Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

eee to kolor nie ma znaczenia bo i tak zawieche bedziesz musiał zmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

forget about biały, bez super dobrego zabezpieczeni felg bardzo szybko pożałujesz,ja głosowałem na grafit, najlepiej w kolorze RS i będzie git

---------- Post added at 23:52 ---------- Previous post was at 23:51 ----------

zawieche dopiero co zapodał w nowej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

si. wjechało 1BV plus sprężynki -40/-40

kurde vario, teraz mi pomieszałeś mega w głowie. Co masz na myśli z tym zabezpieczeniem felg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee to widze inwestycje poczynione teraz jeszcze tarcze i hamulce zmien jak moje :) jeśli pamiętasz

---------- Post added at 00:00 ---------- Previous post was at 00:00 ----------

ok, jutro postaram sie odezwac, paparazii pamiętajcie dajcie jakby co dac znac o spocie, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, myślę ciągle o hamulcach... ale kurcze zawieszka i 18cali skutecznie zachęcają do szybszej jazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pomalujesz np. na biały to koniecznie najpierw polerka a potem to na bank albo Rim Wax od Smart Waxa albo Wheel Guard od Chemical Guys, trzeba zabezpieczyć powłokę przed negatywnym wpływem, potem proponuję kupić Iron-X i np. SurfexHD od BiltHambera do bieżącego mycia, na bank co 2 miesiące zabezpieczenie na nowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zadzwonić do mojego kumpla, ma fajne felgo w dobrych cenach, może coś używnego dostaniesz 618770913 Przemek, firma Gumar, możesz się powołac na Bartka Podgórskiego, oponami handluje i ma dobre ceny, biorę od niego już prawie 18 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrismen mam troche obśrupane 16 od a4 b6 cabrio. moge Ci jutro pokazać kolo 14.30 - 15 w Poz/Swa

kurde vario aż tak strasznie? ile takie kosmetyki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz Bart-S wleci i będzie narzekać, że ma tyle do czytania :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.all4auto.pl jeżeli chodzi o Rim Wax albo Wheel Guard to ok 80 zł i starcza na dosyć długo + dobry aplikator ok 30 zł, Iron-X ok 60 zł chyba i starcza na 4-8 myć, Surfex HD 5 litrów do rozcięczania chyba ok 90 zł, HDka możesz używać do wielu rzeczy bo to bardzo dobry APek czyli all purpose cleaner, dobry do odtłuszczania i mycia wstępnego samochodu i zastosowania w domu

---------- Post added at 00:21 ---------- Previous post was at 00:20 ----------

mocno obśrupane czy dobra polerka je uratuje ? jak by co to mogę się pobawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario,

http://img717.imageshack.us/img717/386/zdjecie1zn.jpg

cos takiego. ta z foty jest najbrzydsza chyba. Jak chcesz jutro mogę foty zrobić albo Ci pokazać kolo 14.30 - 15 gdzieś w Swarzędzu lub Poz, tak jak mówiłem CHRISMENowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz ? :) teraz latam na nich i zimówkach, bo 18 cali poszły do delikatnego wyprostowania, wypiaskowania i malowania (nie wiem na jaki kolor) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rób w grafit, kup tylko coś do zabezpieczenia powłoki i będzie gicior

możemy się tak dogadać, że jak założysz lato to te z cabrio dasz mi za jakąś tam kasę do odnowienia, pobawię się trochę, powinno być OK i sprzedasz je sobie za więcej niż w takim stanie jak teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile taka przyjemność ? :) muszę w ogóle sprawdzić czy nie mają jakiś większych rys na nich, ale tragedii nie ma :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem, rysy to nie problem, trzeba cały dzień poświęcić, możemy się dogadać, muszę i tak wszystko z Kalisza przywieźć bo jak były mrozy to trzymałem zapasy w w pracy w biurze, myślę, że tak 50-60 zł za felgę na gotowo z zabezpieczeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze. to się dogadamy tam jeszcze :) a jaka jest wartość takich felg w ogóle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2c811c5bebeae0c5m.jpg

masz mały pogląd co robię zfelgami, w temacie kosmetyki niestety po przeprowadzce fotek nie wyświetla a trochę ze swoich prac wstawiłem, 16tki możesz w dobrym stanie 800-1200 liczyć

---------- Post added at 01:04 ---------- Previous post was at 01:02 ----------

b957a2734dd0897fm.jpg

95b89ea6984fe33bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...