Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

No teraz po wystrzale trzeba kupić dwie nowe opony na przód: rozmiar 205/50/R17 - co polecacie w rozsądnych cenach?[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 19:39_________________________________________________Aha i dziś odebrane klucze od mieszkania :good: w piątęk wkracza ekipa remontowa w postaci ja i mój ojciec :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No teraz po wystrzale trzeba kupić dwie nowe opony na przód: rozmiar 205/50/R17 - co polecacie w rozsądnych cenach?[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 19:39_________________________________________________Aha i dziś odebrane klucze od mieszkania :good: w piątęk wkracza ekipa remontowa w postaci ja i mój ojciec :gwizdanie:

letnie czy zimowe?

gratuluje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No teraz po wystrzale trzeba kupić dwie nowe opony na przód: rozmiar 205/50/R17 - co polecacie w rozsądnych cenach

ja mam dunlopy sp sport maxx-y i jak dla mnie są OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letnie trzeba - chociaż nie wiem czy nie warto założyć już zimówek :decayed: które i tak ojciec musi kupić bo są kiepskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo zimówek to poszukuje 16" stalówek do audi jak by ktoś słyszał

mam 16 alu jakby co, z zimowkami prawie nowki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DELL XPS L702X i7 2630QM / 3D / GT 555M / 8GB / 1,5TB / BR / TV / W7HP

chcę kupić tego laptoka, może mi ktoś taniej załatwić, z tego co pamiętam ktoś z grupy WLKP pracuje w komputroniku

odwdzięczę się dobrą flaszką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DELL XPS L702X i7 2630QM / 3D / GT 555M / 8GB / 1,5TB / BR / TV / W7HP

chcę kupić tego laptoka, może mi ktoś taniej załatwić, z tego co pamiętam ktoś z grupy WLKP pracuje w komputroniku

odwdzięczę się dobrą flaszką

Coś z rabatu może się da zrobić jeśli chcesz na swoją firmę choć lepiej byłoby wziąć towar na nas, ale rozumie, że chcesz jeszcze skubnąć VAT

masz ceny na PW[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2011, 23:17_________________________________________________Zapomniałem dodać, że osobiście odradzam Delle, bo są robione w PL i nie są tak dobrej jakości co z USA.

Pawlik ma jednak obycie w tej sprawie bo siedzi na serwisie więc może on się ostatecznie określi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DELL XPS L702X i7 2630QM / 3D / GT 555M / 8GB / 1,5TB / BR / TV / W7HP

chcę kupić tego laptoka, może mi ktoś taniej załatwić, z tego co pamiętam ktoś z grupy WLKP pracuje w komputroniku

odwdzięczę się dobrą flaszką

kurcze ale maszyna :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info, jak dla mnie Lenovo było szczytem marzeń, 4 lata bez problemów, mój ex szef ma Della, kupę na nim pracuje, laptop śmiga po całym świecie i złego słowa o nim nie mówi

jak mam kupować maszynę to extra a nie byle zapchaj pipkę

co do Dell made in Poland :mysli: może nawet lepiej, szybszy serwis, wolę to niż made in China

Sony są podobno dobre ale made in USA ale takiego dostać trudno i ziro gwarancji

drosdek dzięki za PW, wyślij mi proszę formę płatności na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info, jak dla mnie Lenovo było szczytem marzeń, 4 lata bez problemów, mój ex szef ma Della, kupę na nim pracuje, laptop śmiga po całym świecie i złego słowa o nim nie mówi

jak mam kupować maszynę to extra a nie byle zapchaj pipkę

co do Dell made in Poland :mysli: może nawet lepiej, szybszy serwis, wolę to niż made in China

Sony są podobno dobre ale made in USA ale takiego dostać trudno i ziro gwarancji

drosdek dzięki za PW, wyślij mi proszę formę płatności na PW

nie ma sie co spuszczac nad lenovo. pisalem, niedawno padla mi grafika w t61p z powodu wady konstrukcyjnej, pare mcy po gwarancji. lenovo sie wypielo.

niedlugo bedzie nowy model XPS 17 cali. warto poczekac. narazie wypuscili 15Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak :hi:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 08:36_________________________________________________raczej nie doberczak, przynajmniej dla mnie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...