby przeziębienie to odpuściłem wyjazd do Gniezna .. mam nadzieję ze za tydzień Zbąszyń wypali :)

jak zdrowko dopisze, wystartujesz. podziwiam. przebiec tyle km :good: :good: :good:

[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 22:00_________________________________________________

jutro go machne. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi .. dzisiaj machnałem 14.5 ..ale sporo podchodziłem i zwalniałem, bo musiałem podpychać MArysię na rowerze, bo nie dawała rady :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi .. dzisiaj machnałem 14.5 ..ale sporo podchodziłem i zwalniałem, bo musiałem podpychać MArysię na rowerze, bo nie dawała rady :(

a zaczynales biegac takie dystanse teraz? czy juz wczesniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi myślałem, że masz auta z grupy VAG w małym paluszku

moze to tendencyjne, ale dla mnie passat to zawsze bedzie passat.... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi .. dzisiaj machnałem 14.5 ..ale sporo podchodziłem i zwalniałem, bo musiałem podpychać MArysię na rowerze, bo nie dawała rady :(

a zaczynales biegac takie dystanse teraz? czy juz wczesniej?

na studiach ...

minimum 1x dziennie, czasem 2x ... później ok 10 lat przerwy, kiedy nic nie robiłem

tylko wtedy startowałem praktycznie tylko na bieżni ... ale treningi długie robiłem, zwłaszcza zimą było bieganie objętościowe

pamiętam, że rekord był jednego grudni a.. 600km w 31 dni :)

Ale wtedy trafił się obóz no i święta można było polatać 2x dziennie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi auto wypucowane a tu zaczyna padać, jutro trasa do Kalisza i cała robota w pisdu

dlatego ja nie picuje przesadnie, z wyjatkiem wnetrza. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi auto wypucowane a tu zaczyna padać, jutro trasa do Kalisza i cała robota w pisdu

to tak jak u mnie ... wczoraj ze 3h latałem z gąbkami i szmatami :D

tylko ja nie robię trasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi auto wypucowane a tu zaczyna padać, jutro trasa do Kalisza i cała robota w pisdu

dlatego ja nie picuje przesadnie, z wyjatkiem wnetrza. :cool1:

ja tak samo :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi .. dzisiaj machnałem 14.5 ..ale sporo podchodziłem i zwalniałem, bo musiałem podpychać MArysię na rowerze, bo nie dawała rady :(

a zaczynales biegac takie dystanse teraz? czy juz wczesniej?

na studiach ...

minimum 1x dziennie, czasem 2x ... później ok 10 lat przerwy, kiedy nic nie robiłem

tylko wtedy startowałem praktycznie tylko na bieżni ...

:good: :good:

bieznia, taka domowa? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję słuchaczy na studia podyplomowe oraz jak ktoś z branży to zapraszam do stowarzyszenia.

http://komte.pl/inicjatywy/82-studia-podyplomowe-redakcja-techniczna.html[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 22:17_________________________________________________

Musashi .. dzisiaj machnałem 14.5 ..ale sporo podchodziłem i zwalniałem, bo musiałem podpychać MArysię na rowerze, bo nie dawała rady :(

a zaczynales biegac takie dystanse teraz? czy juz wczesniej?

na studiach ...

minimum 1x dziennie, czasem 2x ... później ok 10 lat przerwy, kiedy nic nie robiłem

tylko wtedy startowałem praktycznie tylko na bieżni ...

:good: :good:

bieznia, taka domowa? :mysli:

nie taka 400m ... Wrocław, Poznań, Lublin, Kraków ... Akademickie Mistrzostwa Polski: stadion + przełąje

chyba w 1997 pojechaliśmy na przełaje do Lublina i drużynowo było pozamiatane ... Poznań dał radę

1sze miejsce AWF Poznań

2gie chyba Uniwerek A. Mickiewicza

3cie Politechnika Poznańska

no i pierwsze miejsce w kategorii polibud :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi auto wypucowane a tu zaczyna padać, jutro trasa do Kalisza i cała robota w pisdu

dlatego ja nie picuje przesadnie, z wyjatkiem wnetrza. :cool1:

ja tak samo :cool1:

ja wyczyściłem dziś i w środku i na zewnątrz, ale nie przejmuje sie pogodą bo jak bym chciał mieć cały czas czyste auto to bym zamknął je w garażu i tylko zschodził czasem na nie popatrzeć :decayed:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 22:21_________________________________________________idę spać do jutra pany i jeszcze raz dzięki za spota :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z trasy z przygodami - wystrzał lewej przedniej opony przy 150 km/h :shocked: na A8 - Obwodnicy Wrocka akurat na tym wielkim moście. Na szczęście nic się nie stało a 5 osób w aucie było.

Jechałem rodziców Vectrą więc dalsza trasa do Poznania na dojazdówce :kox: nie ma jak to Audi.

o kurcze. dobrze ze nic sie nie stalo.

a targnelo mocno autem? :mysli:

Na szczęście Goodyeary Runonflat - nawet nie drgnął tylko huk - dojechałem jeszcze 2 km do zjazdu :) ale się zestrachałem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to wybory robią - Jarecki prawka nie ma, ale swoje 3 gr musiał wcisnąć :(

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10296814,Przeszkodzil_Swieczkowskiemu__dosiegla_go_reka_PiS.html[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 22:28_________________________________________________tak się zastawiam, czy niski profil nie ma tej zalety nad balonami od Żuka, że nawet jak strzeli

bo różnica wysokości jest tak mała że jest to bardziej bezpieczne

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z trasy z przygodami - wystrzał lewej przedniej opony przy 150 km/h :shocked: na A8 - Obwodnicy Wrocka akurat na tym wielkim moście. Na szczęście nic się nie stało a 5 osób w aucie było.

Jechałem rodziców Vectrą więc dalsza trasa do Poznania na dojazdówce :kox: nie ma jak to Audi.

o kurcze. dobrze ze nic sie nie stalo.

a targnelo mocno autem? :mysli:

Na szczęście Goodyeary Runonflat - nawet nie drgnął tylko huk - dojechałem jeszcze 2 km do zjazdu :) ale się zestrachałem :gwizdanie:

mega dużo szczęścia miałeś :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie taka 400m ... Wrocław, Poznań, Lublin, Kraków ... Akademickie Mistrzostwa Polski: stadion + przełąje

chyba w 1997 pojechaliśmy na przełaje do Lublina i drużynowo było pozamiatane ... Poznań dał radę

1sze miejsce AWF Poznań

2gie chyba Uniwerek A. Mickiewicza

3cie Politechnika Poznańska

no i pierwsze miejsce w kategorii polibud :D

:good: gratuluje.

[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 22:33_________________________________________________

Co to wybory robią - Jarecki prawka nie ma, ale swoje 3 gr musiał wcisnąć :(

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10296814,Przeszkodzil_Swieczkowskiemu__dosiegla_go_reka_PiS.html[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 22:28_________________________________________________tak się zastawiam, czy niski profil nie ma tej zalety nad balonami od Żuka, że nawet jak strzeli

bo różnica wysokości jest tak mała że jest to bardziej bezpieczne

:mysli:

od polityki staram sie trzymac z daleka. ech.... co tutaj duzo pisac. wiecie jak jest :kwasny:

oczywiscie, balon zrzuci z felgi, niski profil powinien sie utrzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...