Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

może masz racje ....

ja wiem i quwa wcale mi nie do smiechu, czasami zycie w nieswiadomosci jest lepsze niz poznanie prawdy :thumbdown:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 08:50_________________________________________________spadam do pracy, milego dzonka zycze . narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim :hi:

ja wiem i quwa wcale mi nie do smiechu, czasami zycie w nieswiadomosci jest lepsze niz poznanie prawdy :thumbdown:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 08:50_________________________________________________spadam do pracy, milego dzonka zycze . narson

badz dobrej mysli, mam nadzieje ze wszystko sie ulozy, :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info, jak dla mnie Lenovo było szczytem marzeń, 4 lata bez problemów, mój ex szef ma Della, kupę na nim pracuje, laptop śmiga po całym świecie i złego słowa o nim nie mówi

jak mam kupować maszynę to extra a nie byle zapchaj pipkę

co do Dell made in Poland :mysli: może nawet lepiej, szybszy serwis, wolę to niż made in China

Sony są podobno dobre ale made in USA ale takiego dostać trudno i ziro gwarancji

drosdek dzięki za PW, wyślij mi proszę formę płatności na PW

nie no lenovo to teraz szit ... a serwis to taka poracha ze szkoda gadac...

ale jak mowilem Dell from PL to tez nie jest dobre rozwiazanie bo oni trzaskaja masówke na tą cześć świata... jak była jeszcze fabryka w irlandii to było lepiej... teraz jest tylko w PL i USA i te amerykanskie sa przyzwoite....

problem w tym ze tu jest gwarancja D2D czyli dluzej to trwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario, z XPS i i7 jest tylko - zbnaczy jest tylko w zaprzyjaźnienej hurtowni na liście

XPS L702x 17,3'' FHD_WLED_3D i7-2630QM 4GB 1TB DVD-RW TV W7Pro64 2YNBD

P/N: 04.11SKU-44b

Mam pytanie co robisz, że potrzebujesz 8GB RAMu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezmę jednak tego DELL'a

8GB ramu to nie aż tak dużo, i tak do 16 rozszerzę, muszę mieć szybkiego kompa bo kilka aplikacji na raz mam otwartych i nie może mi zamulać, w obecnym Lenovo mam 4GB ramu i wodotrysków nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 15:21_________________________________________________jak by ktoś chciał kupić audi ale by go nie było stać, to jest wyjście:

http://moto.allegro.pl/uno-turbo-1-3-jak-audi-a3-i1807019475.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu mam małe urwanie głowy w niedziele, a w następną będziemy sie plażować, więc piszę sie na spota dopiero 10 października

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezmę jednak tego DELL'a

8GB ramu to nie aż tak dużo, i tak do 16 rozszerzę, muszę mieć szybkiego kompa bo kilka aplikacji na raz mam otwartych i nie może mi zamulać, w obecnym Lenovo mam 4GB ramu i wodotrysków nie ma

to IMO półżartem/półserio - to są kiepsko napisane aplikacje ;)

mam nadzieję, że przy takiej ilości RAMu przestawisz swapa, bo inaczej i tak będzie Ci dysk zamulał i swapował

Z mojego doświadczenia takie ilości RAMu są potrzebne przy dużej wirtualizacji ...

jakbyś chciał sobie potestować np jakiś wirtualny klaster i postawić 2-3 virtualne maszyny

Zastanów się jeszcze nad dyskiem SSD .. robiłem zestaw z i5-2500K z dyskiem SSD - Windows7 64 bitowy 4GB ramu - dla architekta - wstawał 10 sekund.

Będę niebawem u niego to sprawdzę jak działa po 3ech miesiącach[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 17:26_________________________________________________a wracając do meritum .. czyli motoryzacji ;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dell ma SATA 1,5 TB

co do aplikacji, to np. mam Outlooka 2007 z pakietu Enterprice, ponad 4000 maili z załącznikami i często się wiesza i łączy z serwerem w celu odzyskania i mnie to wkwia na maxa

jak kupię to i tak będę testował na 8GB ramu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...