Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

tyc_jan, juz bez tej genialności :D

ps, Bart-S, cos dla Ciebie..

http://i.imgur.com/CwTtA.jpg

krótko. mega krótko na single player.. ale teraz mozna rozpocząć sieciowe naparzanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

No masz... ciągle brakuje mi czasu. Wczoraj zapuściłem się do Caldeum i.... przez przypadek wyszło, że gram na serwerach US :facepalm:

Przesiadka na Europę i na chwilę obecną DH lvl 10 tuż za Leoricem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No masz... ciągle brakuje mi czasu. Wczoraj zapuściłem się do Caldeum i.... przez przypadek wyszło, że gram na serwerach US :facepalm:

Przesiadka na Europę i na chwilę obecną DH lvl 10 tuż za Leoricem :polew:

ale slangiem nawalacie... :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:
No masz... ciągle brakuje mi czasu. Wczoraj zapuściłem się do Caldeum i.... przez przypadek wyszło, że gram na serwerach US :facepalm:

Przesiadka na Europę i na chwilę obecną DH lvl 10 tuż za Leoricem :polew:

ale slangiem nawalacie... :shock3:

no a na tym zdjęciu wcześniej to jakieś same bochomazy i nic nie widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyc_jan, juz bez tej genialności :D

ps, Bart-S, cos dla Ciebie..

http://i.imgur.com/CwTtA.jpg

krótko. mega krótko na single player.. ale teraz mozna rozpocząć sieciowe naparzanie ;)

Pieknie to D3 wyglada... Az strach zasiadac przed monitor... :naughty:

---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

no a na tym zdjęciu wcześniej to jakieś same bochomazy i nic nie widać :)

widac, ześ niewtajemniczony :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ----------

Domyślam że pewnie widzicie coś od osoby od której nic nie znacie. Czyli ode mnie... Po krótkiej wymianie maili, mozna było bardzo łatwo ustalić spotkanie Grupowiczów A4 w Koninie, i powstał mały plan, który zrzesza ludzi z całej Polski...

Jest mały plan zdarzeń poniżej..............

Wiec mamy zaplanowany spot WLKP w Koninie 27.05.2012 godz 14:30

14:30 - 15:99 Zjazd .......A4....... Wszystkich NAS na Parkingu Galerii Nad Jeziorem

16:00 - 16:55 ustawienie aut na parkingu wedle uznania ale jednak wspólnie z ustaleniem ze SLO

16:55 - 17:05 Wspólne zdjęcie

14:30 - do końca spot-u, SLO robi genialne foty...

17:05 - 18:00 czas na kolację, kawę, herbatę, lody, desery... w galerii , własny koszt.

18:01............... rozjazdy, pokazy, foty, itp. i co tylko chcecie

Slo,Bart-S, Madas, Boro76, ghost1717, mrog, Piechol, Musashi, Labiel, Arx91,darek995, vario, daniel_sen4, benoos, Pepin, nike21, Adas, 450yamaha Tata i syn , Lele, Papuga, poproszę o pomoc w organizacji. W Waszej obecności i zebraniu jak największej i ludzi, bo to właśnie My budujemy społeczność .

Tylko ten się nie myli,

który nie podejmuje decyzji...

Decyzja Należy do włodaży

Pozdrawiam Tycjan

Pomysl przedni. Jednak raczej widze w takim spotkaniu charakter lokalny. Dla wiekszosci osob mieszkajacych dalej, bez noclegu taki wyjazd nie bedzie atrakcyjny. A jezeli nocleg, to nie jeden dzien tylko weekendowo. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kurde widzę, że naparzacie w Diablo 3 :shock3:, też chętnie bym pograł ale coś czuję, że mój laptop raczej tego nie pociągnie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie boje czego innego. jak sie wgryzlem w skyrima to mnie tydzien nie bylo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra do której ja wracam to Counter Strike 1.6. Może jest ktoś kto od czasu do czasu lubi też w nią pograć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie trwa coroczny zlot w Wörthersee w Austrii ... ta impreza to trwa tam od kilku dni i jeszcze potrwa ;)

Może kiedyś pojechać na zlot zobaczyć jak się jeździ taksówką RS4 ;) ... mniej więcej 1min30sek na tym filmie

a przy okazji .. to nie tylko zlot uzytkownikó ... AUDI ma stoisko 3500 mkw na tym zlocie w Wörthersee

http://www.audipoznan.pl/wydarzenia/audi_na_worthersee_tour_2012/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie synek dalej od paru lat w tą samą grę - bije Niemców! Wolfenstein Enemy Territory ;))

Wolfa mam już za sobą - założyłem swój klan w RTCW (graliśmy prawie 3 lata, dość intensywnie).

Co do D3 - single player bo jakieś podstawy trzeba złapać. Z drugiej strony zasady przydzielania skilli zmieniły się na tyle, że nie da się już zj***ć builda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s, chcesz jakieś bronie, zbroję ? mam trochę akurat bo idę sprzedać za groszę to mogę CI wyrzucić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s, chcesz jakieś bronie, zbroję ? mam trochę akurat bo idę sprzedać za groszę to mogę CI wyrzucić ;)

Teraz nie mogę - wieczorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

Mnie Diablo nie wciągnęło nigdy...

Jedyna gra do której ja wracam to Counter Strike 1.6. Może jest ktoś kto od czasu do czasu lubi też w nią pograć?

Ja lubię postrzelać :wink: Dawno już nie grałem, ale w CS 1.6 zawsze pamiętam był problem z serwerami itp. potem się chwilę bawiliśmy w CS: CZ, bo było można się łatwo przez IP łączyć

W tą zimę, kilka razy strzelaliśmy się w BeGone ze znajomymi, fajna sprawa, bez instalacji, uruchamia się w przeglądarce, nie dorównuje CS, ale klimat większa grupą jest fajny, można się czasami zgadać :wink:

http://www.nplay.com/BeGone/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s, chcesz jakieś bronie, zbroję ? mam trochę akurat bo idę sprzedać za groszę to mogę CI wyrzucić ;)

Teraz nie mogę - wieczorem?

oki :), daj znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...